5 ویژگی Google Play برای عاشقان شعر

آوریل ماه ملی شعر است – زمان مناسبی برای کشف اشعار مورد علاقه خود. چه بخواهید در یک غزل قدرتمند غوطه ور شوید یا از سادگی بازی یک هایکو لذت ببرید، Google Play Books دارای ویژگی هایی است که به شما کمک می کند از خواندن شعر لذت ببرید. در اینجا نکات و ترفندهای مفیدی برای ارتقای سطح خواندن شعر شما وجود دارد – از نوشتن یادداشت در مورد خطوط مورد علاقه خود گرفته تا شنیدن بندهایی که با صدای بلند خوانده می شوند تا سازماندهی مجموعه کتاب شعر دیجیتالی خود.

خطوط تلخ شعر را حاشیه نویسی و برجسته کنید

شعر اغلب الهام بخش تفکر شخصی است. با Google Play Books، می‌توانید به راحتی افکار و یادداشت‌های خود را ثبت کنید تا بتوانید بعداً دوباره به آن‌ها مراجعه کنید. خطوطی را که شما را حرکت می دهند برجسته کنید یا برای ارجاع سریع بوک مارک هایی اضافه کنید. حتی می‌توانید یادداشت‌ها را اضافه کنید و به راحتی از طریق Google Drive به آن‌ها دسترسی داشته باشید تا زمانی که می‌خواهید بازتاب کنید.

تجربه خواندن خود را سفارشی کنید

همانطور که هر شعری سبک خاص خود را دارد، هر خواننده ترجیحات خود را دارد. فونت های سفارشی، چیدمان، نور و موارد دیگر، به شما امکان می دهد تجربه شعرخوانی خود را برای مطابقت با سلیقه فردی خود شخصی سازی کنید. می توانید فونتی را انتخاب کنید که مضمون یک شعر را منعکس کند یا فاصله خطوط را در صفحه تنظیم کنید تا خواندن آن برای شما آسان تر باشد.

بگذارید شعر با شما صحبت کند

با کتابخانه کتاب صوتی شعر سرپرستی ما، شعر را به صورت گفتاری تجربه کنید. این مجموعه دارای اشعاری از ژانرهای مختلف است تا بتوانید در حین گوش دادن آیه به بیت به طور فعال خود را غرق کنید.

و برای اشعاری که کتاب صوتی ندارند، ویژگی دسترسی خواندن با صدای بلند کتاب‌های Google Play این امکان را در اختیار شما قرار می‌دهد که به شعر با صدای بلند گوش دهید. علاوه بر تبدیل متن به گفتار، می‌توانید صدایی با صدای طبیعی و شبیه به انسان را برای بلندخوانی انتخاب کنید و سرعت آن را تغییر دهید تا عطف و احساسات اثر را با دقت بیشتری ثبت کنید.

قفسه کتاب (مجازی) خود را سازماندهی و شخصی کنید

Google Play Books به شما امکان می‌دهد کتاب‌ها را در یک قفسه مجازی سازماندهی و مرتب کنید و فیلتر کردن بر اساس نویسنده، ژانر و موارد دیگر را آسان‌تر می‌کند. همچنین می‌توانید قفسه‌ای را نام ببرید – شاید برای شاعر یا انواع شعر مورد علاقه‌تان – برای سازماندهی بهتر کتابخانه و یافتن سریع شعرهای مورد علاقه‌تان.

یک شاعر خود منتشر شوید

در حالی که کتاب‌های Google Play مقصدی برای خوانندگان است، مرکز شریک کتاب‌های Google Play ما به نویسندگان مشتاق کمک می‌کند تا خودشان منتشر کنند و به خوانندگان بالقوه در بیش از 75 کشور دسترسی پیدا کنند. پس از تکمیل اطلاعات اولیه و موافقت با شرایط، می توانید یک شاعر خود منتشر شوید و شعر خود را با جهان به اشتراک بگذارید!