نحوه استفاده از هوش مصنوعی برای فروشندگان آمازون

شما بدون شک از قبل این را می دانید هوش مصنوعی (AI) در حال حاضر، به ویژه در بین مشاغل، همه چیز در حال وقوع است. شما می توانید از آن برای کمک به شما در انجام وظایف مختلف، به خصوص در مورد فروش و بازاریابی استفاده کنید.

و این فقط در وب سایت شما صادق نیست. همچنین علاقه روزافزونی به هوش مصنوعی برای فروشندگان آمازون وجود دارد، و اگر شما یکی از این فروشندگان هستید، ممکن است علاقه مند باشید که ببینید هوش مصنوعی چه کاری می تواند برای فروشگاه آمازون شما انجام دهد. خبر خوب این است که ما اینجا هستیم تا در مورد آن به شما بگوییم.

در این صفحه، ما به چند مورد از بهترین روش‌های استفاده از هوش مصنوعی در آمازون، به‌علاوه چند مورد از بهترین ابزارهای هوش مصنوعی برای کمپین‌های آمازون نگاه می‌کنیم. به خواندن ادامه دهید تا بیشتر بدانید و سپس مشترک شدن در Revenue Weekly – خبرنامه ایمیل ما – برای محتوای بازاریابی مفیدتر!

ایمیل های خودی مدیر بازاریابی ما را از دست ندهید!

پیوستن 200000 بازاریابان هوشمند و داغ‌ترین اخبار و اطلاعات بازاریابی ماه را مستقیماً در صندوق ورودی خود دریافت کنید!

ایمیل خود را در زیر وارد کنید:

فرم اشتراک درون خطی – CTA 72

*” فیلدهای الزامی را نشان می دهد

(نگران نباشید، ما هرگز اطلاعات شما را به اشتراک نخواهیم گذاشت!)

cta44 img

بهترین کاربردهای هوش مصنوعی برای فروشندگان آمازون چیست؟

چندین روش مختلف وجود دارد که ابزارهای هوش مصنوعی می توانند تلاش های فروش و بازاریابی آمازون شما را بهبود بخشند. در زیر، پنج مورد از بهترین کاربردهای هوش مصنوعی آمازون را بررسی خواهیم کرد، از جمله:

  1. تحقیق در مورد محصول، کلمه کلیدی و رقبا
  2. ایجاد و بهینه سازی صفحه محصول
  3. ایجاد و بهینه سازی تصویر
  4. پیش بینی فروش
  5. فروش و تجزیه و تحلیل مشتری

به خواندن ادامه دهید تا در مورد هر کدام بیشتر بدانید!

1. تحقیق محصول، کلمه کلیدی و رقبا

اگر می خواهید محصولات شما در آمازون کشف شوند، باید با بازار موجود برای آن محصولات در سایت آشنا باشید. شما باید بدانید که چه کلمات کلیدی را در صفحات محصول خود هدف قرار دهید، و همچنین بدانید که رقبای شما برای فروش نسخه های خود از آن محصولات چه می کنند.

یادگیری همه این اطلاعات نیاز به تحقیق دارد که می تواند بسیار زمان بر باشد. خوشبختانه، هوش مصنوعی می تواند در این مورد کمک کند. ابزارهای مختلف هوش مصنوعی آمازون می توانند با پلتفرم ادغام شوند و داده هایی را در اختیار شما قرار دهند که بتوانید از آنها برای بهینه سازی بهتر صفحات خود استفاده کنید.

2. ایجاد و بهینه سازی صفحه محصول

بعد از اینکه تحقیقاتی را برای یافتن اینکه با چه چیزی مخالف هستید، انجام دادید، زمان آن رسیده است که صفحات محصول خود را ایجاد کنید. این نیز می تواند زمان بر باشد. اما باز هم هوش مصنوعی به کمک می آید. ابزارهای ساده تولید متن می توانند به شما در ایجاد جزئیات و توضیحات محصول برای صفحات خود کمک کنند.

این به شما بستگی دارد که آیا هوش مصنوعی این کار را به طور کامل برای شما انجام می دهد یا اینکه به سادگی از آن به عنوان نقطه شروع استفاده می کنید. من دومی را توصیه می‌کنم، زیرا اعتماد کورکورانه به هوش مصنوعی برای ارائه توضیحات محصول شما، راه بسیار خوبی برای یافتن شکایت شما برای درج ناخواسته اطلاعات نادرست است.

3. ایجاد و بهینه سازی تصویر

همانطور که احتمالا قبلاً می دانید، هوش مصنوعی همچنین می تواند به شما در ایجاد تصاویری که می توانید در صفحات محصول خود استفاده کنید کمک کند. البته باید خیلی مراقب باشید. از هوش مصنوعی برای تولید تصاویر خود محصولات استفاده نکنید. اگر این کار را انجام دهید، احتمال اینکه در نهایت محصولات شما را به نحوی نادرست معرفی کنند، وجود دارد و این عاقبت به خیر نخواهد شد.

با این حال، قطعاً می‌توانید از هوش مصنوعی برای تولید انواع دیگر تصاویر استفاده کنید – برای مثال، گرافیک افرادی که از یک محصول به روش‌های خاصی استفاده می‌کنند. به‌علاوه، هوش مصنوعی همچنان می‌تواند به شما در بهینه‌سازی تصاویر محصول با تجزیه و تحلیل آنها کمک کند تا ببینید کدامیک در افزایش فروش مؤثرتر هستند.

4. پیش بینی فروش

یک مشکل رایج در فروش، تقلا برای پیش بینی آنچه در آینده اتفاق خواهد افتاد است. چه نوع فروش هایی را در سه ماهه آینده خواهید داشت؟ چه مقدار موجودی باید تولید کنید؟ انتظار دارید چقدر درآمد داشته باشید؟

برای پاسخ به این سوالات، باید از آن استفاده کنید پیش بینی فروش. این شامل استفاده از داده‌های فروش گذشته برای پیش‌بینی آنچه در آینده خواهد بود، می‌شود. خبر خوب این است که هوش مصنوعی می تواند در این زمینه کمک کند. ابزارهای مناسب هوش مصنوعی آمازون به شما این امکان را می‌دهند که انواع داده‌های فروش را وارد کنید تا پیش‌بینی کنید که می‌توانید بودجه و موجودی خود را بر اساس آن تنظیم کنید.

5. فروش و تجزیه و تحلیل مشتری

ابزارهای هوش مصنوعی آمازون علاوه بر کمک به شما در پیش‌بینی آینده، می‌توانند به شما در تجزیه و تحلیل نتایج تلاش‌های فروش گذشته و حال خود کمک کنند. این ابزارها می توانند به شما کمک کنند تا مشخص کنید کدام محصولات بیشترین فروش را دارند، کدام نوع از مردم آنها را می خرند و کدام کمپین های بازاریابی بیشترین فروش را دارند.

با استفاده از این اطلاعات، می‌توانید تلاش‌های بازاریابی و فروش خود را در آمازون مجدداً بهینه کنید. اگر یک محصول خاص باعث فروش زیادی نمی شود، می توانید آن را بکشید. یا اگر یک کمپین بازاریابی خاص نتایج زیادی را به همراه دارد، می‌توانید از همان استراتژی در آینده استفاده کنید.

بهترین ابزارهای هوش مصنوعی برای فروشندگان آمازون چیست؟

ما چندین بار در مورد ابزارهای هوش مصنوعی برای فروشندگان آمازون مانند شما صحبت کرده‌ایم، اما هیچ ابزار خاصی را نام‌برده‌ایم. بنابراین، چند ابزار خوب هوش مصنوعی آمازون برای استفاده از چیست؟

ما در این صفحه وارد یک لیست فوق العاده طولانی نمی شویم، اما به سه مورد از بهترین گزینه ها نگاه خواهیم کرد:

  1. هوش مصنوعی مولد آمازون
  2. Pixmap
  3. هلیوم 10

همه این ابزارها برای کمک به شما در انجام وظایف مختلف ذکر شده در بالا مفید هستند. به خواندن ادامه دهید تا کمی در مورد هر کدام بدانید!

1. هوش مصنوعی مولد آمازون

amazon ai amazonpng

قیمت: رایگان

یکی از بهترین ابزارهای هوش مصنوعی برای آمازون دقیقاً در خود پلتفرم وجود دارد. آمازون به فروشندگان اجازه می دهد از هوش مصنوعی مولد استفاده کنند برای کمک به ایجاد صفحات محصول خود. تنها کاری که آنها باید انجام دهند این است که چند اطلاعات بسیار ابتدایی در مورد محصول خود وارد کنند و هوش مصنوعی برای آن توضیحاتی ایجاد خواهد کرد.

همانطور که قبلاً اشاره کردم، باید مراقب باشید که این ابزار همه کارها را برای شما انجام ندهید. اما اگر از آن به عنوان نقطه شروع استفاده کنید و سپس به صورت دستی متنی را که تولید می کند بررسی و ویرایش کنید، واقعا می تواند روند شما را سرعت بخشد.

2. Pixmap

آمازون ai pixmapping

قیمت: مبتنی بر اعتبار (پس از 3 آزمون رایگان)

Pixmap یک ابزار عالی برای کمک به تست تصاویر قبل از استفاده از آنها در صفحات محصول است. فقط برای اینکه واضح باشیم، اینطور نیست تولید می کنند تصاویر. این عکس های موجود را تجزیه و تحلیل می کند تا به شما بینشی در مورد نحوه درک کاربران از آنها بدهد. این کار را با مواردی مانند نقشه های حرارتی انجام می دهد تا به شما نشان دهد کدام عناصر یک تصویر بیشترین توجه را به خود جلب می کند.

این می تواند تصاویر را در عرض چند ثانیه تجزیه و تحلیل کند، بنابراین می توانید به سرعت ببینید که مردم چگونه به تصاویر مختلف واکنش نشان می دهند. این به شما امکان می دهد بهترین تصاویر را برای هر محصول انتخاب کنید. البته باید توجه داشته باشید که این برنامه فقط روی موبایل در دسترس است.

3. هلیوم 10

آمازون آی هلیومپنگ

قیمت: 29 دلار + در ماه

هلیوم 10 ابزاری ایده آل برای تحقیقات محصول و کلمات کلیدی است. بسیاری از کسب و کارها از آن برای همگام شدن با رتبه بندی کلمات کلیدی و روند کلی بازار استفاده می کنند. شما همچنین می توانید از آن برای تجزیه و تحلیل فروش استفاده کنید، با روندهای فروش خود همراه باشید و به شما کمک کند تا نحوه بهینه سازی مجدد صفحات محصول و بازاریابی خود را کشف کنید.

این یک ابزار نسبتا سفارشی است که داشبورد شما را بر اساس پاسخ های شما به مسابقه ای که در اولین شروع به شما می دهد قالب بندی می کند. همچنین بسیار بصری و آسان برای استفاده است.

اولین قدم برای افزایش فروش SMB در آمازون، گرفتن یک است رایگان پیشنهاد.

یکی از کارشناسان ما در تماس خواهد بود در طی 24 ساعت!

cta34 img

با کمک WebFX درآمد بیشتری را در آمازون افزایش دهید

حتی زمانی که از هوش مصنوعی در آمازون استفاده می‌کنید، همیشه ساده‌ترین پلتفرم برای فهمیدن آن نیست. به همین دلیل است که اگر واقعاً می خواهید موفقیت در تلاش های بازاریابی و فروش آمازون خود را مشاهده کنید، باید با آژانس حرفه ای مانند WebFX همکاری کنید.

ما خدمات آمازون برای نیازهای شرکت شما سفارشی ساخته شده اند و ما چندین دهه تجربه بازاریابی دیجیتال را به میز ارائه می دهیم. ما می‌توانیم به شما کمک کنیم طرح‌بندی عالی برای صفحات محصول خود را شناسایی کنید و فقط کلمات کلیدی مناسب را برای قرار دادن صفحات خود در مقابل کاربران هدف قرار دهید و در دراز مدت درآمد را افزایش دهید.

علاقه مند به همکاری با ما هستید؟ فقط با ما تماس بگیرید 888-601-5359 یا آنلاین با ما تماس بگیرید امروز!

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور