خیابان هریسون و AREP کسب و کار مرکز داده 1 میلیارد دلاری را راه اندازی کردند

دو مدیر سرمایه گذاری آمریکایی گرد هم می آیند تا یک تجارت مرکز داده جدید را که در ویرجینیای شمالی مستقر است راه اندازی کنند.

املاک و مستغلات خیابان هریسون و شرکای املاک آمریکایی (AREP) قرار است یک میلیارد دلار در این سرمایه گذاری مشترک سرمایه گذاری کنند.

سازمانی که هنوز نامش فاش نشده است، دو سایت، از جمله محل دفتر مرکزی سابق AOL، که در حال حاضر توسط یاهو اداره می شود، در بلوار پاسیفیک در اشبرن، ایمن کرده است. شرکا در ابتدا در حال برنامه ریزی برای ساخت 6 مرکز داده «پوسته قدرتمند» هستند که مجموعاً بیش از دو میلیون فوت مربع است.

یک شروع سریع

هریسون استریت متخصص املاک و مستغلات جایگزین دفتر مرکزی آن در شیکاگو است و نزدیک به 39 میلیارد دلار دارایی تحت مدیریت دارد، از جمله چندین ملک مرکز داده.

شریک سرمایه گذاری مشترک آن، مدیر صندوق نهادی AREP، در ویرجینیا مستقر است و عمدتاً بر روی فضای اداری متمرکز است و تاکنون مجموعاً 4.5 میلیارد دلار سرمایه گذاری کرده است.

این دو شرکت قصد دارند یک میلیارد دلار برای توسعه مراکز داده در ویرجینیای شمالی، در منطقه ای به نام کوچه مرکز داده – که بزرگترین و متصل ترین بازار مرکز داده جهان را نشان می دهد، هزینه کنند.

اولین پردیس – در محل مقر سابق AOL در Ashburn – برای ارائه چهار مرکز داده “ساخت به مناسب” به مشتریان با مساحت 265000 تا 440000 فوت مربع، با حداکثر 300 مگاوات برق در دسترس، مجدداً توسعه خواهد یافت.

پردیس دوم، واقع در بلوار Arcola، روبروی پردیس مرکز داده گوگل، شامل دو ساختمان با حدود 100 مگاوات ظرفیت کل انرژی خواهد بود. اولین تأسیسات در این پردیس با کد ABX-1 در حال ساخت است.

مایکل هوچانادل، مدیر عامل و رئیس بخش املاک و مستغلات دیجیتال در خیابان هریسون، گفت: “املاک دیجیتالی ستون اصلی استراتژی سرمایه گذاری مبتنی بر جمعیت هاریسون استریت است، و ما بسیار هیجان زده هستیم که حضور خود را در فعال ترین بازار مرکز داده جهان به طور قابل توجهی گسترش دهیم.” .

این تراکنش، با مشارکت AREP، پردیس‌های مرکز داده منحصربه‌فرد و مقیاس فوری را در یک منطقه پرتراکم شبکه جذاب برای ما فراهم می‌کند و تضمین می‌کند که ارائه‌دهندگان ابر مقیاس ابر و اپراتورهای هم‌محلی با کیفیت بالا ظرفیت مورد نیاز برای حمایت از مشتریان خود را دارند.»