گوگل چگونه Pixel 8 Pro، Watch 2 و Buds Pro را طراحی کرد

می‌توانید زمینه‌های دیگری را ببینید که ساخت Pixel در آن‌ها پیشرفت کرده است – به‌خصوص در مورد پایداری. هر دو پیکسل 8 و 8 پرو از آلومینیوم، شیشه و پلاستیک بازیافتی ساخته شده اند. ایزابل می‌گوید: «ما برای اولین بار آلومینیوم 100٪ بازیافتی را روی محفظه پشتی Pixel 5 معرفی کردیم و از آن زمان تا کنون در تلاش هستیم تا آن را در مجموعه خود گسترش دهیم.» به علاوه پیکسل 8 و 8 پرو به راحتی قابل تعمیر هستند. کلود می گوید: «به عنوان مثال، ما عناصر گرافیکی را به داخل گوشی اضافه کردیم تا کاربران را در مراحل تعویض باتری راهنمایی کنیم.» و تیم‌ها سخت تلاش کردند تا مطمئن شوند که مواد بیشتری که همراه تلفن‌های پیکسل جدید (از جمله بسته‌بندی‌های بدون پلاستیک آنها) قابل بازیافت هستند، قابل بازیافت هستند.

برگشت به پشت مات

توسعه یک دستگاه جدید همیشه نیازمند پیمایش عوامل متعددی است، مانند زمان، تدارکات زنجیره تامین، نیازهای مهندسی و مشخصات فنی – که همگی در طراحی نهایی نقش دارند. ایزابل می‌گوید: «گاهی اوقات، ما باید ایده‌هایی را در قفسه بگذاریم و بعداً وقتی همه چیز هماهنگ شد، دوباره آنها را بررسی کنیم. این مورد در مورد پشت شیشه ای مات است که در پیکسل 4 وجود داشت. و اکنون با پیکسل 8 پرو، پشتی مات بازگشته است. طراحان از دیدن بازگشت آن خوشحال هستند – پشت مات به دستگاه ها چسبندگی ظریف و احساس ابریشمی می دهد و در جلوگیری از اثر انگشت عالی است.

همه جا آرام تر

ممکن است متوجه شوید که پیکسل 8 و 8 پرو نسبت به مدل‌های قبلی خود جعبه‌دار هستند و حاشیه‌های نازک‌تری برای نمایش بیشتر صفحه‌نمایش شیشه‌ای دارند. کلود می‌گوید: «با کمک شرکای مهندسی‌مان، ما توانسته‌ایم تناسب و پرداخت را برای تکمیل سطوح صاف‌تر تلفن‌ها بهبود دهیم.» «اولین باری که دستگاه را با صفحه‌نمایش کارکرده برداشتم، تحت تأثیر نمایشگر جدید و بزرگ‌تر، گوشه‌های بزرگ‌تر و لبه‌های نازک‌تر قرار گرفتم.»

مطالب پیشنهادی  3 ویژگی جستجوی Google برای یافتن معاملات پرواز و مرور هتل ها
سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور