Google Messages «عملکردهای Swipe» قابل تنظیم را اضافه می کند

آخرین به‌روزرسانی بتا برای پیام‌های Google این امکان را به شما می‌دهد که وقتی مکالمه‌ای را کنار می‌کشید، چه عملکردی را – در صورت وجود – انجام می‌دهد.

به‌طور پیش‌فرض، پیام‌های Google به شما امکان می‌دهد با کشیدن سریع مکالمه ناخواسته در حالی که روی صفحه اصلی برنامه هستید، آن را بایگانی کنید. فرقی نمی‌کند که به چپ یا راست بکشید، مکالمه بلافاصله در صفحه «بایگانی‌شده» پنهان می‌شود.

با این حال، از زمانی که اندروید 10 ناوبری کامل حرکتی را معرفی کرد، عملکردهای سوایپ به یک چیز پیچیده تبدیل شده است. برای بازگشت به عقب و در عوض به طور تصادفی یک مکالمه را برای آن ارسال کنید، کمی آسان است قلمرو سایه آرشیو برای Google Messages، وضعیت در ماه‌های اخیر حتی پیچیده‌تر شده است، زیرا برنامه یک کشوی ناوبری پیدا کرد که حرکت بسیار مشابهی را برای باز کردن آن ارائه می‌دهد.

برای کمک به جلوگیری از حذف پیام‌های ناخواسته، جدیدترین به‌روزرسانی نسخه بتای Google Messages – نسخه 20220721 – صفحه جدیدی «عملکردهای کشیدن انگشت» را در تنظیمات معرفی می‌کند. همانطور که قبلاً توسط تیم APK Insight ما مشاهده شد، تنظیمات جدید به شما امکان می‌دهد انتخاب کنید وقتی پیامی را به چپ یا راست بکشید چه اتفاقی می‌افتد.

سه گزینه ای که Google Messages ارائه می دهد این است که یک مکالمه را به بایگانی بفرستید، آن را به طور کامل حذف کنید یا اصلاً هیچ کاری انجام ندهید. با کمی هماهنگی هوشمندانه، رابط کاربری این گزینه‌ها بسیار شبیه به همان صفحه سفارشی‌سازی عملکردهای کشیدن انگشت در برنامه Gmail در اندروید امروزی است. و درست مانند جیمیل، پیام‌های Google اجازه می‌دهد تا انگشت‌های چپ و راست روی گزینه‌های مختلف تنظیم شوند.

مطالب پیشنهادی  هشدارهای Google درباره اقدامات دستی برای هرزنامه UGC

برای کسانی که فقط سعی می کنند از کشیدن انگشت اشتباه اجتناب کنند، امکان غیرفعال کردن یک یا هر دو جهت کشیدن انگشت بسیار خوب است. در همین حال، کاربران قدرتمند احتمالاً از توانایی تمایز کشیدن انگشت به چپ و راست برای بایگانی در مقابل حذف قدردانی خواهند کرد.

با این اوصاف، پیام‌های Google در مقایسه با نسخه Gmail از اکشن‌های کشیدن انگشت، هنوز جای رشد دارد. در جایی که پیام‌های Google فقط گزینه‌هایی برای بایگانی یا حذف دارد، Gmail به شما اجازه می‌دهد ایمیل‌ها را به‌عنوان خوانده‌شده/خوانده‌نشده علامت‌گذاری کنید یا حتی آن‌ها را فقط با یک کشیدن انگشت به تعویق بیندازید.

با توجه به اینکه این ویژگی اکنون به طور گسترده در نسخه بتا در دسترس است، و در هر دستگاهی که بررسی کردیم ظاهر می شود، تنها چند هفته طول می کشد تا برای همه کاربران پیام های Google عرضه شود. در ضمن، اگر می‌خواهید ویژگی‌هایی مانند این را قبل از دیگران امتحان کنید، فقط دو کلیک طول می‌کشد تا برای Google Messages بتا ثبت نام کنید.

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید:

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور