گواهی‌های شغلی Google به دانش‌آموزان کمک می‌کند شغل‌های فنی پیدا کنند

مسیر شغلی Jaquayvius (جی) قبل از رسیدن به نقشی که واقعاً می‌خواست، چند پیچ ​​و خم داشت. پس از مدت کوتاهی کار در خرده فروشی، او قدرت خود را در امور مالی امتحان کرد، اما به سرعت متوجه شد که این برای او نیست و می‌خواهد شغلی در فناوری پیدا کند. جی که مجذوب گواهینامه های شغلی گوگل شده بود، در گواهینامه پشتیبانی فناوری اطلاعات گوگل ثبت نام کرد زیرا می خواست مهارت هایی را داشته باشد که بتواند فوراً در بازار کار از آن استفاده کند. پس از تکمیل مدرک خود، جی تصمیم گرفت در کالج اجتماعی فیلادلفیا (CCP) ثبت نام کند تا به تقویت مهارت های خود در IT ادامه دهد و مدرک همکار خود را در علوم کامپیوتر تکمیل کند. هر دوی این مدارک به او کمک کردند تا یک دوره کارآموزی را در یک وب سایت و شرکت نرم افزاری مبتنی بر ابر، جایی که او اکنون به عنوان تکنسین پشتیبانی سرور در آنجا کار می کند، تضمین کند.

جی یکی از نمونه‌های واقعی زندگی واقعی است که نشان می‌دهد چگونه ترکیب گواهی شغلی Google با مدرک می‌تواند به ایجاد فرصت‌های شغلی بهتر کمک کند. داده های بازار کار از سال 2021 نشان می دهد که فارغ التحصیلان به فرصت های شغلی بیشتری دسترسی دارند و دستمزدهای بالاتری دریافت می کنند. به عنوان مثال، یک رشته روانشناسی که همچنین مهارت های تجزیه و تحلیل داده ها را به دست می آورد، واجد شرایط بیش از 100000 شغل سطح ابتدایی اضافی خواهد بود. گواهی ها می توانند این فرصت های اضافی و حتی دستمزدهای بالاتر را باز کنند. رشته‌های روانشناسی که مهارت‌های مدیریت فناوری اطلاعات را کسب می‌کنند، می‌توانند حقوق اولیه خود را تا 35 درصد افزایش دهند. دانش آموزان بیشتری مانند جی این فرصت را می شناسند. در واقع، 74 درصد از دانشجویان ایالات متحده به احتمال زیاد در برنامه‌ای ثبت نام می‌کنند که مدارک خرد صنعتی را ارائه می‌دهد.

به همین دلیل است که امروز همکاری جدیدی را با کالج اجتماعی فیلادلفیا (CCP) برای ارائه گواهی‌های شغلی Google به دانش‌آموزان در سراسر فیلادلفیا اعلام می‌کنیم. گواهی‌های شغلی Google، برنامه‌های آموزشی و گواهی‌نامه‌ای آنلاین هستند که می‌توانند در کمتر از شش ماه تکمیل شوند. آنها طراحی شده اند تا مهارت های مورد نیاز دانش آموزان را برای موفقیت در بازار کار امروز فراهم کنند. در شش زمینه گواهینامه شغلی Google – امنیت سایبری، تجزیه و تحلیل داده، بازاریابی دیجیتال و تجارت الکترونیک، پشتیبانی فناوری اطلاعات، مدیریت پروژه و طراحی تجربه کاربر (UX) – تقریباً 2 میلیون شغل در ایالات متحده باز است.

علاوه بر گواهی‌های شغلی Google، همه دانشجویان CCP به Google AI Essentials دسترسی خواهند داشت – یک دوره آنلاین که مهارت‌های اساسی هوش مصنوعی، بهترین شیوه‌های هوش مصنوعی و نحوه استفاده مسئولانه از هوش مصنوعی را آموزش می‌دهد، بدون نیاز به مدرک یا تجربه قبلی.

دانش‌آموزانی که در برنامه Google Career Certificate شرکت می‌کنند به کنسرسیوم کارفرمای ما با بیش از 150 شرکت دسترسی دارند – از جمله شرکت‌های بزرگ‌تر مستقر در پنسیلوانیا مانند Expedient، SAP، Project Management Institute، CMI Media Group، و البته Google. که متعهد به در نظر گرفتن فارغ التحصیلان گواهی شغلی Google برای نقش های مرتبط هستند. بیش از 250000 نفر از برنامه Google Career Certificate در ایالات متحده فارغ التحصیل شده اند و 75٪ از فارغ التحصیلان نتایج شغلی مثبت (شغل جدید، ارتقاء یا ارتقاء) را ظرف شش ماه پس از تکمیل گواهی گزارش می دهند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آوردن گواهی‌های شغلی Google به مؤسسه یا سیستم آموزشی خود، بازدید کنید grow.google/edu.