HPE امنیت GreenLake را تقویت می کند ، استقرار برنامه را ساده می کند

Hewlett-Packard Enterprise در حال تقویت امنیت و استقرار برنامه ها در سیستم عامل ابر GreenLake خود است.

این شرکت در کنفرانس HPE Discover روز سه شنبه ، Project Aurora را معرفی کرد ، یک معماری بومی ابر و با اعتماد صفر که تهدیدات را شناسایی می کند و یکپارچگی سخت افزار ، سیستم عامل ، سیستم عامل ها ، سیستم عامل ها و حجم کار آن را تأیید می کند.

پروژه آرورا تأیید می کند که در هر مرحله ، از زنجیره تأمین تا استقرار بارهای کاری ، هیچ چیز دستکاری نمی شود.

Kumar Sreekanti ، مدیر کل نرم افزار HPE و CTO ، روز دوشنبه در یک جلسه مطبوعاتی گفت: “آنچه ما ارائه می دهیم یک زنجیره اعتماد است ، از سیلیکون گرفته تا حجم کار.”

مت کیمبال ، تحلیلگر ارشد مرکز داده در Moor Insights & Strategy ، گفت که HPE همچنین از HPE GreenLake Lighthouse ، یک محیط پیش ساخته و بومی ابر با سرویس های داخلی رونمایی کرده است که به سازمان ها امکان می دهد تا بارهای کاری مانند برنامه های اصلی را با سرعت بیشتری مستقر کنند.

HPE روز سه شنبه این ویژگی ها و سایر ویژگی ها و خدمات جدید را برای پلتفرم GreenLake خود اعلام کرد ، راه حل های داخلی شرکت که از طریق یک مدل ابری ، مبتنی بر اشتراک و به عنوان یک سرویس ارائه می شود. این شرکت در سال 2019 متعهد شد که هر محصولی را که فروخته است به عنوان یک سرویس در دسترس قرار دهد – و موفقیت آن باعث شده سایر سازندگان سخت افزار از جمله دل و سیسکو نیز از این روش پیروی کنند.

دل نیز نسخه خود را از مدل در سال 2019 به بازار عرضه کرد و در سال 2020 پروژه Apex را معرفی کرد ، وعده یک رابط واحد برای تهیه منابع ابر عمومی و محصولات داخلی خود را به عنوان یک ابر ترکیبی داد. سیسکو استراتژی خود را به عنوان سرویس در ماه آوریل اعلام کرد.

روز دوشنبه ، آنتونیو نری ، مدیر عامل HPE در مصاحبه با رسانه ها از این واقعیت که HPE با مدل داخلی و به عنوان یک سرویس پیشگام است ، ابراز تأسف کرد.

نری درباره پیشنهادات دل و سیسکو گفت: “من از ورود آنها به این فضا استقبال می کنم.” وی گفت: “این حرف ما معتبر است که چند سال پیش در مورد ترکیبی بودن جهان گفتیم ، که جهان به یک مدل مصرفی سوق پیدا خواهد کرد ، مرز این مرز است. همه تسخیر شده است. ”

وی گفت ، اعلامیه های HPE در روز سه شنبه چشم انداز شرکت را برای ارائه همه چیز به عنوان یک سرویس از طریق یک معماری لبه به ابر پیش می برد.

علاوه بر این ، با تمام داده هایی که امروزه تولید می شود ، صنعت در حال حرکت به سمت “عصر بینشی” است که در آن مشتریان سازمانی می خواهند از داده های خود بینشی کسب کنند – و نر در جلسه مطبوعاتی HPE’s GreenLake این امکان را فراهم می کند.

Moor Insights & Strategy’s Kimball گفت که اعلامیه های HPE در روز سه شنبه برای مشتریان سازمانی آن مهم است – بزرگترین پروژه Aurora.

وی گفت ، سازمان ها با چالش های امنیتی روبرو هستند ، به ویژه كه به طور فزاینده ای داده ها را در نزدیكی نگهداری می كنند.

از طریق Aurora ، HPE اطمینان حاصل می کند که سخت افزار و پردازنده ها در زنجیره تامین دستکاری نمی شوند. پس از نصب تجهیزات در محل مشتری ، HPE از اسکن کننده ها برای اسکن سخت افزار استفاده می کند تا مطمئن شود که هیچ بوت کیت یا بدافزار نصب نشده است.

این شرکت همچنین سیستم عامل ، بستر میان افزار و بارهای خود را برای ناهنجاری های رفتاری یا تغییر در الگوهای پرونده و اندازه پرونده اسکن خواهد کرد – هر چیزی که به نظر می رسد تهدید باشد.

کیمبال گفت: “پروژه شفق قطبی از هر یک از وکتورهای حمله محافظت می کند.” “بسیاری از راه حل های امنیتی نقطه وجود دارد. HPE اولین شرکتی است که همه اینها را انجام داده و یک راه حل متقاطع و همپوشانی ایجاد کرده است ، بنابراین هیچ آسیب پذیری وجود ندارد. توزیع معتبر از زنجیره تأمین به زیرساخت ها برای سیستم عامل و سیستم عامل برای بارهای کاری … اطمینان می دهد که هیچ شکافی در پوشش وجود ندارد. ”

کیمبال گفت ، فانوس دریایی HPE GreenLake نیز مهم است زیرا به شرکتها امکان می دهد تا به راحتی محیط ها و برنامه های بومی ابر را افزایش دهند. “آنها لازم نیست ابتدا آن محیط را بسازند ، سپس یک فهرست خدمات سرپرستی بسازند.”

کریس آیدلر ، معاون رئیس جمهور و مدیر کل HPE GreenLake Lighthouse and Enterprise گفت: HPE GreenLake Lighthouse ترکیبی از سخت افزار با اتوماسیون ، برنامه ریزی و نرم افزار بهینه سازی عملکرد و سطح کانتینر است که یک محیط استاندارد اما قابل تنظیم را برای میزبانی از بارهای کاری خود در پلت فرم ابر GreenLake فراهم می کند. راه حل ها

HPE در روز سه شنبه همچنین اعلام کرد:

  • Cloud Console را محاسبه کنید. به گفته مدیران HPE ، این ابزار به سازمانها امکان می دهد بدون در نظر گرفتن موقعیت مکانی ، منابع محاسبه را از لبه تا ابر مستقر و مدیریت کنند. این شرکت قبلاً دو کنسول دیگر معرفی کرده است: Aruba Central برای مدیریت و نظارت بر شبکه ها و Data Services Cloud Console برای مدیریت فضای ذخیره سازی.
  • سیلیکون بر اساس تقاضا. نری گفت: با یک کلیک ، سازمان ها می توانند هسته ها را در صورت نیاز خاموش و روشن کنند. کیمبال گفت ، بسیاری از سازمان های فناوری اطلاعات این توانایی را می خواهند ، زیرا به آنها قابلیت انفجار در سطح دانه تری را می دهد.
  • خدمات ابری جدید در محل ، از جمله مدیریت سوابق الکترونیکی سلامت برای ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و مدیریت سیستم های پرداخت برای موسسات مالی.
  • HPE GreenLake برای Splunk ، یک سرویس تجزیه و تحلیل داده که بینش هایی را برای بهبود عملکرد عملیاتی و به حداقل رساندن خطر انطباق با مشتریان فراهم می کند.
  • پشتیبانی اضافی از Microsoft Azure Stack HCI و Microsoft SQL Server.
  • یک راه حل 5G برای تلفن های موبایل.

فانوس دریایی HPE GreenLake اکنون در سرویس های ابری HPE GreenLake در دسترس است. به گفته این شرکت ، پروژه Aurora در اواخر امسال در GreenLake Lighthouse ، HPE GreenLake cloud cloud و نرم افزار HPE Ezmeral در دسترس خواهد بود. Compute Cloud Console فقط با دعوت از مشتریان GreenLake در ایالات متحده در دسترس است. اواخر امسال به مشتریان مناطق دیگر ارائه می شود.