روش های جدید برای تجربه هوش مصنوعی گوگل در اندروید

Circle to Search اکنون می تواند به دانش آموزان در انجام تکالیف کمک کند

با Circle to Search که مستقیماً در تجربه کاربری تعبیه شده است، می‌توانید هر چیزی را که در تلفن خود می‌بینید با استفاده از یک حرکت ساده جستجو کنید – بدون اینکه کاری را که انجام می‌دهید متوقف کنید یا به برنامه دیگری بروید. از زمان راه‌اندازی در Samsung Unpacked، قابلیت‌های جدیدی به Circle to Search اضافه کرده‌ایم، مانند ترجمه تمام صفحه، و در دسترس بودن را برای دستگاه‌های Pixel و Samsung بیشتری گسترش داده‌ایم.

از امروز، Circle to Search اکنون می‌تواند به دانش‌آموزان در انجام تکالیف کمک کند و به آنها درک عمیق‌تری بدهد، نه فقط پاسخ – مستقیماً از تلفن و رایانه لوحی‌شان. وقتی دانش‌آموزان به دور دستوری که روی آن گیر کرده‌اند حلقه می‌زنند، دستورالعمل‌های گام به گام برای حل طیف وسیعی از مسائل لفظی فیزیک و ریاضی بدون ترک برگه اطلاعات دیجیتال یا برنامه درسی خود دریافت می‌کنند. در اواخر امسال، Circle to Search می‌تواند به حل مسائل پیچیده‌تر از جمله فرمول‌های نمادین، نمودارها، نمودارها و موارد دیگر کمک کند. این همه به دلیل تلاش LearnLM ما برای بهبود مدل ها و محصولات خود برای یادگیری امکان پذیر است.

Circle to Search در حال حاضر در بیش از 100 میلیون دستگاه در دسترس است. با برنامه‌هایی برای آوردن این تجربه به دستگاه‌های بیشتر، در مسیر دو برابر کردن آن تا پایان سال هستیم.