تجربیات مولد جدید هوش مصنوعی در جستجو

در طول 25 سال گذشته، در بسیاری از تغییرات تکنولوژیکی، ما همچنان به بازتصور و گسترش آنچه جستجوی Google می‌تواند انجام دهد، ادامه داده‌ایم. ما سیستم‌های اصلی کیفیت اطلاعات خود را با دقت بهینه‌سازی کرده‌ایم تا به شما کمک کنیم بهترین چیزهای موجود در وب را پیدا کنید. و ما یک پایگاه دانش از میلیاردها حقایق در مورد افراد، مکان‌ها و چیزها ساخته‌ایم – همه اینها به این ترتیب شما می‌توانید اطلاعاتی را که می‌توانید به آن اعتماد کنید در یک چشم به هم زدن به دست آورید.

اکنون، با هوش مصنوعی مولد، جستجو می‌تواند بیش از آنچه تصور می‌کردید انجام دهد. بنابراین می‌توانید هر چیزی که در ذهنتان است یا هر کاری که برای انجام آن نیاز دارید بپرسید – از تحقیق گرفته تا برنامه‌ریزی تا طوفان فکری – و Google به کارها رسیدگی خواهد کرد.

همه اینها با یک مدل جدید Gemini که برای جستجوی Google سفارشی شده است امکان پذیر شده است. این قابلیت‌های پیشرفته Gemini – از جمله استدلال چند مرحله‌ای، برنامه‌ریزی و چندوجهی – را با بهترین سیستم‌های جستجوی کلاس ما گرد هم می‌آورد.

با مرورهای هوش مصنوعی پاسخ های سریع دریافت کنید

گاهی اوقات شما می خواهید یک پاسخ سریع داشته باشید، اما زمانی برای جمع آوری تمام اطلاعات مورد نیاز خود ندارید. جستجو با مرورهای AI کار را برای شما انجام می دهد.

افراد قبلاً از طریق آزمایش ما در آزمایشگاه‌های جستجو میلیاردها بار از مرورهای هوش مصنوعی استفاده کرده‌اند. آنها دوست دارند که بتوانند هم مروری سریع از یک موضوع داشته باشند و هم پیوندهایی برای کسب اطلاعات بیشتر. ما دریافتیم که با مرورهای هوش مصنوعی، افراد بیشتر از جستجو استفاده می‌کنند و از نتایج خود رضایت بیشتری دارند.

بنابراین امروز، AI Overviews برای همه در ایالات متحده آغاز خواهد شد و کشورهای بیشتری به زودی ارائه می شوند. این بدان معناست که در این هفته صدها میلیون کاربر به نمای کلی هوش مصنوعی دسترسی خواهند داشت و ما انتظار داریم تا پایان سال آنها را به بیش از یک میلیارد نفر برسانیم.