تعهد ما به حمایت از جامعه نیروهای مسلح بریتانیا

میثاق نیروهای مسلح وعده ای است از سوی ملت مبنی بر اینکه با افرادی که در کنار خانواده هایشان خدمت می کنند یا خدمت کرده اند، رفتار منصفانه ای می شود – به ویژه وقتی صحبت از خدمات عمومی مانند مراقبت های بهداشتی، آموزشی و مسکن می شود. گوگل از زمانی که برای اولین بار در سال 2015 امضا شد حامی سرسخت این میثاق بوده است و اخیراً توسط The Defense Employer Recognition Scheme (RES) برای نشان دادن و حمایت از حمایت از جامعه دفاعی و کسب جایزه نقره ای شناخته شده ایم.

همسویی ما با میثاق نیروهای مسلح به ما کمک کرده است که از جامعه نظامی در داخل و خارج از Google مراقبت کنیم. در داخل گوگل، یکی از محبوب‌ترین برنامه‌های ما، شبکه کهنه سربازان گوگل است، که انجمنی را برای کهنه‌سربازان، نیروهای ذخیره، اعضای خانواده نظامی و غیرنظامیان فراهم می‌کند تا بتوانند با یکدیگر ارتباط برقرار کنند و منابع را به اشتراک بگذارند. خارج از Google، ما مفتخریم که دوره‌های آموزشی متنوع، برنامه‌های صدور گواهینامه و مدارک تحصیلی را ارائه می‌دهیم که می‌توان از طریق ابتکار Grow with Google به دست آورد. این برنامه‌ها راه‌های عملی را برای کمک مستقیم به پرسنل نظامی از طریق فرآیند انتقال شغلی ارائه می‌کنند و تضمین می‌کنند که مهارت‌ها و استعدادهای اصلی قابل انتقال در سراسر صنعت مورد استفاده قرار می‌گیرند و به رسمیت شناخته می‌شوند.

این ابتکارات ثباتی را برای من و خانواده بسیار صبورم فراهم کرده است که به من اجازه داده است به خدمت به کشورم ادامه دهم. مدیران Google و تیمی که من با آنها کار می کنم، به ویژه هر زمان که تعهدات نظامی من را برای مدت طولانی از خانه دور می کند، فعال بوده و درک می کنند. این شامل زمانی است که من در ناو هواپیمابر HMS Queen Elizabeth برای استقرار عملیاتی در دریا گذرانده ام.

این لحظه نقطه عطفی برای Google و جامعه دفاعی بریتانیا است و نشان دهنده حمایت طولانی مدت Google از کهنه سربازان و خانواده های نظامی است. ما مفتخریم که از کسانی که به کشورمان خدمت کرده‌اند حمایت می‌کنیم و متعهد هستیم که با وزارت دفاع و نیروهای مسلح همکاری کنیم تا آنها را در تلاش‌های آینده خود سرآمد کنیم.

حمایت Google از جامعه نظامی، ادامه تعهد گسترده‌تر آن برای حمایت از Googlers با هر پیشینه و تجربه است. از طریق این ابتکارات و شبکه‌های حمایتی، ما به ایجاد یک محیط کاری فراگیر کمک می‌کنیم که تضمین می‌کند افراد با هر زمینه‌ای فرصت پیشرفت را دارند.