چگونه در سال 2024 از یک وبلاگ برای کسب و کار خود درآمد کسب کنید

ایجاد و کسب درآمد از وبلاگ کسب و کار شما هدیه ای است که مدام می دهید – به شما این امکان را می دهد که ترافیک را به سایت خود هدایت کنید و همزمان درآمد آنلاین را به حداکثر برسانید. در حالی که هیچ فرمول دقیقی برای کسب درآمد از یک وبلاگ وجود ندارد، می‌توانید با چند استراتژی آزمایش کنید تا بفهمید کدام یک برای کسب و کار شما بهتر عمل می‌کنند.

در این پست به موارد زیر خواهیم پرداخت:

به خواندن ادامه دهید و به لیست ایمیل ما بپیوندید تا نکات بیشتری در مورد نحوه ایجاد وبلاگی ارزش کسب درآمد داشته باشید!

زمان آن است که سطح فروش خود را افزایش دهید

فهرست طولانی خدمات ما به شما کمک می کند تا با استراتژی های بازاریابی که ثابت شده است معیارهای نهایی مانند درآمد و تبدیل را افزایش می دهد، همه جنبه های کسب و کار خود را رشد دهید.

در 5 سال گذشته، ما بیش از این را مدیریت کرده ایم 12.9 میلیون معاملات در سراسر پایگاه مشتریان ما

آیا می توانید از یک وبلاگ تجاری کسب درآمد کنید؟

راه اندازی یک وبلاگ یکی از سودآورترین روش ها برای افزایش فروش محصول، کمیسیون و درآمد تبلیغاتی است. اگرچه دیدن نتایج به زمان نیاز دارد، اما می‌توانید ماهیانه هزاران دلار از یک وبلاگ تجاری موفق کسب کنید.

آیا کسب درآمد از وبلاگ سخت است؟

هر کسی می تواند از یک وبلاگ کسب درآمد کند. شما فقط به صبر، پشتکار و استراتژی های مناسب برای هدف قرار دادن مخاطبان خود نیاز دارید.

وبلاگ ها چگونه کسب درآمد می کنند؟

نحوه کسب درآمد وبلاگ ها به جایگاه خاص شما بستگی دارد. بهترین تاکتیک ها از کسب و کاری به کسب و کار دیگر متفاوت است و ممکن است نیاز به آزمون و خطا داشته باشد. کسب درآمد با وبلاگ اغلب شامل موارد زیر است:

  • تولید سرب: ایجاد محتوای وبلاگی که مردم می خواهند بخوانند به شما کمک می کند در نتایج جستجو رتبه بندی کنید و بازدیدکنندگان را به وب سایت خود جذب کنید. هنگامی که توجه آنها را جلب کردید، می توانید سرنخ های واجد شرایط را به سمت پایین قیف فروش هدایت کنید تا تبدیل ها را افزایش دهید.
  • تبلیغات محصول: برجسته کردن محصولات و خدمات خاص در پست های وبلاگ می تواند به افزایش فروش کمک کند. به عنوان مثال، می توانید به محصولات خود در یک دستور غذا پیوند دهید یا خدمات خود را در لیستی از راه حل ها برجسته کنید.
  • مشارکت و همکاری برند: با پیوستن به سایر مشاغل، می توانید یکدیگر را در وبلاگ خود تبلیغ کنید تا به مخاطبان جدید دست پیدا کنید. همچنین می‌توانید با نمایش محصولات یا خدمات آن‌ها در پست‌های وبلاگتان، کمیسیون فروش را دریافت کنید.
  • میزبانی رویدادهای مجازی: پس از افزایش فالوور در وبلاگ خود، می توانید وبینارهای پولی و سایر رویدادهای مجازی را میزبانی کنید تا تخصص خود را نشان دهید و درآمد بیشتری کسب کنید.
  • دوره های آنلاین: هنگامی که در صنعت خود اقتدار ایجاد کردید، می توانید دوره های آنلاینی بسازید و بفروشید که ارزش منحصر به فردی را برای مشتریان خود ارائه می دهد.
  • هزینه اشتراک: دریافت هزینه عضویت یا اشتراک برای دسترسی به نسخه ممتاز وبلاگ شما جریان درآمد جدیدی ایجاد می کند و به شما کمک می کند وفادارترین مشتریان خود را شناسایی کنید.
  • تبلیغات و قرارهای حمایتی: برای کسب درآمد غیرفعال می توانید تبلیغات شرکت های دیگر را در پست های وبلاگ پربازدید خود با هزینه ماهانه میزبانی کنید. یا، می‌توانید به ازای هر کلیک شرکت‌ها را برای قرار دادن تبلیغات هزینه کنید.

7 روش برای کسب درآمد از وبلاگ

این استراتژی های کسب درآمد از وبلاگ را برای افزایش درآمد ماهانه خود امتحان کنید:

1. منجر به هدایت و تبدیل

تبدیل ها کلید کسب درآمد با وبلاگ هستند. تبدیل وب سایت زمانی اتفاق می افتد که بازدیدکنندگان اهداف مورد نظر خود را مانند خرید محصولات یا دانلود یک راهنمای رایگان کامل کنند.

محتوای مفید و آموزشی توجه مخاطبان شما را به خود جلب می کند و تعداد بازدیدکنندگانی را که می توانید به سرنخ و مشتری تبدیل کنید افزایش می دهد.

برای راهنمایی خوانندگان از طریق قیف فروش و افزایش نرخ تبدیل، به آنچه که خوانندگان از شرکت شما می خواهند و نیاز دارند فکر کنید. محتوای شما باید محصول یا خدمات شما را به عنوان راه حلی برای مشکلی که خواننده سعی در حل آن دارد قرار دهد.

با گنجاندن حداقل یک فراخوان برای اقدام در هر مقاله، خوانندگان را تشویق کنید تا قدم بعدی را در سفر خریدار بردارند. به عنوان مثال، خواننده را دعوت کنید تا یک نسخه آزمایشی رایگان درخواست کند یا سفارش دهد.

ببینید که چگونه HelloFresh یک CTA را در انتهای یک پست وبلاگ گنجانده است تا افراد را تشویق کند تا برای دریافت وعده های غذایی رایگان ثبت نام کنند.

hellofresh cta

قرار دادن CTA در سراسر پست های وبلاگ خود، خوانندگان را به سمت پایین تر از قیف فروش هدایت می کند تا نرخ تبدیل را افزایش دهد.

2. محصولات و خدمات خود را تبلیغ کنید

هدف اولیه از ارسال محتوا در وبلاگ شما جذب و جذب سرنخ های بالقوه فروش برای افزایش دید شما در نتایج جستجو است. با این حال، شما همچنین می توانید با گنجاندن تبلیغات ظریف محصول یا خدمات در محتوای خود، فروش را افزایش دهید.

به یاد داشته باشید که مقالات وبلاگ نباید شبیه به فروش به نظر برسند، اما می توانید از آنها برای برجسته کردن برند خود استفاده کنید.

به عنوان مثال، Yeti در این پست وبلاگ در مورد کوکتل های الهام گرفته از طبیعت وحشی، بارور خود را به نمایش می گذارد:

مثال وبلاگ yeti

وقتی این تاکتیک به درستی انجام شود، به افزایش آگاهی از برند و افزایش فروش برای سال‌های آینده کمک می‌کند. برای دستیابی به این مزایای بلندمدت، زمانی که نام تجاری خود مرتبط است و منطقی است، آن را به مقدار کم ذکر کنید.

3. مشارکت با برندهای دیگر

اگرچه ممکن است معرفی برند دیگری در وبلاگ خود غیر منطقی به نظر برسد، اما می تواند به شما کمک کند تا به مشتریان جدید دسترسی پیدا کنید و درآمد را افزایش دهید. شما می توانید در یک محصول جدید یا محتوایی که می توانید در هر دو وبلاگ شرکت به نمایش بگذارید، همکاری کنید.

یا، می توانید به محصولات یا خدمات آنها در وبلاگ خود پیوند دهید و از فروش هایی که شروع می کنید، کمیسیون دریافت کنید.

4. میزبانی وبینارها و رویدادهای مجازی

پس از ایجاد یک فالوور و توسعه قدرت در صنعت خود، می توانید با میزبانی وبینارها و سایر رویدادهای مجازی درآمد کسب کنید.

وبینارها فرصتی برای پاسخ به سؤالات مهم، پوشش موضوعات مرتبط با صنعت شما و برجسته کردن تخصص شما هستند. شما می توانید بحث های پنل، پرسش و پاسخ، سخنرانان مهمان، آموزش ها و مصاحبه ها را شامل شود.

میزبانی این رویدادها خوانندگان قدیمی و جدید را جذب می کند تا جامعه شما را رشد دهند و روابط خود را با مخاطبان هدف خود تقویت کنند.

شما می توانید با دریافت هزینه پذیرش در وبینارهای خود و تبدیل شرکت کنندگان به مشتریان درآمد کسب کنید.

5. فروش دوره های آنلاین

پس از نشان دادن دانش و تخصص صنعت خود در وبلاگ تجاری خود، ایجاد و فروش دوره های آنلاین را در نظر بگیرید.

دوره‌های آنلاین خوب شامل آموزش‌های ویدیویی، سخنرانی‌ها و کاربرگ‌های قابل چاپ هستند که موضوعات محبوب در صنعت شما را توضیح می‌دهند.

دریافت هزینه ثبت نام در دوره های آنلاین، درآمد وبلاگ شما را افزایش می دهد.

6. اشتراک برای یک تجربه برتر ارائه دهید

یکی دیگر از راه‌های کسب درآمد از وبلاگ، ارائه یک عضویت پولی یا برنامه اشتراک با هزینه ماهانه است.

اشتراک‌های ممتاز اغلب شامل دسترسی به محتوای انحصاری، رویدادهای زنده، خبرنامه‌ها، هدایا و دسترسی زودهنگام به فروش و عرضه محصولات است.

کسب و کار شما از حق عضویت درآمد کسب می کند و جامعه ای از مشتریان وفادار را پرورش می دهد.

7. فروش فضای تبلیغاتی در مقالات پربازدید

هنگامی که یک وبلاگ بالغ با صفحات با رتبه بالا دارید که ترافیک زیادی را جذب می کند، می توانید با فروش فضای تبلیغاتی در سایت خود از وبلاگ خود درآمدزایی کنید.

پیوستن به یک شبکه تبلیغاتی فروش فضای تبلیغاتی در وب سایت شما را آسان می کند و به ازای هر کلیک از تبلیغ کنندگان هزینه دریافت می کند.

یا می‌توانید مستقیماً با تبلیغ‌کنندگان تماس بگیرید و نرخ ثابتی را برای اجرای تبلیغات در سایت خود دریافت کنید.

شما می توانید انتخاب کنید که چه نوع تبلیغاتی را می خواهید در سایت خود قرار دهید، مکان تبلیغات را انتخاب کنید و می توانید تبلیغاتی را که دوست ندارید مسدود کنید.

وبلاگ خود را بهینه کنید تا درآمد بیشتری کسب کنید

امیدواریم این پست به شما ایده خوبی در مورد نحوه کسب درآمد از یک وبلاگ برای تجارت خود داده باشد.

با این حال، قبل از کسب درآمد از وبلاگ خود، باید ترافیک کسب کنید و با محتوای بهینه شده برای سئو، اعتبار ایجاد کنید. تحقیق، نوشتن و اجرای محتوای وبلاگ هیجان انگیز برای کسب و کار شما یک تعهد بزرگ است. بسیاری از صاحبان کسب و کار فاقد زمان و بینش برای ایجاد مقالات قانع کننده هستند.

برای کمک به ایجاد وبلاگی که ارزش کسب درآمد داشته باشد، با WebFX تماس بگیرید! تیم داخلی ما متشکل از بازاریابان محتوا، کپی رایترها، ویراستاران و طراحان محتوای حرفه ای SEO را ایجاد می کنند که با مخاطبان شما صحبت می کند.

از طریق تماس آنلاین یا تماس با ما با تیم برنده جایزه ما ارتباط برقرار کنید 888-601-5359!