پیش نمایش اجمالی گیم پلی Dark Alliance پیش از ماه ژوئن منتشر شد

عکس پروفایل ظهر جفری هریس هکر

@84جفری هریس

در حال حاضر در بورس تحصیلی Hacker Noon Blogging ثبت نام کرده اید.

Tuque Games این هفته یک ویدیوی کلی از گیم پلی بازی جدید را برای بازی ویدیویی Dungeons & Dragons ، Dark Alliance منتشر کرد. این تریلر جدید توسط تنها Jemaine Clement از شهرت Flight of the Conchords روایت شده است.

جدال جدید اکشن در دنیای Dungeons & Dragons در Icewind Dale تنظیم شده است. این تریلر شامل تصاویر گیم پلی جدید و نگاهی گسترده به دنیای بازی است ، جایی که بازیکنان می توانند شخصیت های نمادین RA Salvatore’s The Legend of Drizzt را با حضور خود Drizzt Do’Urden ، Catti-brie ، Bruenor Battlehammer و Wulfgar به تصویر بکشند.

سرانجام این مروری کلی بینش داستان بازی را فراهم می کند ، زیرا گروهی از شرور به دنبال جمع آوری یک مصنوع قدرتمند به نام Crystal Shard هستند که عنوان تاریکی را ایجاد می کند. حزب دریزت برای جلوگیری از این اتحاد تشکیل شده است.

علاوه بر این ، تریلر سیستم نبرد بازی را خراب می کند ، و به نظر می رسد یک متر استقامت وجود دارد. بنابراین ، در حالی که بازیکنان می توانند حملات سریع و سنگین را به کامبوها انجام دهند ، اما قدرت شخصیت آنها را از بین می برد. بازیکنان همچنین می توانند از حملات Ultimate و “Empowered Strikes” استفاده کنند که به نظر می رسد می توانند دشمنانی را که در مراحل گیم پلی پرواز می کنند ، از پا در آورند.

Dungeons & Dragons Dark …