3 گزینه اوبونتو برای تجربه بهتر کاربر

عکس پروفایل ظهر ریشاب سینگ هکر

@ریشاب هاریشاب سینگ

از استقرار برنامه ها در Cloud لذت می برد. غالباً در repo های منبع باز همکاری می کند.

حوصله استفاده از اوبونتو را هم دارید؟

اوبونتو بدون شک یکی از پرکاربردترین توزیع های لینوکس است ، که به طور گسترده ای توسط بسیاری از توسعه دهندگان در سراسر جهان دوست دارد (از جمله من). همچنین به عنوان یک مورد استفاده می شود سیستم عامل پشتی توسط بسیاری از ارائه دهندگان VPS.

اما هنوز هم ، استفاده از همان سیستم عامل با گذشت زمان خسته کننده می شود.

البته ، می توانید چند تم رایگان اوبونتو را بارگیری کنید تا رنگ پس زمینه خود را تغییر دهید ، و غیره اما تقریباً تمام است.

بنابراین ، اگر می خواهید بدون ترک کار خود چیز جدیدی را امتحان کنید اوبونتو مانند محیط (که به آن عادت کرده اید) ، سپس به خواندن ادامه دهید. زیرا در این مقاله ، 3 سیستم عامل را لیست می کنم که به عنوان جایگزینی مناسب برای اوبونتو عمل می کنند.

1.) PopOS

PopOS اگر به دنبال یک تجربه کاربری کاملاً جدید هستید می تواند جایگزین مناسبی برای شما باشد. PopOS شما را با طرح ، رابط کاربری و محیط جدیدی آشنا می کند. از آنجا که مبتنی بر اوبونتو است ، شما همچنان از همان دستوراتی که در اوبونتو استفاده می کنید ، در ترمینال استفاده می کنید ، بنابراین نیازی نیست نگران یادگیری دستورات جدید باشید.

PopOS توسط System76 پشتیبانی می شود – یکی از بهترین تولید کنندگان رایانه های شخصی لینوکس. با استفاده از فروشگاه برنامه داخلی PopOS موسوم به PopOS ، می توانید هر برنامه را فقط با یک کلیک نصب کنید پاپ شاپ

PopOS همچنین با درایورهای NVIDIA همراه است …