Montblanc Summit 3 از Google Assistant پشتیبانی نمی کند

Wear OS 3 بالاخره در راه دیگر ساعت‌های هوشمند است، اما اولین گزینه جدید آن فاقد ویژگی اصلی است. Montblanc Summit 3 به طور کامل از Google Assistant پشتیبانی نمی کند.

Montblanc Summit 3 که ماه گذشته معرفی شد، یک ساعت هوشمند لوکس است که از Wear OS 3 استفاده می کند، اولین ساعت هوشمند خارج از سری Galaxy Watch 4 سامسونگ که تا به امروز از این سیستم عامل استفاده می کند. داستان کوتاه ساعت این است که با Snapdragon 4100+ اجرا می‌شود، یک برنامه همراه جدید برای راه‌اندازی دارد، و Wear OS 3 به شکل نسبتاً موجودی، فقط با چندین برنامه از پیش نصب‌شده Montblanc.

در ویدئویی از دوست ما مایکل فیشر، کاملا تایید شده است که Montblanc Summit 3 بدون پشتیبانی از Google Assistant در هر ظرفیتی راه اندازی می شود. این مطمئناً شوکه کننده است، زیرا Google Assistant سال هاست که بخش اصلی Wear OS بوده است.

چرا؟

متأسفانه، هنوز پاسخ روشنی در مورد آن وجود ندارد. فیشر می‌گوید که این تصور را داشت که Montblanc اگر دستیار صوتی Summit 3 در دسترس بود، گوگل اسیستنت را در Summit 3 قرار می‌داد، و گوگل تنها زمانی که از وضعیت دستیار صوتی این ساعت پرسیده شد، پاسخی کلی ارائه کرد.

اولویت ما با Wear OS ارائه یک پلتفرم با کارایی بالا برای شرکا و کاربرانمان است و ما برای اطمینان از ارائه تجربه باکیفیت برنامه‌ها و خدماتمان وقت صرف می‌کنیم. ما در این زمان دیگر چیزی برای به اشتراک گذاشتن نداریم.

همچنین سمت چپ ترین صفحه Wear OS که اطلاعات متنی مشابه Google Now سال گذشته را نشان می داد، از بین رفته است، اما مدت ها در پیش نمایش های اولیه Wear OS 3 مشکوک بود. در عوض، گوگل ترجیح داده است از هر دو طرف صفحه نمایش برای کاشی ها استفاده کند، با کشیدن انگشت به بالا یا پایین برای رسیدن به تنظیمات سریع و اعلان ها همانطور که قبلاً انجام می شد.

احتمالاً می توان حدس زد که در آینده، Google Assistant در Wear OS بسیار بیشتر شبیه آنچه در سری Galaxy Watch 4 می بینیم عمل می کند – برنامه ای که می تواند با استفاده از کلیدهای سخت افزاری یا کلمات کلیدی به جای یک بخش اصلی راه اندازی شود. از سیستم عامل از این منظر، منطقی است که چرا در Montblanc Summit 3 از قبل بارگذاری نشده است، اما مطمئناً ما را کنجکاو می کند که دستیار Google در کجا در دسترس خواهد بود – و حتی بیشتر از آن کجا در دسترس خواهد بود. نمی خواهد – در محصولات آینده Wear OS 3.

در زیر می‌توانید کار کامل فیشر را با Summit 3 بررسی کنید، و ما امیدواریم که به زودی این محصول را به دست آوریم!

اطلاعات بیشتر در مورد Wear OS:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: