5 سایت الهام بخش طراحی مورد علاقه یک طراح

در Go Fish Digital، ما هنگام طراحی وب سایت از مکان های مختلف الهام می گیریم. طراح بودن و خلق چیزی جدید هر روز چالش برانگیز است. گاهی اوقات، ایده ها فورا جرقه می زنند. اما زمان های دیگر؟ توسعه آنها ممکن است ساعتها یا حتی روزها طول بکشد. وقتی این اتفاق می‌افتد، مفید است که برای لحظه‌ای از پروژه فاصله بگیرید و برای یافتن الهام به کارهای دیگران نگاه کنید.

مطالب مرتبط:

بهترین سایت های الهام بخش طراحی کدامند؟

این پنج سایت الهام بخش طراحی در وب هستند:

  1. دریبل
  2. رفتار
  3. عبدوزیدو
  4. Awwwards
  5. پینترست

1. دریبل زدن

Dribbble بهترین وب سایت برای یافتن الهام از طراحی است.

این سایت یک انجمن آنلاین برای طراحان است تا آثار هنری خود را به نمایش بگذارند. Dribbble از سیستم عضویت فقط دعوت استفاده می کند که به حفظ کیفیت آثار هنری کمک می کند. تعداد انگشت شماری دعوت به اعضا داده می شود تا آزادانه در اختیار طراحان دیگر قرار دهند. این تضمین می کند که آثار هنری موجود در سایت از طراحان با استعداد است و نه شخصی که فقط بتواند از فتوشاپ استفاده کند.

PS من را در Dribbble دنبال کنید.

2. رفتار

Behance یک انجمن آنلاین دیگر برای طراحان است تا آثار هنری خود را به نمایش بگذارند.

چیزی که Behance را از Dribbble متمایز می کند این است که هر کسی می تواند بپیوندد و در سایت پست کند. این به Behance آرشیو بزرگتری از آثار هنری در مقایسه با Dribbble می دهد. مجموعه وسیع آثار هنری یافتن الهام از طراحی خاص را بسیار آسان تر می کند.

3. عبدوزیدو

Abduzeedo یک وبلاگ طراحی است که مملو از الهامات، مطالعات موردی، آموزش ها و موارد دیگر است.

این سایت به دسته “الهام روزانه” در سایت خود نیز مجهز شده است. روزانه تنظیم می‌شود و شامل چیزها/یافته‌ها/کارهای جالبی است که جرقه الهام می‌دهد.

4. Awwwards

Awwwards یک سایت مسابقه طراحی و توسعه وب حرفه ای است.

این مکان مورد علاقه من برای یافتن الهام از طراحی وب است. ابزار جستجوی Awwwards به شما این امکان را می‌دهد تا الهام‌بخشی را که به دنبال آن هستید فیلتر کنید. از آنجایی که سایت جوایز نیز هست، می‌توانید بهترین آثار را از دسته‌های خاص نیز ببینید.

5. پینترست

Pinterest یکی دیگر از سایت های عالی برای یافتن الهام از طراحی و آموزش های صنایع دستی است.

صادقانه بگویم، من اغلب از Pinterest برای الهام گرفتن از طراحی استفاده نمی کنم. کاری که من از Pinterest برای ایجاد تابلوهای خلق و خوی استفاده می کنم. می توانید یک تابلو برای یک پروژه ایجاد کنید و چندین تصویر و پیوند اضافه کنید تا از آنها برای الهام گرفتن استفاده کنید.

آفلاین شوید

اگر ایده‌ها هنوز در جریان نیستند، ممکن است زمان خوبی باشد که از رایانه دور شوید و به دنبال الهام گرفتن در جای دیگری باشید. برای مدتی ذهن خود را به چیز دیگری معطوف کنید و بعداً به کار خود بازگردید. ناامید نشوید؛ الهام از هر جایی می تواند بیاید!

اخبار را مستقیماً در صندوق ورودی خود جستجو کنید

*ضروری

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور