4 روشی که گوگل از کهنه سربازان در فرآیند انتقال آنها پشتیبانی می کند

تیمی متشکل از ۹ نفر از همکاران Google.org به مدت ۶ ماه با ReflexAI برای توسعه و راه‌اندازی HomeTeam کار می‌کردند.

ما می دانیم که روند انتقال نه تنها جانبازان را تحت تأثیر قرار می دهد، بلکه اعضای خانواده آنها را نیز تحت تأثیر قرار می دهد. سایت خدمات جانبازان ما منابعی را نه تنها برای جانبازانی که به دنبال حمایت از سلامت روان هستند، ارائه می دهد، بلکه یک بخش کامل برای خانواده و دوستان دارد و شامل پیوندهایی به سایر گروه های پشتیبانی است.

2. خدمات برای پشتیبانی از فرآیند انتقال

برای ارائه پشتیبانی جامع از جانبازان بازگشته، بخش عمومی Google اخیراً با برنامه حمایت مالی ETS همکاری کرد تا به راه‌اندازی پلتفرمی با Google Cloud به نام Onward Ops کمک کند. این مشارکت با پشتیبانی Google Workspace، یک فضای مراقبت یکپارچه را برای اعضای سرویس در حال انتقال فراهم می‌کند و شامل آموزش شغلی مناسب، کمک جامع در بهره‌گیری از مزایای VA، و منابع حیاتی سلامت روان است.

3. ایجاد مهارت های حرفه ای و طراحی رزومه

Grow with Google برنامه ها و آموزش هایی را برای پیشبرد فرصت های اقتصادی در جامعه نظامی ارائه می دهد. در اوایل سال جاری، ما یک همکاری جدید با برنامه ناوبری و مشارکت وزارت کار ایالات متحده (ENPP) اعلام کردیم. این برنامه به اعضای خدمات انتقالی و همسرانشان کمک حرفه ای و دسترسی رایگان به گواهینامه های شغلی Google و آموزش و گواهینامه های Google Cloud را برای مشتریان ENPP در 30 موقعیت نظامی در سراسر جهان ارائه می دهد.

Google همچنین دعوتنامه رایگانی را برای شرکت در برنامه آموزشی Google Cloud Days که برای همه کارمندان فدرال، از جمله کسانی که در ارتش خدمت می کنند، ارائه کرده است. با شرکت در این برنامه، اعضای سرویس می توانند در مورد تحول دیجیتال بیشتر بیاموزند و امنیت را با Google Cloud بهبود بخشند. از طریق همه این برنامه‌ها، نامزدهای شرکت‌کننده می‌توانند در هر رشته‌ای، از تجزیه و تحلیل داده‌ها و پشتیبانی فناوری اطلاعات، تا توسعه ابر و مهندسی امنیت، مهارت‌هایی کسب کنند.

من مفتخرم که تاثیر حمایت Google از برنامه Career Forward را می بینم.استخدام قهرمانان ماâ € (استخدام قهرمانان ما)، که نتیجه کمک 10 میلیون دلاری بود. این برنامه برای کمک به 8000 عضو خدمات انتقالی، کهنه سربازان و همسران نظامی با ارائه دسترسی رایگان به گواهینامه های شغلی Google طراحی شده است. پس از کسب گواهینامه، شرکت کنندگان ممکن است به عنوان کارمند تمام وقت استخدام شوند یا ممکن است برای کمک هزینه تحصیلی از طریق برنامه های مختلف، مانند برنامه SkillBridge وزارت دفاع که بیش از 400 کارفرما در شبکه دارد، درخواست دهند. استخدام قهرمانان ما، شامل Booz Allen Hamilton، Deloitte، Freedom Learning Group، Verizon و Google است.

یکی از چیزهایی که در مورد Google بیشتر الهام بخش من است، تمایل زیاد کارکنان ما برای بالا زدن آستین ها و کمک به کار است. امسال، ما میزبان سومین هفته شغلی سالانه VetNet بودیم که در آن هزاران داوطلب Google آموزش های شغلی، مشاوره، پشتیبانی و بررسی رزومه را برای اعضای جامعه نظامی و همچنین تازه واردان و پناهندگان از افغانستان و اوکراین ارائه کردند. این رویداد با مصاحبه ای با جان استوارت که در دفتر گوگل ما در نیویورک انجام شد، به پایان رسید و در طی آن درباره حمایت او از جامعه نظامی و توصیه هایی که او برای کسانی که در حال تبدیل به شغلی خارج از حوزه نظامی هستند صحبت کردیم.