8 بهترین چت ربات که مشاغل می توانند در سال 2023 استفاده کنند

چت‌بات‌ها نحوه آموزش کسب‌وکارها، ایجاد سرنخ و بازاریابی محتوا را تغییر می‌دهند. از آنجایی که چت بات ها اکنون کاربردهای مختلفی دارند، اندازه پیش بینی بازار جهانی چت بات ها تا سال 2025 1.25 میلیارد دلار است.

اگر به دنبال بهترین چت ربات ها هستید که می توانید برای کسب و کار خود از آنها استفاده کنید، در جای مناسبی هستید. این پست وبلاگ به هشت چت ربات برتر مبتنی بر هوش مصنوعی (AI) در سال 2023 می پردازد. در مورد این موضوعات بحث خواهد شد:

آیا می خواهید از جدیدترین ربات های هوش مصنوعی و چت به روز بمانید؟ برای دریافت آخرین اطلاعات بازاریابی دیجیتال که مستقیماً به صندوق ورودی شما تحویل داده می شود، در خبرنامه رایگان ما مشترک شوید!

ایمیل های خودی مدیر بازاریابی ما را از دست ندهید!

پیوستن 200000 بازاریابان هوشمند و داغ‌ترین اخبار و اطلاعات بازاریابی ماه را مستقیماً در صندوق ورودی خود دریافت کنید!

ایمیل خود را در زیر وارد کنید:

فرم اشتراک درون خطی – CTA 72

*” فیلدهای الزامی را نشان می دهد

(نگران نباشید، ما هرگز اطلاعات شما را به اشتراک نخواهیم گذاشت!)

چت ربات هوش مصنوعی چیست؟

چت ربات هوش مصنوعی برنامه ای است که از هوش مصنوعی و پردازش زبان طبیعی (NLP) برای تفسیر ورودی کاربر و درک مقصود آنها استفاده می کند. کسب‌وکارهایی مانند شما می‌توانند از چت‌بات‌های هوش مصنوعی به‌عنوان ابزار فروش و پشتیبانی پس از فروش استفاده کنند، زیرا می‌توانند زبان ما را بفهمند و بدون نیاز به انسان دیگری به سؤالات پاسخ دهند.

با معرفی ترانسفورماتورهای از پیش آموزش دیده مولد (GPT) و مدل زبانی برای برنامه های گفتگو (LaMDA)، چت ربات های هوش مصنوعی مکالمه اکنون ویژگی های پیشرفته تری دارند. چت ربات ها با این فناوری ها می توانند به دنبال اطلاعات آنلاین باشند، به صورت مکالمه پاسخ دهند و محتوا تولید کنند.

8 بهترین چت ربات که می توانید در سال 2023 استفاده کنید

آیا به یک ربات چت هوش مصنوعی نیاز دارید که در وب سایت شما تعبیه شده باشد؟ یا یک دستیار چت ربات هوش مصنوعی برای تیم بازاریابی خود می خواهید؟

جدول زیر بهترین چت ربات های هوش مصنوعی را برای نیازهای مختلف فهرست می کند:

بهترین چت بات ها قیمت بهترین برای
بینگ چت رایگان پژوهش
ChatGPT طرح رایگان در دسترس است – ChatGPT Plus 20 دلار در ماه هزینه دارد ایده های طوفان فکری و الهام گرفتن
چتسونیک طرح رایگان در دسترس – طرح پرداخت شده از 12.67 دلار شروع می شود طوفان فکری با استفاده از فرمان صوتی
گوگل بارد رایگان طوفان فکری و تهیه پیش نویس محتوا بر اساس اطلاعات موجود در اینترنت
ارتباط برقرار کنید آزمایش رایگان 30 روزه در دسترس است – از 40 دلار در ماه شروع می شود خدمات مشتری
آدا برای دریافت قیمت با آدا تماس بگیرید خدمات مشتری همه کاناله خودکار
دستیار واتسون طرح محدود رایگان در دسترس – از 140 دلار شروع می شود ایجاد عوامل مجازی
WP-Chatbot طرح رایگان در دسترس – حساب حرفه ای از 14.25 دلار در ماه شروع می شود ادغام با وردپرس و فیسبوک مسنجر

بیایید هر کدام را مرور کنیم:

1. بینگ چت

بینگ چت

قیمت: رایگان

بینگ چت چت ربات مایکروسافت است که از NLP و یادگیری ماشینی برای پاسخ به سوال کاربر و ارائه اطلاعات خلاصه استفاده می کند. از آنجایی که این یک ابزار مکالمه است، می توانید تا زمانی که تمام اطلاعات لازم را به دست آورید، سؤالات بعدی بپرسید.

2. ChatGPT

ChatGPT

قیمت: طرح رایگان در دسترس است – ChatGPT Plus 20 دلار در ماه هزینه دارد

ChatGPT یک چت ربات مکالمه OpenAI است که از GPT-4 استفاده می کند. از NLP برای درک زمینه مکالمات و ارائه پاسخ های مکالمه استفاده می کند. تیم های بازاریابی می توانند از ChatGPT برای ایده پردازی و الهام گرفتن استفاده کنند.

امتیاز خواندن: نحوه استفاده از ChatGPT برای بازاریابی دیجیتال

3. چتسونیکچتسونیک

قیمت: آزمایشی رایگان در دسترس است – طرح طولانی مدت از 12.67 دلار در ماه شروع می شود

با پشتیبانی از GPT-4، Chatsonic می تواند متن و تصویر تولید کند. می تواند دستورات صوتی را درک کند. برخلاف ChatGPT، Chatsonic با جستجوی Google یکپارچه شده است، بنابراین می‌تواند به سؤالات شما با آخرین اطلاعات موجود در وب پاسخ دهد.

4. گوگل بارد

گوگل بارد

قیمت: رایگان

Google Bard با استفاده از LaMDA گوگل به فهرست وب سایت غول جستجو دسترسی دارد تا بتواند به اطلاعات از اینترنت دسترسی داشته باشد. کسب و کارها می توانند از Google Bard برای طوفان فکری و تهیه پیش نویس محتوا استفاده کنند.

5. ارتباط برقرار کنید

ارتباط برقرار کنید

قیمت: دوره آزمایشی رایگان 30 روزه در دسترس است — از 40 دلار در ماه شروع می شود

با استفاده از هوش مصنوعی و NLP، Kommunicate به شما امکان می‌دهد بخش‌های خاصی از خدمات مشتریان خود را خودکار کنید. Communicate یک پلتفرم ربات چت ترکیبی است که اگر نتواند به سؤال مشتری پاسخ دهد، به طور خودکار یک مکالمه را به کارکنان انسانی شما منتقل می کند.

همچنین دارای ویژگی های تجزیه و تحلیل و گزارش است تا بتوانید بر تعاملات مشتری خود نظارت داشته باشید و معیارهای مهم را دنبال کنید.

6. آدا

چت بات ها وجود دارد

قیمت: برای دریافت قیمت با آدا تماس بگیرید

Ada از درک زبان طبیعی اختصاصی خود – که بر روی میلیاردها تعامل خدمات مشتری آموزش داده شده است – برای درک زمینه یک پرسش و شخصی سازی مکالمات استفاده می کند.

این چت ربات چند زبانه می تواند بیش از 50 زبان را بفهمد و به آن پاسخ دهد و با CRM ها یکپارچه شود. می توانید آن را با پایگاه دانش خود همگام سازی کنید، بنابراین می تواند به طور خودکار محتوا را بر اساس کتابخانه اطلاعات شما تولید کند.

7. دستیار واتسون

دستیار واتسون

قیمت: طرح محدود رایگان در دسترس است — از 140 دلار شروع می شود

دستیار واتسون آی‌بی‌ام از یادگیری عمیق، یادگیری ماشین و NLP برای درک زمینه ورودی کاربر و پاسخ مناسب استفاده می‌کند. می توانید آن را با اطلاعات مربوط به صنعت و تجارت خود آموزش دهید و می تواند به صورت مکالمه ای به کاربران پاسخ دهد.

شما می توانید آن را با CRM و سایر سیستم های خود ادغام کنید و تعاملات خود را با کاربران نهایی به طور خودکار انجام دهید. وقتی پاسخ سوال کاربر را نداشته باشد، می تواند کاربر را به یک عامل انسانی ارجاع دهد.

8. WP-Chatbot

WP-Chatbot

قیمت: طرح رایگان در دسترس – حساب حرفه ای از 14.25 دلار در ماه شروع می شود

اگر به دنبال یک چت بات برای ادغام در وب سایت وردپرس و صفحه فیس بوک خود هستید، WP-Chatbot را در نظر بگیرید. می توانید WP-Chatbot را برای پاسخ به سوالات متداول برنامه ریزی کنید. علاوه بر این، می تواند:

 • واجد شرایط بودن سرنخ ها
 • به طور خودکار به تیم های فروش در مورد سرنخ های داغ هشدار دهید
 • به کاربران اجازه دهید قرار ملاقات بگذارند

سوالات متداول

اکنون که بهترین ربات‌های چت را که می‌توانید در سال 2023 استفاده کنید، می‌شناسید، اجازه دهید به سؤالات مهمی که ممکن است داشته باشید بپردازیم.

انواع مختلف چت بات ها چیست؟

رایج ترین انواع چت بات ها به شرح زیر است:

 • چت ربات های مبتنی بر قانون: این ربات چت مبتنی بر قانون از کاربران می خواهد سوالات از پیش تعریف شده را انتخاب کنند. سپس پاسخی را بر اساس سوال انتخاب شده توسط کاربر ارائه می دهد.
 • چت ربات های مستقل: با استفاده از هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی، چت ربات‌های مستقل به پرسش‌ها بر اساس کلمات کلیدی وارد شده توسط کاربران پاسخ می‌دهند.
 • چت ربات های NLP: چت ربات های NLP که به عنوان چت ربات های متنی نیز شناخته می شوند، از ترکیبی از چت ربات های مبتنی بر قانون و مستقل استفاده می کنند. آنها مکالماتی شبیه انسان را با کاربران ارائه می کنند تا نگرانی های کاربران را در کمترین گام ممکن برطرف کنند.

چت بات ها چگونه کار می کنند؟

هر نوع چت ربات متفاوت عمل می کند. برخی از چت بات ها بر اساس سؤالات رایجی که یک کسب و کار دریافت می کند، گردش کار از پیش تعریف شده ای دارند. این ربات‌های گفتگو پاسخ‌های دقیقی به سؤالات و انواع سؤالات دارند.

به عنوان مثال، فرض کنید شما در کسب و کار سقف سازی هستید. برخی از سوالات رایجی که برای شما پیش می آید این است که چه مدت در حال انجام تجارت بوده اید و محدوده قیمت خدمات شما.

می‌توانید ربات چت خود را طوری آموزش دهید که به سؤالات زیر پاسخ دهد: «ما ۱۵ سال است که در کار ساخت سقف‌های مطمئن برای جامعه خود بوده‌ایم».

 • چه مدت است که در کسب و کار بام هستید؟
 • آیا به عنوان یک سقف ساز تجربه زیادی دارید؟
 • چند وقت است که مشغول ساخت سقف هستید؟

سایر ربات‌های گفتگو از NLP برای درک سؤالات کاربر برای ارائه پاسخ استفاده می‌کنند. این چت ربات‌های هوش مصنوعی می‌توانند کلمات و عبارات مختلف را تجزیه و تحلیل کنند و پاسخ ایجاد کنند. ChatGPT نمونه ای از این چت بات ها است.

ChatGPT و چت‌بات‌های مشابه از یادگیری ماشینی برای ایجاد پاسخ‌های منحصربه‌فرد به جای پاسخ‌دهی با پاسخ‌های آماده استفاده می‌کنند. این چت بات ها نیز نیازی به آموزش چند ساعته ندارند.

در چت بات به دنبال چه چیزی باشم؟

قبل از شناسایی ویژگی هایی که باید در چت بات به دنبال آنها باشید، مهم است که نیازهای خود و نحوه استفاده از ربات چت را تعیین کنید.

آیا از آن به عنوان یک ابزار پشتیبانی مشتری و فروش استفاده خواهید کرد؟ یا از آن به عنوان یک ابزار دستیار بازاریابی استفاده خواهید کرد؟ هنگامی که کاربرد اصلی خود را برای چت ربات هوش مصنوعی خود شناسایی کردید، ویژگی های ربات چت زیر را در نظر بگیرید:

 • قابلیت های NLP: اگر به یک ربات چت ادغام شده در وب سایت خود نیاز دارید تا بازدیدکنندگان را برای خرید یا رفع نگرانی هایشان راهنمایی کند، چت بات هایی با قابلیت NLP را در نظر بگیرید. اگر سفر خریدار شما خیلی پیچیده نیست، می توانید یک ربات چت را نیز انتخاب کنید که با آن می توانید آموزش دهید و گردش کار ایجاد کنید.
 • سفارشی سازی: آیا به چت باتی نیاز دارید که بتوانید آن را برای کسب و کار خود شخصی سازی کنید؟ اگر می خواهید چت بات خود را شخصی سازی کنید، به دنبال یکی با سیستم مدیریت محتوا بگردید تا بتوانید رنگ ها و فونت برند خود را در چت بات بگنجانید.
 • ادغام: اطمینان حاصل کنید که چت ربات هایی که در لیست کوتاه قرار داده اید می توانند با پشته martech موجود شما ادغام شوند. اگر در حال حاضر یک پلتفرم مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) دارید و از یک ربات چت برای تولید سرنخ استفاده می کنید، مطمئن شوید که چت بات و CRM شما می توانند به طور یکپارچه با یکدیگر ارتباط برقرار کنند.
 • تجزیه و تحلیل و ویژگی های گزارش: اگر از یک ربات چت هوش مصنوعی برای تولید سرنخ یا ارائه پشتیبانی مشتری استفاده می کنید، به دنبال ویژگی های تجزیه و تحلیل و گزارش برای نظارت بر تلاش های خود باشید. آیا ربات چت شما با موفقیت مشتریان احتمالی شما را به ثبت نام به عنوان سرنخ هدایت می کند؟ آیا مشتریان شما نگرانی های خدمات پس از فروش خود را از طریق چت بات شما برطرف می کنند؟ تجزیه و تحلیل یک ربات چت می تواند به شما در پاسخ به چنین سوالاتی کمک کند.
 • قیمت: در نهایت، چت ربات هایی را که متناسب با بودجه شما هستند فهرست کنید. اگر یک کسب و کار کوچک و متوسط ​​هستید، چت بات هایی را در نظر بگیرید که با اندازه، بودجه و تعداد درخواست هایی که دریافت می کنید مطابقت دارند. توجه داشته باشید که برخی ربات‌های گفتگو بر اساس تعداد کاربران تیم شما یا تعداد درخواست‌هایی که دریافت می‌کنید، برنامه‌های اشتراک دارند.

کمپین های بازاریابی دیجیتال ما بر معیارهایی که بهبود می یابند تأثیر می گذارد نتیجه شما

مشاهده نتایج بیشتر

WebFX نتایج زیر را برای مشتریان به ارمغان آورده است:

3 میلیارد دلار

در درآمد مشتری

7.8 میلیون

سرنخ برای مشتریان ما

5.2 میلیون

تماس های تلفنی مشتری

با WebFX بهترین چت ربات را برای کسب و کار خود بیابید

هنگامی که یک چت ربات هوش مصنوعی به درستی اجرا شود، می تواند به طور موثر خدمات مشتری را ارائه دهد یا فرآیندهای داخلی شما را ساده کند. اگر برای جستجو و راه اندازی بهترین ربات چت برای نیازهای خود به کمک نیاز دارید، اجازه دهید WebFX کمک کند.

ما یک آژانس بازاریابی دیجیتال با خدمات کامل با بیش از 25 سال تجربه هستیم که به مشتریان خود کمک می کنیم تا سود خود را افزایش دهند. تیم ما متشکل از بیش از 500 بازاریاب دیجیتال باتجربه ما مشتاق و متعهد به ایجاد استراتژی‌های مبتنی بر نتایج برای شما هستند، از جمله بازاریابی ربات‌های گفتگو و ادغام هوش مصنوعی و GPT.

با ما به صورت آنلاین تماس بگیرید یا با ما تماس بگیرید 888-601-5359 برای صحبت با یک استراتژیست در مورد خدمات بازاریابی دیجیتال ما!

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور
مطالب پیشنهادی  How Your Company Can Use AI for Sales Prospecting