3 به‌روزرسانی Google Maps برای آسان‌تر کردن سفر تابستانی

فهمیدن اینکه در هنگام برنامه ریزی برای تعطیلات چه چیزی را ببینید، بخورید و انجام دهید می تواند دلهره آور باشد. امروز به‌روزرسانی‌هایی را برای Google Maps معرفی می‌کنیم که الهام گرفتن، به اشتراک گذاشتن توصیه‌های سفر، و واقعاً احساس یک مکان را قبل از بازدید آسان‌تر می‌کند.

با به‌روزرسانی‌های جدید فهرست‌ها، بهترین توصیه‌ها را دریافت کنید

برای بهترین استفاده از سفر، دریافت توصیه‌هایی که می‌توانید به آن‌ها اعتماد کنید مهم است. بنابراین، کشف فهرست‌های مفید از سایت‌های برتر و انجمن Google Maps را آسان می‌کنیم، از شهرهای منتخب ایالات متحده شروع می‌کنیم. و کانادا

نحوه کار به این صورت است: بگویید که قصد سفر به نیویورک یا لس آنجلس را دارید – فقط شهر را در Maps جستجو کنید و انگشت خود را به سمت بالا بکشید تا لیست های انتخاب شده از توصیه های افرادی را که شهر را به خوبی می شناسند ببینید. همچنین فهرست‌هایی را از سایت‌هایی که دوست دارید، مانند رستوران‌های متخصص The Infatuation مشاهده خواهید کرد.، راهنمای Lonely Planet به سایت‌های نمادین و جواهرات پنهان، مجله نیویورک تایمزâ €™ برنامه های سفر 36 ساعته، و راهنمای OpenTable به بهترین رستوران های جدید. اگر لیستی را پیدا کردید که دوست دارید، آن را در نقشه خود ذخیره کنید یا با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

چه یک بازدیدکننده مکرر باشید و بخواهید مکان شیک جدید در شهر را امتحان کنید یا در حال برنامه ریزی یک تعطیلات بین المللی حماسی هستید و می خواهید از یکی از بهترین رستوران های شهر دیدن کنید، اکنون می توانید مکان عالی را با لیست رستوران های ایجاد شده توسط Google Maps. این لیست‌ها بر اساس مکان‌هایی است که مردم در حال حاضر به آن‌ها علاقه دارند یا دوست دارند در Maps:

  • 🔥 روند فهرست به صورت هفتگی با مکان هایی که اخیراً در Maps محبوبیت بالایی داشته اند به روز می شود. این برای کمک به کشف جدیدترین نقاط داغ ایده آل است.
  • را 🆠لیست برتر مکان‌هایی است که جامعه Maps به‌طور مداوم دوست داشته است. به اینجا بیایید تا یک منطقه مورد علاقه امتحان شده و واقعی و قدیمی را بیابید.
  • فهرست جواهرات ðŸ'Ž برای مکان هایی است که ممکن است بهترین راز یک محله باشد. اینجا خانه رستوران های بزرگی است که هنوز زیر رادار پرواز می کنند.