با کمک آزمایش‌های Search Labs، تابستان امسال برنامه‌ریزی کنید، سفر کنید و خرید کنید

اگر تابستان امسال به مسافرت می روید، باید موارد زیادی را در نظر بگیرید. اول اینکه کجا میری؟ آیا رانندگی می کنید، سوار قطار می شوید یا سوار هواپیما می شوید؟ کمپینگ یا گلمپینگ؟ و مهمتر از همه، چه چیزی در لیست بسته بندی شما وجود دارد؟

خوشبختانه، جستجو چند ابزار دارد که به شما کمک می کند تا با کمک هوش مصنوعی، قطعات را در هر کجا که می خواهید در کنار هم قرار دهید.

دنیای اطراف خود را کاوش کنید

با هوش مصنوعی مولد، ما در حال بررسی راه‌های جدیدی برای حذف بخشی از کار از جستجو هستیم و به شما کمک می‌کند تا بینش‌های مفید را کشف کنید و اطلاعات را درک کنید. در حالی که این فناوری هنوز آزمایشی است، ما همچنان به ترکیب بازخورد و تنظیم دقیق تجربیات هوش مصنوعی مولد خود برای معرفی قابلیت‌های جدید و بهبود یافته ادامه می‌دهیم. چه در حال رزرو سفرهای دوردست یا برنامه‌ریزی محلی برای آخر هفته باشید، تجربه مولد مبتنی بر هوش مصنوعی (SGE) ما در آزمایشگاه‌های جستجو اکنون مجهزتر است تا به شما کمک کند مکان‌هایی مانند رستوران‌ها، هتل‌ها یا جاذبه‌های توریستی را جستجو کنید. زمان تابستان

ما قابلیت‌های جدیدی را برای جستجوهای محلی و مسافرتی به SGE اضافه کرده‌ایم، بنابراین اگر سؤالات دقیقی درباره مکان یا مقصدی در جستجو بپرسید، یک عکس فوری مبتنی بر هوش مصنوعی خواهید دید که مفیدترین اطلاعات موجود را گرد هم می‌آورد. نه تنها از سراسر وب، بلکه از نظرات، عکس‌ها و جزئیات نمایه کسب‌وکار که مردم برای بیش از 200 میلیون مکان در دنیای واقعی به Google ارسال کرده‌اند. و با همه این پیوندها و منابع درست در دستان شما، به راحتی می توانید در سایت های مرتبط عمیق تر غواصی کنید و دیدگاه های طیف گسترده ای از سازندگان را بشنوید.

به عنوان مثال، ممکن است بپرسید که آیا یک رستوران خاص برای گروه های بزرگ مناسب است یا اینکه آیا آنها گیاهخوار هستند یا خیر. یا شاید بخواهید بدانید چه زمانی افراد بازدید از یک نقطه عطف خاص را توصیه می کنند تا بتوانید از شلوغی دوری کنید. با این تجربه بهبودیافته در SGE، بینش های مفیدی را دریافت خواهید کرد تا شما را در این مسیر راهنمایی کند، بنابراین می توانید زمان کمتری را صرف برنامه ریزی کنید و زمان بیشتری را برای لذت بردن از برنامه هایی که انجام داده اید صرف کنید.