جوک های سئو برای دریافت ما از طریق به روز رسانی های اصلی

در حالی که گوگل مشغول مقابله با منسوخ شدن برنامه ریزی نشده است، سئوکاران مجبور به بازنشستگی می شوند و به صنعت تولید محتوای کمتر سودآور بعدی می روند: COMEDY.

این به عنوان یک شوخی عملی شروع شد، اما زمانی که شوخی های سئو متوجه شدند که مردم واقعاً معتقد بودند که سئو یک شغل است (چه جمعیت ساده لوحی) شوخی را جلوتر بردند. اخبار جعلی یکی پس از دیگری، آنها سعی کرده اند مردم را متقاعد کنند که سئو یک شغل نیست، بلکه یک شخص است و اکنون مرده است.

منبع: مقاله ارسال شده در سال 2001 قبل از ظهور اینترنت

این پست واقعاً خنده دار نخواهد بود (و نه حاوی هیچ جوکی). این فقط احمقانه و توهین آمیز است. آگاه باشید.

بیشتر برای سرگرمی اضافه کردن حقایق نادرست به وب سایت من نوشته شده است، در حالی که یک عنوان کلیکی اضافه می کند که کلمات کلیدی را با هدف جستجوی اشتباه هدف قرار می دهد. همچنین می‌خواستم مطمئن شوم که چند کلمه ناسزا در لیست سیاه وبلاگم دارم تا تا آنجا که ممکن است به Googlebot توهین کنم.

در واقع، من هرگز قسم نمی‌خورم (فقط به زبان فرانسوی… همیشه).

این داستان همه از آنجا شروع شد که یک دلقک کوچولو خراب شروع به غر زدن در مورد تبدیل شدن به یک بوده است، پس از اینکه در کاری که هیچ کس به آن اهمیت نمی دهد، بزرگ بود.

در حالی که مردم از اینکه من یک ملکه/پادشاه بی‌نظیر جنسی هستم بسیار حمایت می‌کردند، تیم روابط جستجو عملی‌تر بود.

مدتی طول کشید تا یک پاسخ خوب به جان مولر ارائه کنم، زیرا امروزه همه آنها در صفحه 3 هستند.

در حالی که به دنبال پاسخ خوب بودم، مجبور شدم کل وب را مرور کنم.

پس از خواندن تمام وب‌سایت‌ها، همه صفحات وب، همه درخواست‌های ChatGPT، نتوانستم بر توییت‌ها و ریتوییت‌های Aleyda Solis غلبه کنم.

پس از خواندن تمام پتنت‌های گوگل، برای درک عمق دانش و اختراع کلمات کورای گوبور دچار سردرد شدم. نه Koray، بازیابی اطلاعات و ریزمعناشناسی کلمات نیستند، آنها نام گربه هستند.

هر چند من در آنجا متوجه چیزی شدم.

مرا انسان‌شناس صدا کنید، اما برخی از وب‌سایت‌ها دارای ویژگی‌های انسان‌مانند، احساسات و فعالیت‌های ترجیحی هستند.

گوگل یک مادربزرگ رزرو قراضه است که عاشق تیلور سویفت است.

در حالی که Reddit یک نوجوان شاخدار است که در یک فاحشه خانه دراز کشیده است.

برخی از وب‌سایت‌ها همچنین دوست دارند تعطیلات را بگذرانند، مسافرت کنند و خود را در موقعیت‌های ماجراجویانه و در عین حال خطرناک به چالش بکشند. به عنوان مثال، Johnmu.com همیشه رویای بازدید از وب تاریک را در سر می پروراند و در نهایت موفق به انجام آن شد.

تعطیلات خوبی نبود. او به عنوان خود شاداب و نشاط آور خود برنگشت، بلکه با نامی کسل کننده با جوراب قهوه ای تیره و تار برنگشت. ایکس. او حتی به یک سرزمین فانتزی جدید نقل مکان کرد. (فقط بدانید که شما عزیز جان هستید).

وضعیت جان مو در توییتر

باشه، بسه دیگه

من به شما گفتم که سئو کار واقعی نیست. من پای آن ایستاده ام.

هر شغلی که در زمان تولد والدین شما وجود نداشته باشد، شغل واقعی نیست، بلکه یک سرگرمی است.

وقتی به مادرم گفتم می خواهم سئوکار شوم، 15 ساله بودم. از من پرسید این چه نوع شغلی است؟ به او گفت که هر زمان که کسی چیزی را در Altavista، Yahoo! یا گوگل، یک سئو باید تمام وب سایت ها را مرور کند، نتایج و نتایج را در یک فایل مرتب کند، به این ترتیب ما می توانیم این کار را فقط برای پرس و جوهای جدید انجام دهیم و دوباره همان نتایج جستجو را برای جستارهایی که قبلاً کار کرده بودیم ارائه کنیم. بر. و این دلیلی است که مامان، من اینقدر پورنو تماشا می کنم.

یاهو تبلیغات در “Inspector Gadget” که به یاهو کمک کرد تا به موتور جستجوی نهایی تزلزل ناپذیر امروزی تبدیل شود.

اکنون که داستان پشت سر گذاشته شده است، برایان دین در مقاله ای با حمایت SEMRush به من می گوید که من به یک BUKET BRIGADE نیاز دارم.

تیپ های سطلی سربازانی هستند که اگر از صفحه من پرت کنید بدون اینکه آن را تا آخر بخوانید، شما را کتک می زنند.

باشه من به شما قول جوک های سئو را دادم و جواب را با محتوای سئو به اندازه کافی به تاخیر انداختم.

اکنون، باید محتوای مفید و مفید تولید شده توسط هوش مصنوعی بنویسم تا برای به‌روزرسانی‌های HCU و Core شکست خورده بهینه‌سازی شود. اما قبل از اینکه این کار را انجام دهم، به راحتی در Google بروید. می دانید، گوگل فقط انسان است، نمی توانید همزمان الگوریتم های خوبی را به روز کنید، مونوپولی بازی کنید و نام های هوشمندانه جدیدی برای Google My Business و Google Data Studio پیدا کنید. (“خطای بانک به نفع شما: جمع آوری 200 دلار”).

وقتی صحبت از نام‌ها شد، آیا متوجه شدید که چگونه گوگل از نام الگوریتم‌ها استفاده می‌کند تا به ما نکاتی را درباره مواردی که در وب‌سایت خود اصلاح کرده‌ایم در زمانی که توسط یک به‌روزرسانی جریمه شدیم، به ما ارائه دهد؟

درست است، در اینجا چیزی است که آنها:

  1. به روز رسانی محتوای مفید – برای رفع افت رتبه خود، به سادگی تمام محتوای مفید وب سایت خود را حذف کنید
  2. به روز رسانی هرزنامه – برای حذف جریمه الگوریتمی، فقط اسپم را به وب سایت خود اضافه کنید
  3. به روز رسانی اصلی – فقط کافیست به باشگاه بروید و روی Core خود کار کنید، رتبه ها را بهبود نمی دهید، اما بدن ساحلی فوق العاده ای خواهید داشت.
  4. به روز رسانی بررسی محصول – به G2 Crowd بروید و نظرات خوبی درباره محصولات Google بنویسید، رتبه های بهتری کسب خواهید کرد
  5. به روز رسانی الگوریتم پنگوئن – فقط در مورد پنگوئن ها بنویس، خوب می شوی.
  6. Mobilegeddon – چه، شما هرگز آرماگدون را تماشا نکردید؟

خوب، در اینجا جوک های سئو من، درست بعد از آگهی مزاحم بعدی من است.

جوک سئو:

SGE، Google+ و Google Buzz چه مشترکاتی دارند؟

… همه آنها محصولات خوبی هستند.

یک جوک دیگر سئو:

گوگل مانند یک کتاب است. من هرگز نتوانستم صفحه 3 گذشته را بخوانم.

معمای سئو:

شما مانند نسخه لماتیزه شده این URL هستید.

شما یک _____________ هستید.

توهین به سئو:

شما مانند مردم هستید همچنین در جستجوی گوگل سوال بپرسید، هیچکس شما را دوست ندارد.

آهاها! Pfewwwww! این بسیار هوشمندانه و خوب بود، اینطور نیست؟ کمدی ناب همونجا

نکات سئو برای دور نگه داشتن گوگل

اجازه دهید با محتوای غیر رضایت‌بخش-بی‌مرتبط-به-جستجو-پرسمان-و-عنوان همراه باشم. در اینجا چند نکته برای سئو وجود دارد.

سئوکاران در تلاش هستند تا مطمئن شوند که گوگل محتوا را در نتایج جستجو نمی خزند، فهرست نمی کند یا ارائه نمی دهد. Google یک SOB سرسخت است، اگر robots.txt را قرار دهید، نمی خزد، اما ایندکس می شود، هرچند توسط robots.txt مسدود شده است. اگر یک متا تگ noindex اضافه کنید، صفحه شما را مانند عنکبوت ها در شب می خزد.

اجازه دهید یک مثال زنده با نکات واقعی در مورد چگونگی اطمینان از اینکه Google محتوا را در نتایج جستجوی خود نمی‌خزد، فهرست نمی‌کند یا ارائه نمی‌کند به شما ارائه دهم:

اول و مهمتر از همه، من محتوای نوشته شده توسط انسان خوب را در صفحه خود اضافه می کنم، که گوگل را از خود دور نگه می دارد.

در مرحله بعد، من در مورد هر چیزی که Google بتواند از آن کسب درآمد کند می نویسم: هتل ها، پروازها، مشاغل، خرید. به این ترتیب، حتی اگر گوگل محتوای من را ایندکس کند و من را در رتبه 1 قرار دهد، 20 اسکرول پایین، درست زیر ویژگی های مفید خودش، مدفون می شود.

اما برای اطمینان، Soft 404s را با صحبت در مورد اینکه چگونه این «صفحه یافت نشد»، «محصول دیگر در دسترس نیست، «نتایج جستجوی منطبقی وجود ندارد»، «این محصول موجود نیست»، «ما نتوانستیم هیچ موردی را پیدا کنیم، راه‌اندازی می‌کنم». مشاغلی که با جستجوی شما مطابقت دارند، “متأسفیم، هیچ هتلی در دسترس نیست”.

برای امضای قرارداد، اگر واقعاً نمی‌خواهید ایندکس شوید، برخی از کلمات را از کلمات فهرست سیاه گوگل اضافه کنید. نسخه اولیه این پست دارای تعداد زیادی از آنها بود که گوگل، لینکدین، توییتر و فیس بوک همگی تصمیم گرفتند از رسیدن این پست اشتباه جدی به چشمان زیبای شما جلوگیری کنند.

اکثر پست‌های لینکدین من در روز اول به 1000 نمایش می‌رسند. این یکی واقعا نشون میده چقدر خوبه 🙂

پس از اینکه مقاله نه چندان سرگرم کننده را بدون تمام کلمات در لیست سیاه منتشر کردم، لینکدین تصمیم گرفت مقاله را نشان دهد.


سلب مسئولیت

اگر افرادی که این پست را می‌خوانند هنوز متوجه نشده‌اند که این مقاله فقط برای کمدی است، اجازه دهید قبل از ادامه مطلب، کار درست سیاسی را انجام دهم. اگر از آن دسته ای نیستید که از این نوع چیزها آزرده شوید، فقط آن قسمت را نادیده بگیرید.

این مقاله برای سرگرمی است. من می دانم که سئو یک امرار معاش واقعی است، که مردم و شرکت ها اکنون روزهای سختی را پشت سر می گذارند. فقط سعی می کنم حال و هوای اینجا را کم کنم.

من می‌دانم که افرادی که در سئو کار می‌کنند، مهندسان جستجوگر گوگل (و اعضای تیم روابط جستجو) افراد خوبی هستند که سخت تلاش می‌کنند تا وب را بهتر کنند و در عین حال کاری را انجام می‌دهند که برای انجام آن پول می‌دهند. کسب‌وکارهایی مانند گوگل هنوز هم کسب‌وکارهایی هستند که سعی می‌کنند سود کسب کنند، محصولات خود را بهبود بخشند و به کارمندان خود پول بدهند (که چیز خوبی است).

من کاملاً با بری شوارتز در این پست موافقم ایکس و معتقدیم که باید با هم مهربان تر باشیم.

به همین دلیل است که هیچ یک از این پست ها به معنای حمله شخصی به کسی یا هیچ شرکتی نیستند، آنها در واقع فقط برای سرگرمی هستند. من فقط در مورد افرادی شوخی می کنم که کاملاً به آنها احترام می گذارم و خوشحال می شوم هر چیزی را که ممکن است توهین آمیز به نظر برسد را حذف کنم.

پایان سلب مسئولیت


متاسفم از همه