چگونه Google Maps نمای همه جانبه را برای مسیرها ایجاد کرد

ایجاد یک مسیر واقعی و مفید

وقتی مدل ما سه بعدی شد، باید به شما نشان دهیم که چگونه پیمایش کنید. این قطعه ای است که نمای Immersive برای مسیرها را از نمای Immersive برای مکان ها متمایز می کند. یکی از بزرگترین چالش های همپوشانی خط مسیر به صورت سه بعدی، ایجاد یک نمای کلی واقع گرایانه و مفید از مسیر سفر شما، چه جاده، چه خط دوچرخه یا پیاده رو است. ما این را با استفاده از چند تکنیک حل می کنیم.

ما تعداد زیادی زوم، پانل‌ها و شیب‌های دوربین را اضافه می‌کنیم تا هم نمای کلی تصویر بزرگ و هم جزئیات سطح خیابان را در مورد مسیرتان به شما نشان دهیم. ما از تکنیکی به نام انسداد برای پنهان کردن خط مسیر آبی استفاده می‌کنیم، زمانی که قرار است پشت ساختمان‌ها، زیر پل‌ها یا اطراف درختان برود. برای اطمینان از اینکه همه این حرکت های پویا برای شما پرش یا ناخوشایند نیست، از یک ساختار ریاضی به نام منحنی B-spline استفاده می کنیم تا یک مسیر صاف دوربین ایجاد کنیم که دید واضحی از مسیر داشته باشد. با ترکیب این تکنیک ها، سیستم ما می تواند به سرعت آنچه را که باید در هر مرحله در نظر گرفته شود محاسبه کند و همیشه مسیری را ایجاد کند که دنبال کردن آن آسان و در زمان واقعی زیبا باشد.

افزودن اطلاعات واقعی و مطمئن Google Maps

در نهایت، اطلاعات مورد اعتماد Google Maps را لایه‌بندی می‌کنیم – مانند آب و هوا، کیفیت هوا و ترافیک – به طوری که می‌توانید با تغییر شرایط در طول روز و هفته مسیر خود را تجسم کنید.

مطالب پیشنهادی  بولتن برچسب: Q4 2022

برای شبیه‌سازی ترافیک زنده – هم در حال حاضر و هم در آینده – با Google Research همکاری می‌کنیم تا روندهای رانندگی انبوه و تاریخی را تجزیه و تحلیل کنیم. بنابراین، اگر خیابانی در ساعت 5 بعدازظهر پنجشنبه‌ها شلوغ است، زیرا به دلیل ترافیک سنگین کامیون‌های حمل‌ونقل، کامیون‌های بیشتری را در نمای فراگیر مشاهده خواهید کرد. این به شما این امکان را می‌دهد تا حسی از آنچه که احتمالاً در جاده‌ها با آن روبرو می‌شوید به دست آورید.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور