بهترین خلاصه Ahrefs: مارس 2024


هر هفته اخبار داغ سئو، مطالب جالب و پست های جدید را در خبرنامه خود به اشتراک می گذاریم. خلاصه Ahrefs.

اگر شما یکی از 280000 مشترک ما نیستید، برخی از خواندن های عالی را از دست داده اید!

در اینجا خلاصه ای سریع از موارد دلخواه شخصی من در ماه گذشته آمده است:

بهترین های مارس 2024

چگونه 16 شرکت بر نتایج جستجوی گوگل در جهان تسلط دارند؟

نویسنده: گلن آلسوپ

tl;dr

تحقیقات گلن نشان می دهد که تنها 16 شرکت که نماینده 588 برند هستند، 3.5 میلیارد (بله، میلیارد!) کلیک ماهانه از گوگل دریافت می کنند.

16 شرکتی که ماهانه 3.5 میلیارد کلیک از گوگل در 588 برند دریافت می کنند

غذای آماده من

گلن در این گزارش به ایده‌های واقعاً عملی اشاره کرد، مانند این واقعیت که بسیاری از مارک‌های غالب در جستجو در حال اضافه کردن بیو نویسنده کوچک هستند.

نمونه ای از بایوس های کوچک نویسنده در The Vergeنمونه ای از بایوس های کوچک نویسنده در The Verge

این ایده از نظر UX و UX بسیار منطقی است بخورید. من قبلاً آن را به تیم ارائه کرده ام و می خواهیم آن را در وبلاگ خود پیاده سازی کنیم.

چگونه گوگل سایت های مستقلی مانند سایت ما را می کشد

نویسندگان: ژیزل ناوارو، دنی اشتون

tl;dr

نشریات بزرگ وارد بازی وابسته شده‌اند و فهرست‌های «بهترین‌ها» را درباره همه چیز زیر آفتاب منتشر می‌کنند. و با وجود اینکه اغلب محصولات را به طور کامل آزمایش نمی کنند، آنها بر رتبه بندی گوگل تسلط دارند. ژیزل و دنی استدلال می کنند که نتیجه این است که سایت های نقد واقعی آسیب می بینند و گوگل به سرعت تنوع محتوا را از دست می دهد.

غذای آماده من

من خیلی با سایت های مستقل همدردی دارم. برخی از آن‌ها تمام تلاش خود را می‌کنند، اما متأسفانه، با هزاران نفر دیگر که از ارسال هرزنامه خوشحال هستند، جمع شده‌اند.

ترافیک تخمینی جستجو به سایت دنی و ژیزل پس از به‌روزرسانی ماه مارس گوگل از صخره سقوط کرد.ترافیک تخمینی جستجو به سایت دنی و ژیزل پس از به‌روزرسانی ماه مارس گوگل از صخره سقوط کرد.
ترافیک تخمینی جستجو به سایت دنی و ژیزل پس از به‌روزرسانی ماه مارس گوگل از صخره سقوط کرد.

می دانم شنیدنش سخت است، اما حقیقت این است که گوگل از داشتن سایت های بزرگ در SERP بیشتر سود می برد تا از داشتن تنوع. این به این دلیل است که نتایج برندهای بزرگ احتمالاً همان چیزی است که کاربران واقعاً می خواهند. به طور کلی، مردم ترجیح می دهند از Walmart یا ALDI خرید کنند تا از یک فروشگاه محلی یا بازار کشاورز.

با این حال، من با اکثر مردم موافقم که فوربس (با مدل مشکوک مشارکت کننده اش کمک به کلاهبرداری و روزنامه نگاری ضعیف) نباید به این بزرگی پاداش داد.

تالارهای گفتگو که بر 10000 نتیجه جستجوی مرور محصول غالب هستند

نویسنده: گلن آلسوپ

Tl;dr

گلن 10000 کلمه کلیدی “بررسی محصول” را تجزیه و تحلیل کرد و دریافت که:

  • ویژگی SERP «بحث‌ها و انجمن‌ها» در 7702 مورد (77 درصد) وجود داشت.
  • Reddit در 97.5٪ از آنها وجود داشت.
  • در حال حاضر 51 درصد از موضوعات رتبه برتر Reddit دارای هرزنامه به عنوان نظر برتر هستند.

غذای آماده من

پس از تبلیغ سنگین گوگل از Reddit از به‌روزرسانی Core سال گذشته، در کمال تعجب، سئوکاران و بازاریابان بی‌وجدان شروع به ارسال هرزنامه به Reddit کرده‌اند. و همانطور که ممکن است بدانید، تعدیل Reddit توسط داوطلبان انجام می شود، و بدیهی است که آنها نمی توانند ادامه دهند.

من مطمئن نیستم که چگونه این اثر مرتبه دوم به طور کامل از ذهن هوشمند گوگل فرار کرده است، اما از بیرون، به نظر می رسد که گوگل تا حدی تسلیم شده است.

به نظر می رسد جان مولر بیش از حد به Reddit اعتقاد دارد ...به نظر می رسد جان مولر بیش از حد به Reddit اعتقاد دارد ...

من اهل پیش‌بینی نیستم و نمی‌دانم بعداً چه اتفاقی می‌افتد، اما با گلن موافقم: نتایج گوگل بدترین نتایجی است که من دیده‌ام. فقط می توانیم امیدوار باشیم که گوگل خودش را مرتب کند.

چه کسی ترافیک وب را ارسال می کند و چقدر؟ تحقیقات جدید Datos & SparkToro

نویسنده: رند فیشکین

tl;dr

63.41٪ از کل ارجاعات ترافیک وب ایالات متحده از 170 سایت برتر در Google.com آغاز می شود.

داده ها از Sparktoroداده ها از Sparktoro

غذای آماده من

علیرغم همه شکایات ما، گوگل همچنان پلتفرم اصلی برای جذب ترافیک از آن است. به همین دلیل است که همه ما می‌خواهیم Google خودش را مرتب کند و عملکرد خوبی داشته باشد.

اما اشتباه است اگر به این پست نگاه کنید و فکر کنید گوگل همین است فقط کانالی که باید ترافیک را از آن هدایت کنید. به عنوان رند پست بعدی وبلاگ توضیح می‌دهد، «مراقب باشید زمانی که سرمایه‌گذاری‌های دیگر ارزش واقعی را ایجاد می‌کند، نسبت دادن اعتبار یا اعتبار به Google خودداری کنید.»

فکر می‌کنم بسیاری از بازاریابان وابسته این درس را از چند به‌روزرسانی اصلی گذشته به خوبی آموخته‌اند: تکیه بر یک کانال واحد برای هدایت کل ترافیک شما ایده خوبی نیست. شما باید از پلتفرم های دیگر برای ایجاد آگاهی، علاقه و تقاضا برای برند استفاده کنید.

بیشتر می خواهید؟

هر هفته، تیم ما بهترین محتوای سئو و بازاریابی را از سراسر وب برای آن انتخاب می‌کند خبرنامه ما. ثبت نام کنید تا آنها را مستقیماً در صندوق ورودی خود دریافت کنید.

Source link