پیشرفت انرژی پاک گوگل در ایرلند

در سال 2020، ما جاه طلبی خود را اعلام کردیم که تا سال 2030 در هر شبکه ای که هر ساعت از روز در آن کار می کنیم، با انرژی 24 ساعته بدون کربن کار کنیم. این مبتنی بر تعهد دیرینه ما به خرید جهانی انرژی های تجدیدپذیر است. از آن زمان، ما سخت تلاش کرده‌ایم تا عملیات خود و شبکه‌های برقی را که به ما خدمت می‌کنند، از طریق ترکیبی از خرید انرژی پاک، نوآوری فناوری و حمایت از سیاست، به منابع انرژی پاک‌تر انتقال دهیم. قرارداد خرید برق امروزی (PPA)، اولین قرارداد بلندمدت انرژی تجدیدپذیر گوگل در ایرلند، ما را یک قدم به تحقق جاه طلبی خود نزدیک‌تر می‌کند.

ابر تمیزتر در ایرلند

در ایرلند، ما با Power Capital Energy Renewable Energy برای 58 مگاوات (MW) ظرفیت جدید به شبکه از مزرعه خورشیدی Tullabeg قرارداد امضا کرده ایم. این قرارداد امکان ساخت یک پروژه جدید انرژی های تجدیدپذیر را فراهم می کند. این انرژی تجدیدپذیر جدیدی را به شبکه ای که دفاتر و مرکز داده ما در آن کار می کنند اضافه می کند و به کربن زدایی سیستم برق ایرلند و عملیات ما کمک می کند.

پیش‌بینی‌های فعلی ما نشان می‌دهد که پس از عملیاتی شدن، این PPA به دفاتر و مرکز داده‌های ما در ایرلند کمک می‌کند تا در سال 2025 با اندازه‌گیری ساعتی به 60 درصد انرژی بدون کربن برسند. در حال حاضر، ما در حال حاضر 100٪ از مصرف برق خود را در عملیات جهانی خود با خرید انرژی های تجدیدپذیر به صورت سالانه مطابقت می دهیم. اما این معامله یک قدم فراتر می رود: ما انرژی بدون کربن را مستقیماً به شبکه ایرلند اضافه می کنیم – درست در کجا و زمانی که از آن استفاده می کنیم. ما به حمایت از توسعه منابع انرژی پاک اضافی در شبکه ایرلند ادامه خواهیم داد تا به هدف خود برای کار با انرژی 100٪ بدون کربن، هر ساعت از روز دست یابیم.

مطالب پیشنهادی  3 دریافت کننده صندوق Black Founders داستان های خود را می گویند

علاوه بر کمک به کربن زدایی از خدمات گوگل، پروژه های تجدیدپذیر مانند این به ایرلند برای دستیابی به اهداف انرژی تجدیدپذیر خود کمک می کند. هدف برنامه اقدام اقلیمی دولت ایرلند تامین 80 درصد تقاضای برق ملی با انرژی های تجدیدپذیر است. همچنین یک هدف فرعی برای مصرف‌کنندگان برق شرکت‌ها تعیین می‌کند که 15 درصد از تقاضای برق کشور تا سال 2030 باید از طریق PPA شرکت‌ها تامین شود. این پروژه ایرلند را به این اهداف نزدیکتر می کند.

از زمانی که خرید انرژی های تجدیدپذیر را در سال 2010 آغاز کردیم، بیش از 35 قرارداد بادی و خورشیدی در اروپا به امضا رساندیم که مجموعاً نزدیک به 3 گیگاوات ظرفیت تولید انرژی پاک – معادل نصب بیش از 9 میلیون پنل خورشیدی است. این معاملات انرژی های تجدیدپذیر همراه با پلت فرم محاسباتی هوشمند کربنی ما – که زمان و مکان انجام وظایف محاسباتی خاص را به زمان های روز و مکان هایی که منابع انرژی تجدیدپذیر فراوان هستند تغییر می دهد – ما را قادر می سازد تا مراکز داده و دفاتر تمیزتری را اداره کنیم. .

یک قدم بیشتر به آینده ای بدون کربن

در سراسر Google، ما از سال 2017، برای شش سال متوالی، سالانه 100٪ مصرف برق خود را با انرژی های تجدیدپذیر مطابقت داده ایم. دستیابی به انرژی 24 ساعته بدون کربن، پیچیده تر و از نظر فنی چالش برانگیزتر از تطبیق سالانه مصرف انرژی ما با خرید انرژی های تجدیدپذیر است، زیرا مستلزم ایجاد مجموعه ای متنوع و محلی از منابع انرژی بدون کربن است که بتواند تقاضای برق ما را در هر ساعت برآورده کند. در همان شبکه هیچ شرکتی به اندازه ما قبلاً به CFE 24/7 دست یافته است و هیچ کتاب بازی برای تحقق آن وجود ندارد. اما ما تلاش‌های خود را بخشی از یک تصویر بزرگ‌تر می‌دانیم و این هدف بلندپروازانه را برای کمک به مقیاس‌بندی فناوری‌ها و محصولات جدید انرژی تعیین کرده‌ایم که شبکه‌ها و سایر مصرف‌کنندگان را قادر می‌سازد کربن‌زدایی کنند.

مطالب پیشنهادی  روش های جدید برای تماشای همه موارد دلخواه خود در Google TV

این PPA کمک می کند تا ما را به جاه طلبی تطبیق انرژی بدون کربن 24 ساعته خود نزدیک کنیم، زیرا تولید خورشیدی مکمل تولید باد فراوان در شبکه ایرلند است، در نتیجه میزان تطابق مرکز داده و دفاتر Google در ایرلند با محلی را افزایش می دهد. منابع انرژی بدون کربن

تحقیقات نشان داده است که تهیه انرژی بدون کربن 24 ساعته منجر به کاهش انتشار گازهای گلخانه ای برای مصرف کننده برق و سیستم برق می شود، در حالی که از استقرار فناوری های پیشرفته انرژی پاک نیز حمایت می کند. برای اطلاعات بیشتر در مورد پیشرفت انرژی بدون کربن 24 ساعته، به گزارش زیست محیطی 2023 ما مراجعه کنید.

این قرارداد بلندمدت انرژی در حالی انجام می شود که گوگل بیستمین سالگرد تاسیس خود را در ایرلند جشن می گیرد. این قرارداد به دنبال مجموعه ای از اعلامیه هایی است که ما در کشور انجام داده ایم، مانند توسعه جدید Bolands Mills و مرکز مهندسی ایمنی Google برای مسئولیت محتوا.

در مورد هدف ما برای رسیدن به انرژی 24 ساعته بدون کربن در وب سایت ما بیشتر بدانید.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور