ابتکارات جدید برای حمایت از آموزش فناوری عادلانه در آتلانتا

آتلانتا با چندین مرکز نوآوری شرکتی، انکوباتورها و شتاب دهنده‌های فناوری و صدها استارت‌آپ به یک مرکز فناوری پرهیاهو تبدیل شده است. منطقه مترو همچنین دارای برخی از بهترین برنامه های علوم کامپیوتر و فناوری اطلاعات در کشور است، از جمله در دانشگاه اموری، موسسه فناوری جورجیا، دانشگاه ایالتی جورجیا، کالج اسپلمن، کالج مورهاوس و سایرین. از زمانی که ما اولین دفتر خود را بیش از 20 سال پیش در اینجا افتتاح کردیم، روی جامعه محلی سرمایه گذاری، حمایت و ارتباطات ایجاد کرده ایم – همه برای حمایت از رشد مداوم آتلانتا.

امروز ما در حال اعلام ابتکارات حمایتی جدید در آتلانتا هستیم که بر آموزش فناوری عادلانه متمرکز است، از جمله یک ضمیمه فناوری جدید در کالج مورهاوس و تأمین مالی برای طرح‌های محلی.

فضای فناوری جدید در کالج مورهاوس

امروز ما در حال افتتاح ضمیمه Google در محوطه کالج مورهاوس هستیم. ما از نزدیک با دپارتمان‌های علوم کامپیوتر، شیمی و دفتر پیشرفت نهادی در Morehouse کار کردیم تا فضایی را ایجاد کنیم که مجهز به بردهای هوشمند، پروژکتورهای HD، رایانه‌های رومیزی و لپ‌تاپ و سایر فناوری‌های مفید برای آموزش و همکاری باشد. ما نمی توانیم منتظر باشیم تا مربیان و دانش آموزان شروع به استفاده از فضای Google Annex در بهار امسال کنند.

حمایت از آموزش فناوری عادلانه

از سال 2022، ما سرمایه گذاری و کمک های خیریه در آتلانتا به مبلغ 10 میلیون دلار برای حمایت از سهام در صنعت فناوری انجام داده ایم. این شامل تعداد انگشت شماری از پروژه های محلی جدید است که با سازمان های دانشگاهی و غیرانتفاعی در حال کار روی آنها هستیم. ما در حال همکاری با:

جشنی برای دانشجویان تبادل فناوری

ما همچنین آماده میزبانی از 170 دانش آموز استثنایی از سراسر آمریکای شمالی در آتلانتا برای جشن اوج تبادل فناوری هستیم. این برنامه آموزشی مجازی و ترم طولانی برای توانمندسازی دانشجویانی که در کالج‌ها و دانشگاه‌های منتخب از نظر تاریخی سیاه‌پوستان (HBCUs) و موسسات خدمات اسپانیایی (HSIs) شرکت می‌کنند، طراحی شده است. Tech Exchange از طریق دوره‌هایی مانند ساختارهای داده کاربردی و استودیوی توسعه نرم‌افزار که توسط مهندسان Google و اساتید محترم HBCU و HSI تدریس می‌شوند، دانش‌آموزان را به مهارت‌های محاسباتی ضروری مجهز می‌کند، در حالی که شبکه‌ای حرفه‌ای و جامعه نزدیک را تقویت می‌کند.

آتلانتا به‌عنوان یک مرکز فناوری پر رونق با حضور قوی HBCU، با بسیاری از شرکت‌کنندگان برنامه، که یا اهل آن منطقه هستند یا آرزوی راه‌اندازی حرفه‌های خود را در شهر دارند، طنین‌انداز می‌شود. دانش‌آموزان در فعالیت‌های مختلفی شرکت خواهند کرد، از جمله فرصت‌های شبکه‌سازی با رهبران فناوری محلی مانند جوی ووماک از Goodie Nation، بحث‌های قابل تامل در مورد هوش مصنوعی که توسط Inclusivv تسهیل می‌شود، یک کارگاه بازی جذاب به رهبری Cxmmunity Media و یک شام جشن در استادیوم مرسدس بنز .

ما به کار با مشتریان، کارمندان و سازمان های محلی برای حمایت از رشد آتلانتا به عنوان یک مرکز فناوری ادامه خواهیم داد. درباره نحوه کمک Google به ایجاد فرصت های اقتصادی در سراسر ایالت جورجیا بیشتر بدانید.