5 روشی که Google Play می تواند به آموزش و سرگرمی کودکان کمک کند

تابستان در بسیاری از نقاط جهان فرا رسیده است، به این معنی که مدرسه تمام شده است! زمان بسیار خوبی برای خانواده ها برای استراحت و تفریح ​​است – اما والدین ممکن است به ایده هایی نیز نیاز داشته باشند تا فرزندانشان را مشغول نگه دارند و برای ادامه یادگیری الهام بگیرند.

Google Play دارای ویژگی‌ها، برنامه‌ها و بازی‌های زیادی برای کمک است. در اینجا پنج راه برای استفاده از Google Play برای سرگرم کردن کودکان و حفظ مهارت های آنها در تمام تابستان وجود دارد.

1. مهارت های درک مطلب را ایجاد کنید

همه عاشق خواندن ساحل تابستانی خوب هستند. و اکنون، با تمرین خواندن Google Play، بچه‌ها می‌توانند خود را انتخاب کنند و به طور مستقل مهارت‌های درک مطلب خود را بهبود بخشند.

با یک ضربه ساده، خوانندگان جوان می توانند واژگان جدید را بیاموزند، نحوه تلفظ یک کلمه را بشنوند و تعاریف مناسب کودک را بیابند. و برای خوانندگان اولیه، یک ردیاب متن را در حالی که با صدای بلند خوانده می شود برجسته می کند و گزینه تمرین کلمات نادیده گرفته شده یا اشتباه تلفظ شده در انتهای صفحه را ارائه می دهد. هزاران کتاب کودکان در کتاب‌های Google Play، تمرین خواندن را فعال کرده‌اند که در برنامه Google Play Books Android و در Google Kids Space در دسترس است.