ظاهر مدرن جدید برای برند اندروید

به عنوان بزرگترین سیستم عامل جهان، پلتفرم باز اندروید به جامعه متنوعی از توسعه دهندگان، سازندگان دستگاه و کاربران خدمات ارائه می دهد. و همانطور که ما رشد کرده ایم – با بیش از 3 میلیارد دستگاه اندروید در سراسر جهان – دیدگاه ما نیز افزایش یافته است. ما معتقدیم که سیستم برند ما و نحوه نمایش بصری ما در جهان به عنوان Android باید منعکس کننده اخلاق اصلی Android در باز بودن، تکراری بودن و فراگیر بودن باشد. به همین دلیل است که ما به‌روزرسانی هویت بصری خود را به اشتراک می‌گذاریم که جامعه Android ما را بهتر نشان می‌دهد – و همچنین بسیار سرگرم‌کننده است.

پشت تغییر لوگوی جدید ما

در طول دهه گذشته، برند اندرویدی چندین بار به روز رسانی شده است تا ظاهر و احساس خود را مدرن کند و مطابق با نیازهای جامعه ما تکامل یابد. به عنوان مثال، در سال 2019، ما لوگوی خود را تغییر دادیم تا در دسترس تر و خواندن آسان تر باشد. همچنین نام‌گذاری نسخه‌های اندروید را از خیالی (مثلاً Android Lollipop) به ساده (مثلاً Android 14) به‌روزرسانی کردیم و نسخه‌های بعدی را واضح‌تر و درک جهانی را آسان‌تر کردیم.

هر بار که برندسازی خود را اصلاح می کنیم، نه تنها نیازهای در حال تغییر، بلکه اهداف آینده را نیز ارزیابی می کنیم. ما می دانیم که مردم امروز خواهان انتخاب و استقلال بیشتری هستند و ما می خواهیم که نام تجاری ما منعکس کننده اندروید باشد: چیزی که به مردم این آزادی را می دهد تا بر اساس شرایط خود خلق کنند. به عنوان یک پلتفرم باز، مهم است که هم فناوری و هم نام تجاری ما دعوتی برای افراد باشد تا در دستگاه‌های Android با Google ایجاد کنند، ارتباط برقرار کنند و کارهای بیشتری انجام دهند.

مطالب پیشنهادی  داخل فضای اداری جدید و قابل دسترس Google Korea

تصاویر جدید ما از طراحی متریال الهام می‌گیرند تا پالت برند Google را تکمیل کنند و همچنین سازگار باشند. ربات تازه و پویا جایی نشان می دهد که اندروید با مردم، جامعه و لحظات فرهنگی ارتباط برقرار می کند. می تواند احساسات، شخصیت و زمینه فردی را منعکس کند.

با این به روز رسانی، متوجه تغییرات ظریفی خواهید شد که به اتصال Android به Google کمک می کند. علاوه بر دور شدن از سبک‌سازی قدیمی‌مان با حروف کوچک «اندروید»، لوگوی Android را با حروف بزرگ کردن «A» ارتقا می‌دهیم و وقتی در کنار لوگوی Google قرار می‌گیریم به ظاهر آن وزن بیشتری می‌بخشیم. در حالی که ما منحنی‌ها و شخصیت منحصر به فرد بیشتری را به اندروید اضافه کرده‌ایم، سبک جدید اندروید بیشتر نشان‌واره Google را منعکس می‌کند و بین این دو تعادل ایجاد می‌کند. امیدواریم این به‌روزرسانی‌های کوچک اما مهم در تایپ‌فیس اندروید، ارتباط بین دستگاه‌های Android و برنامه‌ها و سرویس‌های Google را که مردم قبلاً می‌شناسند، بهتر ارتباط دهند.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور