با Google Arts & Culture کاخ سفید را کاوش کنید

امروز روز ملی مدنی است و ما در حال برگزاری یک تور منحصر به فرد در داخل یکی از مشهورترین سازه های آمریکا هستیم: کاخ سفید.

«به کاخ سفید خوش آمدید» اولین تور مجازی با راهنما در مسیر تور رسمی کاخ سفید است که با زیرنویس‌های صوتی در دسترس و ترجمه‌های اسپانیایی کامل می‌شود، به طوری که آمریکایی‌ها در همه جا می‌توانند «از خانه مردم» بازدید کنند. این تور با استفاده از نمای خیابان گرفته شده است که هم در Google Maps و هم در Google Arts & Culture زندگی می‌کند — و اکنون این تور برای هر کسی که به اینترنت متصل است، نه تنها برای کسانی که می‌توانند حضوری بازدید کنند، باز است.

برخلاف تصور رایج، همیشه آن را «کاخ سفید» نمی‌نامیدند. در طول دهه 1800، نام‌های مختلفی از جمله «کاخ رئیس‌جمهور»، «خانه رئیس‌جمهور» یا «عمارت اجرایی» استفاده می‌شد. اما این تئودور روزولت بود که نام ساده و مستقیم خود را در سال 1901 به کاخ سفید داد و این نام ماندگار شد.

در این تور، از شما دعوت شده است که 11 اتاق منحصر به فرد در کاخ سفید را کاوش کنید، از اتاق آبی (که تنها مراسم عروسی کاخ سفید در تاریخ در آن برگزار شد)، تا کتابخانه با مناظر آمریکایی توسط جورجیا اوکیف. اتاق شرقی، جایی که آبراهام لینکلن برای اولین بار اولیس اس. گرانت را تبلیغ کرد.

پس امروز تور را انتخاب کنید و امیدواریم این برش از تاریخ زنده شما را در این روز ملی مدنی الهام بخشد تا درباره تاریخ کشورمان بیشتر بدانید.

مطالب پیشنهادی  تعهد مستمر ما به حقوق بشر
سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور