3 ویژگی جدید هوش مصنوعی که به Google Chrome می آید

در چند سال گذشته، ما جدیدترین فناوری‌های یادگیری ماشینی و هوش مصنوعی را در کروم آورده‌ایم تا جستجوی وب را آسان‌تر، ایمن‌تر و در دسترس‌تر کنیم. ما با بهبود کارهای عملی و روزمره شروع کردیم، مانند کمک به شما برای اضافه کردن شرح‌های بلادرنگ به ویدیوها، شناسایی بهتر سایت‌های مخرب، مدیریت درخواست‌های مجوز و ایجاد نکات کلیدی یک صفحه وب.

با شروع با انتشار امروز کروم (M121)، ما ویژگی‌های آزمایشی هوش مصنوعی مولد را معرفی می‌کنیم تا مرور را آسان‌تر و کارآمدتر کنیم.

طی چند روز آینده می‌توانید این ویژگی‌های جدید را در Chrome در رایانه‌های شخصی مک و ویندوز امتحان کنید، از ایالات متحده شروع کنید. فقط وارد Chrome شوید، «تنظیمات» را از منوی سه نقطه انتخاب کنید و به « صفحه €œAxperimental AIâ €. از آنجایی که این ویژگی‌ها آزمایش‌های عمومی اولیه هستند، فعلاً برای حساب‌های سازمانی و آموزشی غیرفعال خواهند شد.

تب های خود را هوشمندانه سازماندهی کنید

گروه‌های برگه‌ها روشی مفید برای مدیریت بسیاری از برگه‌ها هستند، اما مدیریت آنها می‌تواند یک فرآیند کاملاً دستی باشد. با Tab Organizer، Chrome به‌طور خودکار گروه‌های برگه را بر اساس برگه‌های باز شما پیشنهاد و ایجاد می‌کند. اگر همزمان روی چندین کار در Chrome کار می‌کنید، مانند برنامه‌ریزی یک سفر، تحقیق در مورد یک موضوع و خرید، این می‌تواند بسیار مفید باشد. برای استفاده از این ویژگی، روی یک برگه کلیک راست کرده و “Organize Similar Tabs” را انتخاب کنید یا روی فلش کشویی سمت چپ برگه های خود کلیک کنید. کروم حتی نام و شکلک‌هایی را برای این گروه‌های جدید پیشنهاد می‌کند تا بتوانید در صورت نیاز دوباره آنها را پیدا کنید.