با Google Wallet در سراسر جهان رفت و آمد کنید

این نه تنها یک گزینه مناسب برای افرادی است که به دنبال ذخیره لوازم ضروری روزمره خود در تلفن خود هستند، بلکه راهی برای دریافت فوری کارت حمل و نقل جدید، به راحتی بارگیری مجدد کارت و تنظیم بارگیری خودکار است..همچنین می‌توانید موجودی کارت حمل‌ونقل و تاریخچه تراکنش‌های بیدرنگ خود را از طریق تلفن همراه خود مشاهده کنید. این برای پیگیری هزینه های خود و اطمینان از اینکه همیشه کرایه کافی در کارت خود دارید مفید است.

علاوه بر این، برخی از آژانس‌های حمل و نقل به سادگی از سواران می‌خواهند که بلیت خود را همراه داشته باشند و هنگام سوار شدن به اتوبوس یا بازرس کرایه در حال عبور از واگن قطار، آن را به راننده ارائه دهند. بسیاری از این بلیت‌ها را می‌توان امروز در Google Wallet ذخیره کرد: SNCF در فرانسه، هامبورگ HVV در آلمان، و Italo در ایتالیا.

مستقیماً از Maps بلیط بخرید

وقتی در حال رفت و آمد هستید، می‌توانید بهترین مسیر حمل‌ونقل عمومی و راحت‌ترین گزینه‌های تهیه بلیت را از Google Maps پیدا کنید.

ما اخیراً این قابلیت را برای پشتیبانی از سفرهای چند مرحله ای و همچنین افزایش گزینه های تهیه بلیط در دسترس کاربران گسترش داده ایم. به عنوان مثال، اگر با قطار شهری وارد شهری می شوید و سپس از سیستم حمل و نقل شهری مانند مترو و اتوبوس استفاده می کنید، می توانید همه بلیط های خود را از طریق Maps یکباره خریداری کنید. این از طریق بیش از 250 شریک فروش بلیط در سراسر جهان در دسترس است.