7 ویژگی Google Chrome برای برنامه ریزی و رزرو سفر بعدی خود

4. صفحات را به صورت خودکار ترجمه کنید

اگر به کشور دیگری سفر می کنید، ممکن است مجبور شوید وب سایت هایی را به زبانی ناآشنا مرور کنید. با Chrome، می توانید به راحتی اطلاعاتی مانند توضیحات تور، منوهای رستوران و برنامه های حمل و نقل را به بیش از 130 زبان ترجمه کنید.

5. برگه های برنامه ریزی خود را سازماندهی کنید

هنگامی که در حال جستجوی هتل ها، فعالیت ها، وسایل حمل و نقل و رستوران برای سفر آینده خود هستید، باز کردن بسیاری از برگه ها آسان است. برای اینکه آنها را تحت کنترل نگه دارید، سعی کنید هر صفحه ای را که بازدید می کنید در گروه های برگه های رنگی طبقه بندی کنید و در حین رفتن آنها را برچسب گذاری کنید. برای مثال، می‌توانید گروه‌هایی را برای دسته‌های مختلف مانند اقامت، پرواز و فعالیت‌ها ایجاد کنید. همچنین می توانید برگه های باز را مستقیماً از نوار آدرس جستجو کنید. به سادگی “@tabs» را تایپ کنید، «Search Tabs» را انتخاب کنید و عنوان را تایپ کنید تا پیشنهادات را ببینید.

6. با Memory Saver به آرامی مرور کنید

وقتی صحبت از این شد، Memory Saver می‌تواند رایانه شما را هنگامی که تعدادی برگه برنامه‌ریزی باز دارید، به خوبی کار کند. حافظه را از برگه هایی که در حال حاضر از آنها استفاده نمی کنید آزاد می کند و برای مرور سریعتر، موارد فعال شما را اولویت بندی می کند. برگه‌های کم‌تکرار شما در صورت نیاز دوباره بارگیری می‌شوند. برای تنظیم این، به بخش Performance در تنظیمات خود بروید و Memory Saver را روشن کنید.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور