نحوه جشن گرفتن ماه میراث بومیان آمریکا با Google 2023

به‌عنوان بخشی از این راه‌اندازی، ما ویدیویی ایجاد کردیم تا داستان یکی دیگر از اعضای Nooksack، Louie Gong را بگوییم که برند سبک زندگی Eighth Generation را تا حدی برای ایجاد فرصت‌های بیشتر برای هنرمندان بومی تأسیس کرد. امروزه، نسل هشتم متعلق به قبیله اسنوکوالمی است و با هنرمندان بومی در سراسر کشور برای طراحی، تولید و بازاریابی پتوهای پشمی و هدایایی که برای همه در سراسر جهان در نظر گرفته شده است، شریک است. در طول فیلمبرداری، من از آنچه لویی درباره اهمیت حمایت از کسب و کارهای بومی به اشتراک گذاشت شگفت زده شدم: «هرچه بتوانیم در مورد هویت خود صادق تر باشیم، مصرف کنندگان بیشتری می توانند تصمیمات مبتنی بر ارزش ها را برای حمایت از مشاغل بومی اتخاذ کنند و در نتیجه تقویت شوند. مباشران واقعی هنر فرهنگی و داستان‌های فرهنگی که می‌خواهند با آن‌ها هماهنگ شوند.”

امید ما این است که این ویژگی با ارائه راه دیگری برای مشتریان برای حمایت از تنوع کسب‌وکار در محصولات و پلتفرم‌های Google، پشتیبانی را برای کسب‌وکارهای بومی مانند نسل هشتم فراهم کند.

2. ارائه آموزش مهارت های دیجیتال و گسترش دسترسی به آموزش علوم کامپیوتر

رشد با گوگل و کنگره ملی سرخپوستان آمریکا (NCAI) برای ارائه آموزش مهارت های دیجیتال به رهبری مربی دیجیتال جامعه بومی گوگل، جیک فورمن، همکاری می کنند. جیک میزبان کارگاه‌های رایگان مهارت‌های دیجیتال، مربیگری عملی و فرصت‌هایی برای کسب‌وکارهای بومی برای یادگیری از یکدیگر در طول سال به عنوان بخشی از برنامه مربیان دیجیتال است. جیک کارگاه‌های حضوری را در هشتادمین کنوانسیون سالانه NCAI برگزار می‌کند تا به کارآفرینان بومی کمک کند تا کسب‌وکار خود را با ابزارهای دیجیتال، از جمله ویژگی مالکیت بومی، رشد دهند.

مطالب پیشنهادی  چگونه Sidewalk Labs به پایداری شهرها در سال 2022 کمک می کند
سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور