معرفی ابزارهای هوش مصنوعی مولد Veo و Imagen 3

مسئولیت از طراحی تا استقرار

ما نه تنها در مورد پیشرفت وضعیت هنر، بلکه مسئولانه انجام این کار آگاه هستیم. بنابراین، ما در حال اتخاذ تدابیری برای مقابله با چالش‌های ناشی از فناوری‌های مولد هستیم و به افراد و سازمان‌ها کمک می‌کنیم تا بتوانند مسئولانه با محتوای تولید شده توسط هوش مصنوعی کار کنند.

برای هر یک از این فناوری‌ها، ما با جامعه خلاق و سایر ذینفعان خارجی کار می‌کنیم، بینش جمع‌آوری می‌کنیم و به بازخورد گوش می‌دهیم تا به ما کمک کند فناوری‌های خود را به روش‌های ایمن و مسئولانه بهبود بخشیده و به کار ببریم.

ما در حال انجام آزمایش‌های ایمنی، اعمال فیلترها، تنظیم نرده‌های محافظ و قرار دادن تیم‌های ایمنی خود در مرکز توسعه بوده‌ایم. تیم‌های ما همچنین ابزارهای پیشگامی مانند SynthID هستند که می‌توانند واترمارک‌های دیجیتالی نامحسوس را در تصاویر، صدا، متن و ویدیو ایجاد شده با هوش مصنوعی جاسازی کنند. و از امروز، تمام ویدیوهای تولید شده توسط Veo در VideoFX توسط SynthID واترمارک خواهند شد.

پتانسیل خلاقانه برای هوش مصنوعی مولد بسیار زیاد است و ما نمی‌توانیم منتظر بمانیم تا ببینیم مردم در سراسر جهان چگونه ایده‌های خود را با مدل‌ها و ابزارهای جدید ما زنده می‌کنند.