3 روشی که Fitbit می تواند سلامت شما را بهبود بخشد – که توسط تحقیقات پشتیبانی می شود

1. بیش از 10000 قدم در روز می تواند خطر ابتلا به چندین بیماری مزمن را کاهش دهد.

در یکی از بزرگترین مطالعات در نوع خود، بیش از 15000 کاربر Fitbit تا 13 سال از داده های Fitbit و داده های پرونده الکترونیکی سلامت را به موسسه ملی بهداشت ایالات متحده (NIH) اهدا کردند. همه ما برنامه تحقیقاتی. تحقیقات نشان داد که کاربران Fitbit با تعداد گام‌های روزانه 10000 یا بیشتر در معرض خطر ابتلا به چندین بیماری مزمن از جمله آپنه خواب، چاقی، افسردگی، دیابت و فشار خون بالا هستند. به طور خاص، تعداد مراحل بالاتر با کاهش خطر ابتلا به دیابت نوع 2 تا 33 درصد مرتبط است.

افزایش مراحل همچنین می تواند خطر شروع بیماری های مزمن و شرایط مرگ و میر مرتبط را کاهش دهد. مطالعه‌ای که توسط محققان UK Biobank، یک ابتکار مهم پزشکی دقیق تحت حمایت NHS در بریتانیا انجام شد، داده‌های فعالیت بدنی 103000 نفر را طی هفت سال تجزیه و تحلیل کرد. نتایج نشان داد که برداشتن گام‌های بیشتر خطر شروع بیماری‌های مزمن و شرایط مرگ و میر مرتبط را تا ۱۱ درصد کاهش می‌دهد – شرایط مزمن شامل سرطان و بیماری‌های قلبی عروقی. علاوه بر این، این مطالعه نشان داد که تنها سه دوره کوتاه فعالیت شدید تا دو دقیقه، مانند راه رفتن سریع یا بالا رفتن از پله ها، می تواند مرگ و میر ناشی از بیماری قلبی را به طور خاص تا 50٪ کاهش دهد.

2. افزایش فعالیت و برنامه های بهداشتی هدایت شده می تواند به بهبود ترکیب بدن، فشار خون و کاهش وزن کمک کند.

تحقیقات دانشگاه فلوریدا نشان داد که افزایش فعالیت بدنی، همراه با استفاده از Fitbit و ورزش هدایت شده، نتایج فشار خون را در میان بزرگسالان 60 ساله یا بالاتر که در معرض خطر متوسط ​​تا زیاد بیماری قلبی مزمن قرار دارند، بهبود می بخشد. هنگام استفاده از Fitbit، نتایج نشان داد که زمان بی تحرکی نزدیک به 7 دقیقه در روز کاهش می یابد و گام ها بیش از 2 هزار قدم در روز افزایش می یابد.

مطالب پیشنهادی  چگونه کامیل و اوران به رهبران انجمن در گوگل تبدیل شدند

3. برنامه های مبتنی بر Fitbit نتایج سلامتی را برای افراد مبتلا به بیماری های مزمن بهبود می بخشد.

مطالعه‌ای در دانشگاه کالیفرنیا سانفرانسیسکو به فواید سلامتی ترکیبی افزایش فعالیت بدنی و شرکت در برنامه‌های بهداشتی هدایت‌شده در بزرگسالان دارای اضافه وزن در معرض خطر ابتلا به دیابت نوع 2 پرداخت. به همه شرکت کنندگان یک دستگاه Fitbit داده شد و به برنامه Fitbit به همراه دو جلسه کاهش وزن حضوری که از برنامه پیشگیری از دیابت اقتباس شده بود، دسترسی پیدا کردند. این مطالعه نشان داد که افزایش فعالیت بدنی به بهبود فشار خون، شاخص توده بدنی (BMI)، کاهش وزن و سایر اندازه گیری های ترکیب بدن کمک می کند.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور