Google Location History بازدیدهای کلینیک سقط جنین را بطور خودکار حذف می کند

پس از تصمیم دادگاه عالی ایالات متحده برای لغو رو در مقابل وید، مردم نگرانی هایی را در مورد اینکه چگونه داده های بهداشتی و موقعیت مکانی حساس می تواند علیه آنها استفاده شود، ابراز کرده اند. گوگل امروز «مراحل اضافی» را اعلام کرد [it’s] برای محافظت از حریم خصوصی کاربر در مورد مسائل بهداشتی، از جمله حذف خودکار بازدیدهای کلینیک سقط جنین از سابقه موقعیت مکانی.

اولین تغییر آینده مربوط به تاریخچه موقعیت مکانی حساب Google است که شرکت یادداشت می کند به طور پیش فرض خاموش است. هر مکانی که Google فکر می‌کند شما بازدید کرده‌اید را می‌توان به صورت تکی یا انبوه حذف کرد، در حالی که حذف خودکار در مدت زمان مشخص (3، 18 یا 36 ماه) نیز امکان‌پذیر است.

در «هفته‌های آینده»، Google تشخیص می‌دهد چه زمانی از مراکز پزشکی بازدید کرده‌اید که ممکن است «خصوصاً شخصی» باشند، و «این ورودی‌ها را بلافاصله پس از بازدید از «سابقه مکان» حذف می‌کند. لیست مکان هایی که گوگل ارائه کرده است شامل:

مراکز مشاوره، پناهگاه های خشونت خانگی، کلینیک های سقط جنین، مراکز باروری، مراکز ترک اعتیاد، کلینیک های کاهش وزن، کلینیک های جراحی زیبایی

در همین حال، برنامه Fitbit به شما این امکان را می دهد که چندین گزارش قاعدگی را همزمان به جای یک بار در یک زمان حذف کنید. این شرکت مشخص نکرده است که این به روز رسانی چه زمانی منتشر می شود.

برای Google Fit و Fitbit، تنظیمات و ابزارهایی را به کاربران می‌دهیم تا به راحتی به داده‌های شخصی خود دسترسی داشته باشند و آن‌ها را کنترل کنند، از جمله گزینه تغییر و حذف اطلاعات شخصی در هر زمان.

گوگل در مورد “تقاضای اجرای قانون برای داده های کاربر” می گوید:

ما متعهد به محافظت از کاربران خود در برابر درخواست‌های نادرست دولت برای داده‌ها هستیم و به مخالفت با درخواست‌هایی که بیش از حد گسترده یا از نظر قانونی قابل اعتراض هستند، ادامه خواهیم داد. ما همچنین به حمایت از قوانین دو حزبی، مانند قانون انصاف NDO که اخیراً توسط مجلس نمایندگان تصویب شده است، برای کاهش محرمانگی و افزایش شفافیت در مورد خواسته های داده های دولت ادامه خواهیم داد.

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: