مهندسي كه از Maps براي كمك به هنگام كمبود ماسك استفاده كرد

به لطف یک Google Maps API در دسترس عموم، ما اطلاعات فروشگاه ها را در نقشه کار کردیم: مکان، ساعات کار و اطلاعات تماس. این نقشه در سه ماه اول استفاده 20 میلیون بازدید داشت.

این نقشه توجه وزیر دیجیتال دولت تایوان را به خود جلب کرد، او سپس با نخست وزیر تایوان ملاقات کرد تا درباره نحوه استفاده دولت از نقشه و کمک بیشتر آن صحبت کند. در یک همکاری فناوری نسبتاً بی‌سابقه بین جامعه مدنی و دولت، دولت اجازه داد تا پایگاه داده سیستم بیمه سلامت ملی خود را عمومی کند تا موجودی زنده همه محصولات داروخانه‌ها، به‌روز شده در زمان واقعی، در نقشه مورد استفاده قرار گیرد. قبل از آن مشارکت، تمام اطلاعات در مورد در دسترس بودن ماسک جمع‌سپاری می‌شد. با داده هایی که آنها ارائه کردند، ما توانستیم اطلاعات موجود در داروخانه را دقیق تر و در زمان واقعی به روز نگه داریم.

از زمان موفقیت نقشه ماسک، تایوان را دیدم که برای ادامه استفاده از ابزارهای دیجیتالی برای کمک به پیشرفت شهروندانش، چه مبارزه با اطلاعات نادرست یا ساخت وسایل کمکی برای افراد کم شنوا، گام برداشت. من مفتخرم که به یکی از اولین نمونه های نوآوری بین جامعه فناوری و دولت کمک کردم، و از دیدن این تلاش های مشترک بیشتر در آینده هیجان زده هستم.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور