۸ روش Google Lens که می‌تواند به شما کمک کند زندگی شما را آسان‌تر کند

اگر می توانید آن را ببینید، می توانید آن را جستجو کنید. این ایده ساده پشت لنز، ابزار جستجوی بصری ما در برنامه Google (اندروید و iOS) است. با لنز، می‌توانید آنچه را با دوربین خود می‌بینید جستجو کنید، عکس یا اسکرین‌شات بگیرید، یا تصویری را که در حین مرور می‌بینید فشار طولانی دهید، و طیف وسیعی از نتایج بصری را برای کاوش دریافت کنید.

همانطور که گفته می شود، یک عکس ارزش هزار کلمه را دارد و به نظر می رسد که بسیاری از افراد موافقند: هر ماه بیش از 12 میلیارد جستجوی بصری در لنز مشاهده می کنیم.

لنز را هنوز امتحان نکرده اید؟ اگر به انگیزه نیاز دارید، در اینجا راه های مورد علاقه ما وجود دارد که لنز می تواند زندگی شما را کمی آسان تر کند.

1. در طول روز در مورد چیزهایی که می بینید یاد بگیرید

اگر ساختمان یا مکان دیدنی جالبی می‌بینید که نمی‌شناسید، لنز می‌تواند به شما بگوید که به چه چیزی نگاه می‌کنید و پیوندهایی برای کسب اطلاعات بیشتر ارائه دهد. به همین ترتیب، چه در جاده و چه در حیاط خلوت خود، کشف گیاهان و حیواناتی که نمی‌توانید آن‌ها را کاملاً ساعت یا کامل با کلمات توصیف کنید، غیرمعمول نیست. لنز به شما کمک می کند آنچه را که می بینید جستجو کنید و همه چیز را در مورد آن بیاموزید – مانند اینکه آیا آن گیاه زیبا می تواند در داخل خانه رشد کند یا خیر.

2. جستجوی شرایط پوستی

توصیف یک خال یا بثورات عجیب روی پوست شما تنها با کلمات دشوار است. خوشبختانه، راه جدیدی وجود دارد که لنز می تواند به شما کمک کند، با توانایی جستجوی شرایط پوستی که از نظر بصری شبیه به آنچه روی پوست خود می بینید، می باشد. فقط یک عکس بگیرید یا یک عکس را از طریق لنز آپلود کنید، و منطبقات بصری را برای اطلاع رسانی جستجوی خود پیدا خواهید کرد. این ویژگی همچنین اگر مطمئن نیستید که چگونه چیز دیگری را در بدن خود توصیف کنید، مانند برآمدگی روی لب، خط روی ناخن یا ریزش مو روی سر، کار می کند.

مطالب پیشنهادی  انجمن در مواقع نیاز: DevFest برای اوکراین
سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور