آنچه 4 استارت آپ پایداری از اولین شتاب دهنده اقتصاد دایره ای ما آموختند

از استفاده از هوش مصنوعی برای تفکیک مواد زائد و کاهش ضایعات مواد غذایی گرفته تا ایجاد بسته‌بندی‌های قابل استفاده مجدد برای حمل و نقل پایدار، 11 استارت‌آپ انتخاب شده برای پیوستن به افتتاحیه شتاب‌دهنده ما: اقتصاد دایره‌ای طیف گسترده‌ای از راه‌حل‌ها را برای پایداری نشان می‌دهند – به‌ویژه، بخشنامه اقتصاد.

اقتصاد دایره ای بر اصول کاهش، استفاده مجدد، تعمیر، نوسازی و بازیافت مواد و محصولات استوار است. و امروز، این استارت آپ ها از آسیا و اقیانوسیه و آمریکای شمالی از این برنامه فارغ التحصیل شدند.

در طول شش ماه، 11 تیم در بیش از 160 کارگاه آموزشی و جلسه مشاوره از طرف گوگل و مربیان صنعت شرکت کردند تا راه حل های اقتصاد دایره ای خود را توسعه و مقیاس دهند. این استارت آپ ها همچنین فرصت ملاقات و همکاری با طیف وسیعی از شرکای صنعتی، از جمله شرکت سرمایه گذاری مخاطره آمیز Closed Loop Partners، شرکت مد H&M، و NGO World Wide Fund for Nature را داشتند.

ما با چهار استارت‌آپ در مورد بزرگ‌ترین دستاوردهای آن‌ها از این برنامه و اینکه چگونه گوگل به آنها کمک کرده تا محصول و استراتژی کسب‌وکارشان را بهبود بخشند، صحبت کردیم.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور
مطالب پیشنهادی  چگونه گوگل جستجو را با هوش مصنوعی مولد بهبود می بخشد