5 شبکه برتر تبلیغات پادکست برای همکاری با آنها برای افزایش دسترسی

تبلیغات پادکست روشی موثر برای دستیابی به مشتریان و مشتریان جدید است. در واقع، 60 درصد از شنوندگان پادکست پس از اطلاع از محصول در پادکست، آن را جستجو کردند!

اگر به دنبال راه هایی برای افزایش آگاهی در مورد تجارت و محصولات خود هستید، با بهترین شبکه های تبلیغاتی پادکست همکاری کنید. آنها می توانند در استراتژی های تبلیغاتی، نوشتن و تولید تبلیغات و نظارت بر عملکرد تبلیغات به شما کمک کنند.

اگر می‌خواهید درباره شبکه‌های تبلیغاتی پادکست اطلاعات بیشتری کسب کنید، به خواندن ادامه دهید تا با این موضوعات آشنا شوید:

وقتی اینجا هستید، در خبرنامه رایگان ما ثبت نام کنید تا جدیدترین نکات پادکست و تبلیغات را مستقیماً در صندوق ورودی خود دریافت کنید!

ایمیل های خودی مدیر بازاریابی ما را از دست ندهید!

پیوستن 200000 بازاریابان هوشمند و داغ‌ترین اخبار و اطلاعات بازاریابی ماه را مستقیماً در صندوق ورودی خود دریافت کنید!

ایمیل خود را در زیر وارد کنید:

فرم اشتراک درون خطی – CTA 72

*” فیلدهای الزامی را نشان می دهد

(نگران نباشید، ما هرگز اطلاعات شما را به اشتراک نخواهیم گذاشت!)

شبکه تبلیغاتی پادکست چیست؟

تعریف شبکه تبلیغاتی پادکست

شبکه تبلیغاتی پادکست آژانسی است که برندها و پادکست ها را گرد هم می آورد.

این شبکه‌ها به کسب‌وکارها در استراتژی‌های تبلیغاتی پادکست‌شان کمک می‌کنند، آن‌ها را با پادکست‌های همسو با برندهایشان مرتبط می‌کنند و به پادکست‌ها در تلاش‌هایشان برای کسب درآمد کمک می‌کنند.

5 شبکه تبلیغاتی برتر پادکست

اگر می‌خواهید آگاهی از برند را افزایش دهید و به مخاطبانی که به پادکست‌ها گوش می‌دهند دسترسی پیدا کنید، با یکی از بهترین شبکه‌های تبلیغاتی پادکست همکاری کنید:

بهترین شبکه های تبلیغاتی پادکست

بیایید هر کدام را مرور کنیم:

1. WebFX


WebFX یک آژانس بازاریابی دیجیتال با خدمات کامل است که خدمات تبلیغات پادکست را ارائه می دهد. ما با داشتن بیش از 25 سال تجربه، می دانیم که چگونه تبلیغات پادکست موثری ایجاد کنیم که به افراد مناسب دسترسی پیدا کند.

تیم ما از پلتفرم رشد مبتنی بر هوش مصنوعی IBM Watson (با استفاده از AI) به نام MarketingCloudFX استفاده می‌کند که دارای AdTechFX است. AdTechFX یک ابزار تبلیغاتی برنامه‌ریزی چند دستگاهی است که بر اساس داده‌های شخص اول و داده‌های بازدیدکننده است.

با AdTechFX، تبلیغات پادکست شما به صورت استراتژیک در نمایش هایی قرار می گیرد که به مخاطبان هدف شما می رسد. به عنوان یک امتیاز اضافی، هر مشتری WebFX یک مدیر حساب اختصاصی دریافت می کند که بر تبلیغات پادکست و سایر پروژه های آنها با آژانس ما نظارت می کند و این روند را برای مشتریان آسان می کند.

خدمات تبلیغاتی پادکست WebFX را مشاهده کنید

2. Adopter Media

Adopter Media یک آژانس تبلیغاتی پادکست با خدمات کامل است. این برندها را با پادکست های مناسب به هم متصل می کند تا روابطی ایجاد کند که به رشد آنها کمک کند.

این شبکه تبلیغاتی پادکست مشتریان خود را با موارد زیر راهنمایی می کند:

 • نمایش انتخاب
 • شبانه روزی
 • تولید و نگهداری آگهی
 • اندازه گیری کارایی

3. Veritone One

Veritone One از سال 2006 در تجارت تبلیغات پادکست بوده است. پلتفرم Discovery مبتنی بر هوش مصنوعی، بینش عملکرد تبلیغات را به تصویر می کشد و به برندهایی مانند شما کمک می کند تا تبلیغات پادکست شما را بهینه کنند.

همچنین دارای یک برنامه اختصاصی برای خرید رسانه به نام Navigate است. نقاط داده جمع آوری شده را در نمایش های مختلف پادکست پیمایش کنید و تجزیه و تحلیل قرار دادن تبلیغات را به صورت خودکار انجام دهید.

4. Audioboom

Audioboom یک ناشر جهانی پادکست است که پادکست‌ها و تبلیغ‌کنندگان را به هم متصل می‌کند. شما می توانید از بین 250 نمایش انتخاب کنید که در آن می توانید تبلیغات برند خود را قرار دهید.

این شبکه پادکست بینش عملکرد کمپین تبلیغاتی را به تبلیغ‌کنندگان می‌دهد تا بتوانید بازگشت سرمایه (ROI) تبلیغات پادکست خود را تخمین بزنید.

5. رسانه SXM

SXM Media خدمات تبلیغاتی پادکست را ارائه می دهد. این فرمت‌های مختلف تبلیغات پادکست را برای برندها فراهم می‌کند – از آگهی‌های خوانده‌شده توسط گوینده و آگهی‌های خواندنی میزبان گرفته تا موارد سفارشی که با یک نمایش انتخابی ادغام می‌شوند.

راه‌حل‌های تبلیغاتی انعطاف‌پذیری را به کسب‌وکارها ارائه می‌دهد تا بتوانید از طریق نمایش‌های پادکست که با برند شما همسو هستند به مخاطبان هدف خود برسید.

سوالات متداول در مورد شبکه های تبلیغاتی پادکست

اکنون که بهترین شبکه‌های تبلیغاتی پادکست را می‌شناسید که می‌توانید با آنها همکاری کنید، بیایید برخی از سؤالات مهم شما در مورد آژانس‌های تبلیغاتی پادکست را بررسی کنیم:

شبکه تبلیغاتی پادکست چه می کند؟

یک شبکه تبلیغاتی پادکست، برندها را با نمایش‌های پادکست که با تجارت و بازارهای هدف آنها همسو هستند، مرتبط می‌کند.

به عنوان مثال، فرض کنید شما در کسب و کار نرم افزار به عنوان یک سرویس (SaaS) برای کسب و کارهای کوچک تا متوسط ​​(SMB) هستید. آژانس های تبلیغاتی پادکست شما را با پادکست های مرتبط با مدیریت و تجارت جفت می کنند.

علاوه بر این، این آژانس ها باید موارد زیر را نیز برای کسب و کار شما انجام دهند:

 • استراتژی تبلیغات: شبکه های تبلیغاتی پادکست یک استراتژی تبلیغاتی قوی ایجاد می کنند تا به شما در دستیابی به اهدافتان کمک کند.
 • ایجاد آگهی: آژانس ها اسکریپت را می نویسند، تبلیغ را تولید می کنند و اطمینان حاصل می کنند که تبلیغ با برند شما، پادکست و مخاطبان هدف همخوانی دارد.
 • نظارت و تحلیل: شبکه های تبلیغاتی پادکست بر عملکرد و بازگشت سرمایه تبلیغات شما نظارت می کنند تا اطمینان حاصل کنند که از سرمایه گذاری خود سود خواهید برد.

انواع مختلف ارائه تبلیغات پادکست چیست؟

یکی از تصمیمات مهمی که تبلیغ‌کنندگان و آژانس‌های آنها می‌گیرند، انتخاب نوع ارسال آگهی پادکست است. دو نوع رایج ارائه تبلیغات پادکست وجود دارد:

 • آگهی پادکست پخته شده: تبلیغات پخته شده بخشی دائمی از پادکست است. شنوندگان هر زمان که به پادکست گوش می دهند همان تبلیغ را می شنوند.
 • تبلیغ پادکست به صورت پویا درج شده است: این نوع دارای سرورهای تبلیغاتی است که تبلیغات را در انتهای پادکست درج می کنند تا شنوندگان مختلف نسخه های مختلف تبلیغات را بشنوند. از این نوع برای تست A/B تبلیغات پادکست خود استفاده کنید!

مدل های مختلف قیمت گذاری تبلیغات پادکست چیست؟

مدل های رایج تبلیغات پادکست عبارتند از:

 • هزینه در هر مایل (CPM): CPM مدلی است که تبلیغ کنندگان را وادار می کند برای هر 1000 گوش دادن یا دانلود هزینه پرداخت کنند.
 • هزینه هر خرید (CPA): CPA مدلی است که در آن تبلیغ‌کنندگان هر بار که مشتری جدیدی از یک تبلیغ پادکست دریافت می‌کنند، هزینه پرداخت می‌کنند.

کمپین های بازاریابی دیجیتال ما بر معیارهایی که بهبود می یابند تأثیر می گذارد نتیجه شما

مشاهده نتایج بیشتر

WebFX نتایج زیر را برای مشتریان به ارمغان آورده است:

3 میلیارد دلار

در درآمد مشتری

7.8 میلیون

سرنخ برای مشتریان ما

5.2 میلیون

تماس های تلفنی مشتری

با یکی از برترین شبکه های تبلیغاتی پادکست کار کنید

تبلیغات پادکست یک راه عالی برای دستیابی به مشتریان بالقوه جدید و تعامل با مخاطبان هدف شما است. اگر به فکر استفاده از این استراتژی برای افزایش دسترسی خود هستید، با WebFX همکاری کنید.

WebFX یک آژانس بازاریابی دیجیتال با خدمات کامل است که به مشتریان کمک کرده تا درآمد خود را افزایش دهند و بیش از 7.8 میلیون نفر سرنخ و 3 میلیارد دلار درآمد داشته باشند.

پلتفرم رشد اختصاصی ما، MarketingCloudFX، داده‌های عملکرد تبلیغات را جمع‌آوری و ادغام می‌کند تا بتوانید کمپین‌های خود را برای ایجاد رشد پایین بهینه کنید.

با ما تماس بگیرید 888-601-5359 یا به صورت آنلاین با ما تماس بگیرید تا با یک استراتژیست در مورد خدمات تبلیغاتی پادکست ما صحبت کنید!