8 چیزی که بعد از هفته اول آزمایش متوجه شدم

4. Gemini یک دستیار شخصی عالی و داخلی است.

من بلافاصله توانستم از Gemini دقیقاً همانطور که می خواستم استفاده کنم. پس از دانلود برنامه Gemini، می‌توانم نحوه فعال کردن این ویژگی را انتخاب کنم. اکنون، می‌توانم از Gemini بخواهم کارهای ساده‌ای مانند خلاصه کردن صندوق ورودی یا اطلاعات سطح از Google Drive من انجام دهد، یا می‌توانم کمک خلاقانه‌تری دریافت کنم، مانند کمک برای نوشتن یادداشت یا تهیه یک برنامه غذایی. Gemini همچنین به من اجازه می دهد تصاویر را به یک سؤال پیوست کنم، بنابراین می توانم اطلاعات بیشتری در مورد چیزی در گالری عکس خود یا چیزی که به صورت آنلاین دیده ام یا عکسی از آن در زمان واقعی گرفته ام، دریافت کنم. سپس جمینی پاسخ‌ها و پاسخ‌هایی را ارائه می‌کند – که من همچنین دوست دارم از جمینی بخواهم که با صدای بلند برای من بخواند. گاهی اوقات با اینکه چقدر از Gemini در Pixel 8a می‌خواهم این کار را انجام دهد، احساس می‌کنم تعمیر و نگهداری بالایی دارد، اما این یک نوع ایده است، درست است؟

5. عکس های باورنکردنی و ویرایش تصویر آسان شده است.

پیکسل‌ها همیشه عکس‌های عالی می‌گیرند، اما اکنون، چون Pixel 8a همان تراشه پیکسل 8 و پیکسل 8 پرو را دارد، این اولین گوشی سری A است که می‌تواند بسیاری از ویژگی‌های چشمگیر عکاسی و ویرایش را با استفاده از هوش مصنوعی انجام دهد. مانند Best Take و Magic Editor. و ویرایش هوش مصنوعی فقط برای عکس‌ها نیست: Audio Magic Eraser که قبلاً فقط برای Pixel 8 و Pixel 8 Pro در دسترس بود، نویز پس‌زمینه ناخواسته را از ویدیوها حذف می‌کند. سگ رضاعی برای صفحه فرزندخواندگی اش، توانستم صدای پارس پس زمینه را که از دیگر توله هایم می آمد کاهش دهم.

6. کاملا در جیب من جا می شود.

من چقدر به دوام Pixel 8a اعتماد دارم: من حتی یک قاب برای آن سفارش نداده‌ام. فقط میذارمش تو جیبم و میرم. تیم مهندسی می‌خواست 8a بادوام‌ترین و پایدارترین سری A باشد تا جایی که ممکن است دوام بیاورد. پشت مات ارتقا یافته در دست من احساس امنیت می کند (و اثر انگشت من اثری از خود باقی نمی گذارد!). اندازه کوچکتر نیز به این امر کمک می کند. گوشی 6.1 اینچی دقیقاً در دست من است و به خوبی در جیب من می لغزد، بنابراین لازم نیست نگران افتادن آن باشم.

7. فضای ذخیره سازی زیادی وجود دارد.

به طور کلی، وقتی گوشی‌های سری A را انتخاب می‌کنید، گوشی کوچک‌تر و ارزان‌تری با فضای ذخیره‌سازی کمتر دریافت می‌کنید. این برای من یک مشکل است، زیرا من واقعاً یک تلفن جیبی دوست دارم (بالا را ببینید!) ولی من همچنین تعداد زیادی عکس و فیلم می گیرم. اکنون که Pixel 8a با یک گزینه جدید 256 گیگابایتی در Obsidian عرضه می‌شود، بسیاری از ویدئوهای تایم‌لپس و عکس‌های عکاسی نجومی که می‌گیرم (و نمی‌توانم خودم را مجبور به جدایی یا فراموش کردنشان کنم) حذف نمی‌شوند. کمی اتاق ذخیره کن

8. اسکن را بسیار آسان می کند.

بدون اسکنر، بدون مشکل. در هفته اول با Pixel 8a، متوجه شدم که از آن به‌عنوان یک اسکنر برای عکاسی از رسیدها، اسناد مالی، عکس‌های گذرنامه و موارد دیگر استفاده می‌کنم، سپس آنها را به‌عنوان اسناد متنی یا PDF ذخیره می‌کنم (و این ویژگی به تازگی در کاهش ویژگی). وقتی دوربین را به سمت هر چیزی که می‌خواهم اسکن کنم نشانه می‌برم، گزینه اسکن به طور خودکار برای گرفتن عکس ظاهر می‌شود و خود سند را از هر چیزی که پشت آن است جدا می‌کند. سپس می توانم از ابزار Clean استفاده کنم و انگشتم را روی قسمت هایی که می خواهم اصلاح کنم بکشم. همچنین گزینه‌ای برای حذف سایه‌ها وجود دارد که فکر می‌کنم آن را رسمی‌تر نشان می‌دهد. سپس می‌توانم آن را در پوشه Drive خود ذخیره کنم، آن را دانلود کنم یا فوراً به اشتراک بگذارم.