گوگل و اچ پی در تجاری سازی سال 2025 شریک می شوند

امروز ما مشتاقیم که به اشتراک بگذاریم که فناوری را با تمرکز بر اتصال تیم ها و افراد توزیع شده در محل کار از آزمایشگاه بیرون می آوریم. ما با HP همکاری می کنیم تا تجاری سازی این تجربه منحصر به فرد را در سال 2025 آغاز کنیم و در تلاش هستیم تا آن را مستقیماً از خدمات کنفرانس ویدیویی که امروزه استفاده می کنید – مانند Google Meet و Zoom فعال کنیم.

تخصص HP در محاسبات، همراه با سرمایه گذاری آنها در راه حل های همکاری Poly، آنها را به طور منحصر به فردی برای ارائه تجربیات جدید و نوآورانه در سراسر جهان تبدیل می کند. همانطور که الکس چو، رئیس سیستم‌های شخصی HP می‌گوید: «با بیش از نیمی از معنا و نیت که از طریق زبان بدن در مقابل کلمات به تنهایی ارتباط برقرار می‌کند، تجربه همکاری همهجانبه نقش مهمی در ایجاد ارتباطات انسانی معتبر در محیط‌های ترکیبی ایفا می‌کند. ما مفتخریم که با گوگل همکاری می کنیم تا این فناوری را به بازار عرضه کنیم و از قدرت هوش مصنوعی برای شکل دادن به آینده همکاری استفاده کنیم.”

این یک گام مهم به سوی جهانی است که در آن ارتباط و همکاری بدون توجه به جایی که هستید امکان پذیر است. ما در اواخر امسال جزئیات بیشتری را به اشتراک خواهیم گذاشت و می‌توانید در starline.google اطلاعات بیشتری کسب کنید.