برنامه های تلفن انعطاف پذیر و ایمن برای خانواده ها

خانواده ها اغلب در حال بررسی نیازهای در حال تغییر هستند، خواه نقل مکان به یک محله جدید، تغییر شغل یا مدرسه یا خرید اولین دستگاه فرزند شما باشد. ارتباط مطمئن و ایمن با عزیزان یکی از مواردی است که نباید نگران آن باشید. به همین دلیل است که Google Fi Wireless با قیمت مناسب خانواده، پوشش یکپارچه و ویژگی‌های ایمنی همراه، ارتباط را آسان‌تر می‌کند.

ما به تکامل و بهبود Google Fi Wireless ادامه می‌دهیم و امروز در حال معرفی:

  • حتی ارزش بیشتری در طرح شما گنجانده شده است، با اتصال ساعت هوشمند بدون هزینه اضافی
  • روشی بدون ریسک برای امتحان کردن آن قبل از تعویض، و
  • یک برنامه جدید خانواده محور که به شما کمک می کند از برنامه خود بیشترین بهره را ببرید.

ارزش بیشتر برای کل خانواده

ما متعهد هستیم که با طرح Simply Unlimited خود ارزش زیادی برای خانواده ها فراهم کنیم. برای هزینه ای که اکثر مردم برای یک خط در اکثر اپراتورها می پردازند، طرح Simply Unlimited ما فقط 80 دلار در ماه برای دو تا چهار خط است و شامل تمام موارد ضروری برای خانواده شما برای در ارتباط ماندن، با داده ها، تماس ها و پیامک های نامحدود در داخل است. ایالات متحده، کانادا و مکزیک، به علاوه 5 گیگابایت اتصال به نقطه اتصال به اینترنت.

از امروز، این طرح همچنین شامل اتصال کامل برای ساعت‌های هوشمند سازگار مانند ساعت‌های پیکسل و سامسونگ، بدون هزینه اضافی، می‌شود تا بتوانید در حین حرکت، حتی زمانی که تلفنتان در خانه است، متصل بمانید.

برای همه طرح‌ها، اکنون می‌توانید با هر خط جدیدی که به طرح خود اضافه می‌کنید، پس از 24 اعتبار قبض ماهانه، یک تلفن از ما دریافت کنید. با مجموعه ای از تلفن های قابل اعتماد، از جمله Google Pixel 6a، Samsung A14 و moto g power، گزینه ای برای همه اعضای خانواده وجود دارد. شرایط اعمال می شود و می توانید در وب سایت ما درباره طرح تلفن و این پیشنهادات بیشتر بدانید.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور