۴ روشی که Chrome می‌تواند به شما کمک کند سریع‌تر بررسی کنید

بگویید شلوار جین مناسب را آنلاین پیدا کرده اید. مستقیماً به سمت تسویه‌حساب می‌روید، اما با فهرستی بی‌پایان از فیلدها مواجه می‌شوید که باید پر کنید: اطلاعات پرداخت، آدرس حمل و نقل، کدهای تبلیغاتی. سپس، باید به دنبال کیف پول خود بگردید و آن را بررسی کنید تا کارت اعتباری مناسب را تأیید کنید. ناگهان، روندی که فقط یک دقیقه طول می‌کشد، بسیار طولانی می‌شود، و در نهایت سبد خرید خود و آن شلوار جین عالی را به‌کلی رها می‌کنید.

وقتی برای خرید آنلاین چیزی آماده هستید، باید معامله ای روان و سریع باشد. بنابراین امروز چهار راه برای بررسی آسان در Chrome به اشتراک می گذاریم.

1. کارت های خود را شناسایی کنید

بسیاری از مردم با چند کارت خرید می کنند: به عنوان مثال، ممکن است از یک کارت اعتباری خاص برای خریدهای بزرگ برای جمع آوری امتیاز و از یک کارت نقدی برای خریدهای کوچکتر استفاده کنید. اما وقتی به صفحه پرداخت می‌رسید، به یاد آوردن اینکه کدام یک را انتخاب کنید دشوار است.

از این ماه، بسیاری از خریداران در ایالات متحده، بریتانیا و استرالیا که با Google Pay در Chrome بررسی می‌کنند، تصاویر و نام کارت‌های ذخیره‌شده‌شان را در منوی کشویی تکمیل خودکار می‌بینند. به این ترتیب، می توانید به سرعت مورد مناسب را برای استفاده شناسایی کنید.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور
مطالب پیشنهادی  7 راه برای کمک به درک بهتر اطلاعات سلامتی شما