Google Chrome حفاظت از مرور ایمن در زمان واقعی را معرفی می کند

حملات امنیت سایبری به طور مداوم در حال تغییر هستند و گاهی اوقات تفاوت بین تشخیص موفقیت آمیز یا عدم شناسایی یک تهدید چند دقیقه است. برای همگام شدن با سرعت فزاینده هکرها، ما حفاظت از URL را در زمان واقعی و حفظ حریم خصوصی به مرور ایمن Google برای هر کسی که از Chrome روی دسک‌تاپ یا iOS استفاده می‌کند، می‌آوریم. بعلاوه، ما در حال معرفی محافظ های رمز عبور جدید در Chrome برای iOS به عنوان راه دیگری برای کمک به شما برای پیمایش ایمن در وب هستیم.

محافظت در زمان واقعی از طریق مرور ایمن

مرور ایمن در حال حاضر از بیش از 5 میلیارد دستگاه در سراسر جهان محافظت می کند و در برابر فیشینگ، بدافزارها، نرم افزارهای ناخواسته و موارد دیگر دفاع می کند. در واقع، مرور ایمن بیش از 10 میلیارد URL و فایل را هر روز ارزیابی می کند و بیش از 3 میلیون هشدار کاربر را برای تهدیدات احتمالی نشان می دهد.

قبلاً، حالت حفاظت استاندارد «مرور ایمن» از فهرستی استفاده می‌کرد که در دستگاه شما ذخیره شده بود تا بررسی کند که آیا سایت یا فایلی به‌طور بالقوه خطرناک شناخته شده است. این لیست هر 30 تا 60 دقیقه به روز می شود، اما ما متوجه شدیم که میانگین سایت های مخرب در واقع کمتر از 10 دقیقه وجود دارد.

بنابراین اکنون، حالت حفاظت استاندارد برای Chrome در دسک‌تاپ و iOS، سایت‌ها را در مقابل لیست سایت‌های بد شناخته شده در سمت سرور Google در زمان واقعی بررسی می‌کند. اگر ما گمان کنیم که سایتی برای شما یا دستگاه شما خطری ایجاد می کند، هشداری با اطلاعات بیشتر خواهید دید. با بررسی بلادرنگ سایت‌ها، انتظار داریم 25 درصد بیشتر تلاش‌های فیشینگ را مسدود کنیم.