دامنه جدید .ing در سطح بالا اکنون در دسترس است

امروز دامنه جدیدی راه اندازی شده است که به شما امکان می دهد وب سایت خود را در یک کلمه بسازید: .ing. این دامنه سطح بالا برای هر چیزی که به آن علاقه دارید آماده است، خواه ساخت یک وب سایت سرگرم کننده، دادن به یک هدف خوب، طراحی. چیزی زیبا یا ویرایش یک سند موجود باشد. اگر به ماجراجویی می‌روید، یک خالکوبی را جوهر می‌زنید، از یک کوفته لذت می‌برید یا با چیز جدیدی سازگار می‌شوید، .ing آماده عمل است. پس چه کسی قبلاً روی .ing است؟

  • کانوا یک پلت فرم آنلاین پیشرو برای طراحی و طراحی است. هر چیزی را با design.ing طراحی کنید و با draw.ing ایده ها را ترسیم کنید.
  • Adobe Acrobat دارای ابزارهای آنلاین رایگان است که به شما امکان می دهد به راحتی ویرایش کنید، نظرات اضافه کنید و فایل های PDF را مستقیماً از مرورگر خود پر و امضا کنید. آنها را در edit.ing و signing امتحان کنید.
  • رفتن شما را با مقاصد جدید سفر آشنا می کند و به شما هشدار می دهد که پروازهای ارزان برای رسیدن به آنجا وجود داشته باشد. به ابزار الهام بخش سفر آنها در go.ing نگاهی بیندازید.
  • دادن سه شنبه مردم را تشویق می کند که در تعطیلات و در تمام سال به امور خیریه کمک کنند. برای دریافت ایده‌هایی در مورد کارهای روزمره که می‌توانند جهان را بهتر کنند، به giv.ing مراجعه کنید.
  • جوایز موج سواری ماوریکس از وب سایت surf.ing برای جشن گرفتن تاریخ، جامعه و علم ماوریکس، یکی از بزرگترین و محبوب ترین نقاط موج سواری بزرگ در جهان استفاده می کند.
  • سازگار شدن یک برند پوشاک مستقر در خلیج سانفرانسیسکو است. Adapt.ing به عنوان مرکز تلاش‌های خلاق بنیانگذار، از جمله کتاب Gold Blooded، مشارکت‌های سخنرانی و پادکست آینده عمل می‌کند.
  • Mmm.page برای ساخت وب سایت هایی مانند بوم های اینترنتی با قالب های ساده کشیدن و رها کردن است. یک نمونه کار، لینک در بیو، دعوت، مودبورد و موارد دیگر ایجاد کنید.
  • استودیو Inkbunny یک کسب‌وکار کوچک متعلق به اقلیت زنان است که تجربه‌ای به سبک بوتیک برای هنر بدن با کیفیت ارائه می‌کند. از آنها در ink.ing دیدن کنید.
  • دامپلینگ ربات nom ترکیبی از برداشت تازه از پیراشکی ساده با دقت اتوماسیون ربات. برای به روز رسانی به dumpl.ing مراجعه کنید.
  • انجمن شرکت های مهندسی مشاور سوئیس برای بهبود شرایط در صنعت مهندسی و برنامه ریزی سوئیس تلاش می کند. در suisse.ing بیشتر بیاموزید.

از امروز، می‌توانید دامنه‌های .ing را به‌عنوان بخشی از دوره دسترسی زودهنگام (EAP) با هزینه یک‌بار اضافی ثبت کنید. این هزینه طبق برنامه روزانه تا 5 دسامبر کاهش می یابد. در 5 دسامبر در ساعت 16:00 UTC، دامنه های .ing با قیمت پایه سالانه از طریق ثبت کننده انتخابی شما در دسترس عموم قرار خواهند گرفت.

برای اینکه بدانید کجا می‌توانید دامنه .ing را در طول EAP ثبت کنید، به get.ing مراجعه کنید. ما مشتاقانه منتظریم تا دریابیم که چه چیزی باعث می شود مردم سر و صدا کنند، ببینیم چه کسانی در اینترنت کار خواهند کرد، و یاد بگیریم که این راه اندازی جدید چه چیزی را به همراه خواهد داشت.