5 بهترین استراتژی سئو برای بهبود رتبه پست های وبلاگ شما در گوگل

گوگل جایگاه منحصر به فردی را در دنیای اینترنت ایجاد کرده است و این امری ساده است. همه چیز مربوط به وب سایت ها – از طراحی گرفته تا استراتژی های کلمات کلیدی و ایجاد پست، برای مطابقت با استانداردهای گوگل بهینه شده است.

این ماه غول اینترنتی بیست و سومین سالگرد تولد خود را جشن گرفت و چه هدیه ای بهتر از بهینه سازی اخلاقی وب سایت و پست های خود برای مطابقت با بهترین استانداردهای گوگل برای گوگل. بنابراین، در این پست در مورد چنین استراتژی هایی صحبت خواهیم کرد تا بتوانید از موقعیت بهتری در جستجوهای مربوطه برخوردار شوید:

نحوه رتبه بندی پست های وبلاگ در گوگل

روی سئوی درون صفحه تمرکز کنید

اگر به دنبال سریع‌ترین راه قانونی برای بهینه‌سازی رتبه‌بندی SERP خود هستید، هیچ چیز بهتر از SEO در صفحه کار نمی‌کند. بر خلاف سایر استراتژی‌های سئو که می‌توانند ماه‌ها و چندین حدس و گمان طول بکشد، سئوی سایت نتایج ملموسی را در عرض چند هفته یا حتی در طی چند روز برای شما به ارمغان می‌آورد.

موقعیت کلمه کلیدی نقش بسیار مهمی دارد. برای سود بهینه، کلمه کلیدی خود را نزدیک به شروع تگ عنوان نگه دارید.

ما به عنوان انسان، بیشتر تحت تأثیر عباراتی هستیم که در ابتدای هر ارتباطی ظاهر می شوند. در مورد گوگل هم همینطور است. همچنین بر روی عبارات ابتدایی در تگ عنوان تمرکز می کند و وقتی صحبت از کلمات کلیدی در قسمت دوم می شود، تأکید کمی کاهش می یابد. برای قرار دادن کلمه کلیدی خود در ابتدای عنوان، تلاش زیادی لازم نیست. فقط باید کمی خلاقانه فکر کنید تا عنوان وبلاگ خود را تغییر دهید.

این تحقیق همچنین نشان می دهد که طول پست های شما موقعیت صفحه وب شما را در SERP ها نیز تعیین می کند. در برخی موارد تحقیقاتی، مشخص شده است که پست هایی با بیش از 1800 کلمه احتمالاً شانس بیشتری برای مشاهده بهتر نسبت به همتایان در همان دسته دارند. با این حال، این بدان معنا نیست که شما باید بی جهت محتوای خود را مانند یک لاستیک کشش دهید.

یک راه ساده تر برای اضافه کردن طول پست بدون فکر کردن به ارزش آن، لمس حداکثری جنبه های موضوع است. هدف شما باید این باشد که پست خود را به منبعی برای هر اطلاعاتی که خواننده در مورد هر موضوعی نیاز دارد تبدیل کنید. با سؤالات اصلی پیرامون موضوع شروع کنید، مانند چه چیزی، چرا، چه زمانی. چگونه، کجا، چه کسی و غیره

علاوه بر این، مهم است که هر بخش تا حد امکان جامع باشد.

یکی دیگر از مزایای اصلی فرم طولانی این است که به شما امکان می دهد به راحتی حداکثر کلمات کلیدی را بدون پر کردن اضافه کنید…

از کلمات کلیدی LSI برای افزایش ارزش صفحه خود استفاده کنید

یکی از چالش هایی که وبلاگ نویسان با آن مواجه هستند اضافه کردن کلمات کلیدی مرتبط به موضوعات دیگر بدون پر کردن است. کلمات کلیدی LSI می توانند راه حل مناسبی باشند. اینها عبارات و کلماتی هستند که ارتباط نزدیکی با موضوع صفحه شما دارند.

گوگل به کلمات کلیدی LSI به عنوان مدرکی برای اثبات این موضوع نگاه می کند که کل صفحه شما در مورد یک موضوع است و موضوع را عمیقا بررسی می کند و بنابراین ارزشی قوی برای خوانندگان ایجاد می کند. این باعث می شود که پست های شما کاندیدای شایسته برای کسب رتبه مناسب باشند.

تا آنجا که ممکن است سعی کنید کل یک موضوع را در یک صفحه با فرمت و ساختار مناسب پوشش دهید.

نظارت منظم بر سئو فنی

مسائل فنی سئو ممکن است در برخی موارد بر روی سئو سایت شما تأثیر بگذارد. در حالی که بسیاری از کارشناسان به اصطلاح ممکن است شما را به این باور برسانند که چندین مشکل فنی سئو وجود دارد که باید با آنها مبارزه کنید، در واقع تنها چند موضوع کلیدی می توانند به طور قابل توجهی بر سئو تأثیر بگذارند.

  • با اطمینان از اینکه سایت کاملاً برای پشتیبانی از بهترین دید و ارائه یک تجربه کاربری ایده آل در دستگاه های تلفن همراه بهینه شده است شروع کنید.
  • اسسرعت بارگذاری ite یکی دیگر از مسائل مهمی است که مستقیماً بر تجربه کاربر تأثیر می گذارد. سایت های بارگذاری سریع بازدیدکنندگان را تشویق می کنند تا بیشتر درگیر شوند و موضوعات بیشتری را در وبلاگ شما کشف کنند که مستقیماً باعث افزایش ترافیک و همچنین مدت اقامت می شود.
  • همچنین مطمئن شوید که گوگل می تواند صفحه شما را به راحتی ایندکس کند.

مطمئن شوید که پست های شما دقیقاً با هدف جستجو مطابقت دارند

با کمک RankBrain، گوگل به راحتی می تواند ببیند که صفحه شما تا چه حد با هدف کاربران مطابقت دارد. با مشاهده نحوه واکنش مردم به صفحات شما، گوگل می تواند نتایج دقیقی در مورد ارزشی که شما به بازدیدکنندگان ارائه می دهید، بگیرد.

در کنار صحبت در مورد موضوع مربوطه، درک طول و قالبی که مردم ترجیح می دهند نیز مهم است. به عنوان مثال، اگر از پست‌های سبک پاراگراف با عنوان‌های فرعی زیاد استفاده کرده‌اید، اما پست شما به خوبی کار نمی‌کند، بهتر است قالب پست خود را مرور کنید و در صورت امکان اصلاح کنید.

یک راه آسان برای درک قالب‌هایی که Propel ترجیحاً به دنبال آن است، تحقیق در مورد سبک ارائه وب‌سایت‌های ردیابی عملیات در همان عبارت جستجو است.

از استراتژی های عاقلانه ای برای به حداقل رساندن نرخ پرش استفاده کنید

بسیار مهم است که به طور مداوم محتوای خود را به روز کنید تا این پیام را به Google منتقل کنید که محتوای شما برای بینندگان مرتبط باقی می ماند و بدون توجه به زمان، همان ارزش را به خوانندگان ارائه می دهد. همچنین به گوگل نشان می‌دهد که به ارزش محتوای خود متعهد هستید و آماده هستید که تلاش خود را انجام دهید.

انتشار محتوای به روز شده همچنین به شما کمک می کند تا مجموعه جدیدی از بک لینک های با ارزش را جذب کنید زیرا وبلاگ نویسان همیشه به دنبال پست هایی هستند که در مورد آخرین پیشرفت های صنعت صحبت کنند.

نتیجه

برای ایجاد ترافیک خوب برای وبلاگ خود و جذب خوانندگان متعهد، باید رتبه بهتری در SERP کسب کنید.

در این وبلاگ، برخی از نکات اصلی را مورد بحث قرار دادیم که به شما کمک می کند تا با نشان دادن تعهد خود به بهترین استانداردهای گوگل، رتبه خوبی کسب کنید.

بر اساس این پست، خوانندگان می توانند چک لیستی از عوامل اصلی ایجاد کنند و از آن برای بهبود مرتب رتبه خود استفاده کنند.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور