برنامه های افزودنی و ویژگی های جدید

یکی از بزرگترین مزایای Bard، آزمایشی برای همکاری با هوش مصنوعی مولد، این است که می‌تواند پاسخ‌های خود را دقیقاً مطابق با آنچه شما نیاز دارید تنظیم کند. به عنوان مثال، می‌توانید از Bard بخواهید یک Doc برنامه‌ریزی سفر را برای شما و دوستانتان شروع کند، فهرست بازار آنلاین خود را تهیه کند یا به توضیح یک موضوع علمی برای فرزندانتان کمک کند. و اکنون، بارد در سفارشی کردن پاسخ‌های خود حتی بهتر شده است، بنابراین می‌توانید به راحتی ایده‌های خود را زنده کنید.

امروز ما در حال ارائه توانمندترین مدل باردا هستیم. بارد اکنون برای پاسخ‌های مفیدتر با برنامه‌ها و سرویس‌های Google ادغام می‌شود. ما همچنین ویژگی «Google it» را برای بررسی مجدد پاسخ‌های بارد بهبود بخشیده‌ایم و ویژگی‌ها را در مکان‌های بیشتری گسترش داده‌ایم.

به برنامه‌ها و سرویس‌های Google متصل شوید

امروز ما برنامه های افزودنی Bard را به زبان انگلیسی راه اندازی می کنیم، روشی کاملاً جدید برای تعامل و همکاری با Bard. با برنامه‌های افزودنی، Bard می‌تواند اطلاعات مرتبط را از ابزارهای Google که هر روز استفاده می‌کنید (مانند Gmail، Docs، Drive، Google Maps، YouTube، و Google Flights و هتل‌ها) پیدا کند و به شما نشان دهد، حتی زمانی که اطلاعات مورد نیاز شما در دسترس باشد. چندین برنامه و خدمات

برای مثال، اگر قصد سفر به گرند کانیون (پروژه‌ای که برگه‌های زیادی را اشغال می‌کند) دارید، اکنون می‌توانید از بارد بخواهید تاریخ‌هایی را که برای همه مفید است از Gmail بگیرد، اطلاعات پرواز و هتل را در زمان واقعی جستجو کند. ، مسیرهای Google Maps را به فرودگاه ببینید، و حتی ویدیوهای YouTube از کارهایی که باید در آنجا انجام دهید را تماشا کنید – همه در یک مکالمه.

مطالب پیشنهادی  چگونه استارت‌آپ‌های مشاوره به من به عنوان یک کارمند Google کمک کردند
سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور