جستجوی Central Live 2024 در ورشو، لهستان | وبلاگ مرکزی جستجوی گوگل | Google for Developers

دوشنبه 25 مارس 2024

ما بسیار هیجان‌زده هستیم که در ۲۴ آوریل ۲۰۲۴ یک رویداد Search Central Live را در ورشو، لهستان اعلام کنیم. Search Central Live مجموعه رویدادهای جستجوی جهانی Google ما است که به‌ویژه برای صاحبان سایت، ناشران و سئوکارها انجام می‌شود.

لوگوی Central Live Poland 2024 را جستجو کنید

مایلیم از شما – سئوکاران، صاحبان وب‌سایت، توسعه‌دهندگان، روزنامه‌نگاران، ناشران و هر کسی که به جستجوی Google علاقه‌مند است – دعوت کنیم تا برای دعوت در وب‌سایت رویداد ما درخواست دهید. ما طیف وسیعی از سخنرانان، از جمله مارتین اسپلیت و جان مولر از تیم روابط جستجوی Google، و همچنین سخنرانانی از News Partnerships و روابط توسعه‌دهنده خواهیم داشت. این رویداد و همه ارائه ها به زبان انگلیسی خواهد بود. موضوعات برنامه ریزی شده عبارتند از:

  • چه چیزی برای تیم جستجوی گوگل در نظر گرفته می شود؟
  • اطلاعات بینش برای سایت های خبری و تجارت الکترونیک
  • اسطوره ها و بهترین شیوه های سئو
  • نحوه مشارکت Google با شرکت‌های محلی در جستجو و اخبار

اگر این موضوعات برای شما جالب به نظر می رسد، شانس خود را برای شرکت در آن از دست ندهید. همچنین زمانی برای گپ زدن با تیم‌های جستجوی Google و اخبار و ملاقات با افراد جدید در زندگی واقعی خواهید داشت. این رویداد ضبط یا پخش مستقیم نخواهد شد، به همین دلیل است که ما آن را زنده می نامیم! این فرصت را از دست ندهید، برای دعوت در وب سایت رویداد درخواست دهید (از کد ثبت نام استفاده کنید: مرکز جستجو).

برای دعوت نامه اقدام کنید

متأسفانه ما نمی توانیم همه را بپذیریم. درخواست‌ها تا 10 آوریل باز هستند. ما دعوت‌نامه‌ها را تا 15 آوریل برای شرکت‌کنندگان پذیرفته شده ارسال می‌کنیم، برای ورود به رویداد به آن ایمیل نیاز دارید.

ما مشتاقانه منتظر دیدار حضوری شما و گپ زدن در مورد جستجوی Google و Google News هستیم.