5 روشی که Google Slides به من کمک کرد تا خانه‌ام را دوباره تزئین کنم

3. تصاویر را طوری بچینید که روی هم قرار گیرند

می‌خواستم بیشتر مطمئن شوم که مبلمانی که خریدم با دیوار برجسته‌ام خوب به نظر می‌رسند – و می‌خواستم دقیقاً نحوه ظاهر مبلمان را در اتاق نشیمن من نشان دهم. به عنوان مثال، تصویر فرشی که من قصد خرید آن را داشتم باید می نشست زیر تصویر کاناپه ای که می خواستم، نه فقط کنار آن.

خودتان آن را امتحان کنید: برای قرار دادن تصاویر روی هم در اسلایدها، ابتدا روی تصویری که می‌خواهید به پیش‌زمینه بیاورید کلیک کنید. در مورد من، کاناپه بود. روی Arrange در نوار ابزار بالا کلیک کنید، سپس “Order” و “Bring to front” را انتخاب کنید.

4. چرخاندن و چرخاندن تصاویر با چند کلیک

گاهی اوقات تصاویر مبلمان موجود در صفحات آنلاین محصولات به گونه ای چرخانده نمی شد که برای فضای شخصی من مناسب به نظر برسد. به عنوان مثال، می‌دانستم که می‌خواهم میز کناری کنار مبلم به سمت چپ باشد، اما تصویر وب‌سایت فقط آن را به سمت راست نشان می‌دهد. اما یک راه ساده برای رفع این مشکل در اسلایدها با چرخاندن یک تصویر وجود دارد.

خودتان آن را امتحان کنید: تصویر را وارد کنید و کلیک راست کنید تا «گزینه‌های قالب‌بندی» را پیدا کنید. چند گزینه مختلف ظاهر می‌شوند. روی «اندازه و چرخش» کلیک کنید. در زیر «برگرداندن»، گزینه‌هایی برای چرخش تصویر به صورت عمودی یا افقی خواهید دید.

5. تصاویر را بدون ترک اسلاید برش دهید

در حین جستجوی الهام بخش طراحی، تعداد زیادی عکس را پیدا کردم که باید ویرایش کنم. برای مثال، در یک تصویر می‌خواستم از شر صندلی گهواره‌ای که در سمت چپ قفسه کتابی که دوست داشتم خلاص شوم. این واقعاً مفید بود که بتوانید تصاویر را مستقیماً در اسلایدها برش دهید به جای نیاز به استفاده از برنامه دیگری.

مطالب پیشنهادی  با این 9 ویژگی جدید برای Android و Wear OS وارد عمل شوید
سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور