نمای همه جانبه برای مسیرها و ویژگی های جدید هوش مصنوعی

در چند سال گذشته، Google Maps نحوه تعامل مردم با جهان را با ویژگی‌هایی مانند مسیریابی سازگار با محیط زیست برای کمک به شما در مسیرهای کم مصرف سوخت یا انرژی، و نمای زنده برای کمک به شما در جهت‌یابی هنگام پیاده‌روی با واقعیت افزوده تغییر داده است. امروز با قدرت هوش مصنوعی، به‌روزرسانی‌های بیشتری را اعلام می‌کنیم تا بتوانید با اطمینان سفرها را برنامه‌ریزی کرده و پیمایش کنید، انتخاب‌های پایداری داشته باشید و برای کارهایی که باید انجام دهید سریع الهام بگیرید.

قبل از رفتن با نمای همه جانبه برای مسیرها بدانید

Google Maps هر روز بیش از 20 میلیارد کیلومتر جهت را ارائه می دهد. و با هوش مصنوعی، نحوه برنامه‌ریزی سفرهایتان را قبل از رفتن دوباره تصور می‌کنیم. در I/O امسال، نمای همه جانبه را برای مسیرها معرفی کردیم، روشی کاملاً جدید برای پیش نمایش هر مرحله از سفر شما – چه در حال رانندگی، پیاده روی یا دوچرخه سواری باشید. این هفته، Immersive View برای مسیرها در آمستردام، بارسلونا، دوبلین، فلورانس، لاس‌وگاس، لندن، لس‌آنجلس، میامی، نیویورک، پاریس، سانفرانسیسکو، سن خوزه، سیاتل، توکیو و ونیز در اندروید و iOS عرضه می‌شود.

بگویید می‌خواهید در امتداد آب تا کاخ هنرهای زیبا در سانفرانسیسکو دوچرخه‌سواری کنید. فقط جهت دوچرخه‌سواری را درخواست کنید، سپس روی پیش‌نمایش نمای همه جانبه ضربه بزنید تا مسیر خود را از ابتدا تا انتها در یک نمای خیره‌کننده و چند بعدی ببینید. می‌توانید برای هر پیچ به‌گونه‌ای آماده شوید که گویی آنجا هستید با دستورالعمل‌های دقیق و بصری قدم به قدم، و از نوار لغزنده زمان برای برنامه‌ریزی زمان خروج بر اساس اطلاعات مفید، مانند ترافیک شبیه‌سازی شده و شرایط آب‌وهوایی، استفاده کنید. به این ترتیب می توانید به راحتی از سواری در هوای بارانی یا ترافیک سنگین اجتناب کنید.