می‌توانید تصاویر را از Google Keep به برنامه‌های Android بکشید

در I/O 2022، گوگل اعلام کرد که بیش از 20 برنامه شخص اول خود را برای تبلت های اندرویدی و دیگر فاکتورهای شکل صفحه نمایش بزرگ به روز می کند. علاوه بر طراحی مجدد بصری، این شامل بهینه‌سازی‌های چندوظیفه‌ای مانند قابلیت کشیدن تصاویر در بین برنامه‌ها می‌شود که Google Keep برای Android اکنون از آن پشتیبانی می‌کند.

برای شروع، Google Keep و برنامه دیگری مانند Gmail را در حالت تقسیم صفحه کنار هم باز کنید. اگر یادداشت شما دارای تصویر است، آن را برای یک ثانیه به مدت طولانی فشار دهید تا بیرون بیاید و سپس آن را به برنامه دیگر ببرید.

Google Keep همچنین از کشیدن تصاویر به داخل آن پشتیبانی می کند (همانطور که در آخرین مورد زیر مشاهده می شود). ما شاهد این توانایی برای “درج بدون زحمت تصاویر” هستیم که به طور گسترده با نسخه 5.22.242.00.90 Google Keep برای Android گسترش یافته است. ما آن را روی یک تبلت اندروید 12 (سامسونگ) و چندین گوشی پیکسل آزمایش کردیم.

در سطح سیستمی، این ویژگی جدید نیست و به اندروید 10 برمی‌گردد، در حالی که گوگل آن را در ماه می با Photos روی صحنه نمایش داد، که تعامل خوبی دارد که در آن عکس کشیده شده به یک تصویر کوچک تبدیل می‌شود. متأسفانه، به نظر نمی‌رسد که Gmail از کشیدن پیوست‌ها به سایر برنامه‌ها پشتیبانی کند.

اطلاعات بیشتر در Google Keep:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: